Általános társalgó

Eszmecserék a második Sony exkluzív részről.
Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: claude » 2017. 04. 18. 12:30

Ez az epizód vajon miért maradt ki az okostelefonos szériából? Amikor meglepetésre kijött a Liberty, azt hittem egyhamar ezt is be lehet szerezni.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 04. 18. 14:28

Szerintem nem marad ki véglegesen ez a rész az okostelefonos szériából. Valószínűleg még ebben az évben ki fogják adni a VCS-t telefonokra. (Én 2017 decemberére tippelnék.) Ugyebár 2016 decemberében a VCS-t kellett volna kiadniuk, de az elmaradt, mert helyette a Bullyt adták ki. Szóval most már a VCS-nek kell jönnie. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: claude » 2017. 04. 18. 18:12

Nem lenne rossz. Bár ha az emulatoros verziónál is ideg összeroppanást kaptam 1-2 missziónál, lehet hogy a telefont ki is repítem az ablakon. :P

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2017. 04. 18. 19:01

claude írta:Nem lenne rossz. Bár ha az emulatoros verziónál is ideg összeroppanást kaptam 1-2 missziónál, lehet hogy a telefont ki is repítem az ablakon. :P
Sajnos telefonon, a képernyőt tapicskolva szerintem élvezhetetlen a GTA, én a 3-at próbáltam, rövid úton le is mondtam róla.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: claude » 2017. 04. 18. 21:28

Én kijátszottam a III-at és a Vice City-t, a San Andreas-hoz már nem volt türelmem.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 04. 19. 10:27

totyak írta:
claude írta:Nem lenne rossz. Bár ha az emulatoros verziónál is ideg összeroppanást kaptam 1-2 missziónál, lehet hogy a telefont ki is repítem az ablakon. :P
Sajnos telefonon, a képernyőt tapicskolva szerintem élvezhetetlen a GTA, én a 3-at próbáltam, rövid úton le is mondtam róla.
Én is így voltam vele, csak én a San Andreas-szal. Jó játék, meg sokkal szebben néz ki a telefonon, mint a korábbi, nem moddolt platformokon, de az irányítás borzalmas. Mondjuk a Sony telefonom lenne, akkor elvileg a PS4 kontrollert lehetne használni a játékhoz, csak az meg újabb problémákat generál, pl. nem lenne egyszerű megfelelő távolságban ülni a telefon előtt, mert - kis túlzással persze - a kontroller totál kitakarná a telefon kijelzőjét, főleg annál, akinek kicsi a kijelzője. Nekem még ott van a telefonon a játék, de nem is tudom mikor használtam utoljára. Sajnos a kényelmetlen irányítás totál tönkre vágja a játékélményt.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: realostew » 2017. 08. 15. 21:44

Nekem ps3-ra van meg. Hidd el, kontrollerrel is borzasztó az irányítás.. :D Fel is adtam még az elején, egyszerűen nem tudok fegyverrel lőni benne :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 08. 17. 11:45

Igen, a lövöldözés valóban furcsán lett megoldva a régi GTA-kban, a San Andreas-ban is szenvedek vele rendesen. Szerencse, hogy a GTAIV-től fölfelé már jó és kényelmes a célzási és lövési rendszer.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 08. 17. 12:33

A San Andreas-ban legalább volt szabad célzás. A VCS-ben meg az LCS-ben nem volt, pedig azok utána jelentek meg.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 08. 18. 11:01

A freeaim valóban jó a SA-ban, de telefonon érintőképernyőn számomra az is rohadt kellemetlen és frusztráló. :D De anno a PC-s és PS2-es verzióban tényleg nagyon jó volt és sokat segített a játékban a freeaim. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 08. 18. 11:10

Hát ott az. :D Én telefonon nem is nagyon szeretem az ilyen komplexebb játékokat. Telefonra az árkád játékok valók.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 08. 18. 11:26

Ja, szerintem is. Ettől függetlenül nem rossz, hogy van GTA mobilra, de ha az embernek nincs PS4 kontrollere, akkor nem hiszem, hogy végig tudja tolni a telefonos irányítással a GTA-kat. Bár ez megszokás kérdése is, biztos a telós irányítást is meg lehet szokni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 08. 18. 11:54

Én a GTA III-mat végigtoltam telfonon. Persze volt néhány küldi, amit nem rendeltetésszerűen csináltam meg az irányítás miatt.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 08. 19. 08:38

claude írta:Nem lenne rossz. Bár ha az emulatoros verziónál is ideg összeroppanást kaptam 1-2 missziónál, lehet hogy a telefont ki is repítem az ablakon. :P
Szintúgy. Belekezdtem, megcsináltam néhány küldit, de aztán én hagytam is... pedig jó lett volna végigvinni, de nekem se volt hozzá türelmem.

(Az LCS-t is megszereztem, de nekem az az intro után befagyott :D :D )
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 13. 12:22

Hali!

Tudom, kicsit offtopic, de valahol mégis kapcsolódik az okostelefonra kiadott GTA topichoz, így gondoltam nem baj, ha kicsit offolok most ezzel. Szerintetek a GTAIV meg fog jelenni okostelefonokra? Mert nem hivatalosan modderek jelenleg is próbálják Androidra portolni a GTAIV-et, bár a Rockstart ismerve nem sokáig, mert úgyis lekapcsolják majd őket rövidesen. Mindenesetre arra teljesen jó ezeknek a moddereknek az akciója, hogy bebizonyították, a GTAIV már elfutna telefonokon. Kíváncsi vagyok, a Rockstar vajon bejelenti e valamikor, vagy hogy lesz e egyáltalán ilyen projektjük. Szerintem fasza lenne, ráadásul azért ez is egy komolyabb mérföldkő lenne a mobilos játékok történetében, hiszen a GTAIV azért mai szemmel nézve sem egy olyan kicsi és hardverkímélő darab, így nagy bravúr lenne ha telefonra is elkészülne.

Egyébként csak érdekességként, itt egy videó az említett modderek által készülő GTAIV telefonos verzióból:


Persze nem profi munka, több sebből vérzik, kb. mint az első Red Dead Redemption PC-s portja, de azért mindenképp érdekes és figyelemreméltó lehet sok szempontból. Egyáltalán nem lehetetlen, hogy a GTAIV is követi majd a telefonra is kiadott epizódok sorát. Bár először inkább a szóban forgó VCS-t kellene kiadni telefonokra, de egyelőre ez sem nagyon akar megtörténni. Majd meglátjuk, mit hoz a jövő telefonos GTA fronton. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése