Általános társalgó

Eszmecserék a második Sony exkluzív részről.
Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 01. 14. 19:12

claude írta:Ok, köszi!

Ezt a bandaháborúzást szerintem kicsit túlzásba vitték a készítők. A "gazdagabb" sziget veszélyesebb szerintem mint a legsötétebb Ballas vidék. :D Mellém hajtanak egy terepjáróval, kinyúl 3 géppisztoly, és kb. egy minigun hatásfoka lép életbe. Gyalog, kocsival bárhogy azonnali halál a vége, mintha armor nem is lenne rajtam. Mikor mennék már egy rohadt küldetésre eléggé fel tud bosszantani, ha másodjára is csak két saroknyira jutok a mentőházamtól.
Dettó ugyanez PSP-n is a játék. Hogyan is lehetne más, hiszen ugyanarról a játékról van szó? Az emulátor nem torzítja el. Próbáltam én is emuval is ezeket a játékokat, nálam a CW bugos, villog a kép.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: claude » 2014. 01. 14. 19:21

Az egyébként nekem is villogott, de a "játék beállítások" fülön kivettem a pipát a Vertex cache elől és elmúlt.

Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: claude » 2014. 01. 17. 20:45

The Exchange...míg élek nem felejtem el ezt a küldetést. Egérrel kb. 30 másodperc lenne leszedni a mesterlövészeket.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 01. 19. 22:10

Kiscserko: Elolvastam a tesztedet (bocs, hogy csakis ilyenkor volt időm meglesni, sajnos nem vettem észre, hogy már mióta kint van az értékelésed), és nagyon tetszett! :)

Teljesen egyetértek veled! Habár, azért nem volt olyan rossz küldetés a Light My Pyre, noha én is sokat szarakodtam vele, de Armando Mendez halálát eléggé élveztem. :cool:

Sőt, számomra a legnehezebb küldetés a Purple Haze volt, illetve egy olyan küldetés, ahol nőket kellett ölni, s folyton visszarespawnoltak. -.-
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: claude » 2014. 01. 21. 13:06

Ma végre én is végigjátszhattam ezt a részt is, nézem a staisztikákat: 35%. Maga a történet kerek lezárást kapott, de akkor is keveslem, azt hittem az LCS alá már nem lehet menni, ott talán 48-49%-ot mutatott a mérce.

Mondjuk én se állok meg általában a történetek végénél, de hogy még 65% hiányzik mindenféle mellék tevékenységekkel, hát ez egy kicsit nagy arány szerintem. :)

Rendes külsőnézetes részekből így már csak az V maradt, nagyon remélem, hogy ott beleszakadok majd a főküldetésekbe, már ami a számszerűséget illeti, mert nehézségben a VCS-nek sem kell szégyenkezni.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 01. 21. 16:26

Tartok tőle, hogy nem kimondottan fogsz majd "beleszakadni" a főküldetések számába az V-ben. :( Ha jól emlékszem, a VCS-ban 59 a főküldetések száma, nos, a GTAV-ben csupán egy karcsú tízessel több ez a szám (69 db főküldetés).
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 01. 21. 16:35

Azért azt tegyük hozzá, hogy a GTA V-ben elég sok összetett küldetés is van, nem csak ilyen menj ide-menj oda félék (azok inkább csak a rablások előkészületeinél vannak).

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 01. 21. 16:39

Persze, ezt én is csak alátámasztani tudom, hogy az alacsony küldetésszám ellenére itt sikerültek a legjobbra a főküldetések a sorozatban! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2014. 01. 21. 17:19

Visali írta:Azért azt tegyük hozzá, hogy a GTA V-ben elég sok összetett küldetés is van, nem csak ilyen menj ide-menj oda félék (azok inkább csak a rablások előkészületeinél vannak).
Azért azt is tegyük hozzá, hogy a hivatalos küldetésszámba beletartoznak a nagyobb rablások előkészületei, amik elég nevetségesek... ilyen "szerezz meg egy autót és parkold le valahova" feelingű dolgok...

Ideje lenne kibővíteni végre a single kampányt, mert ez így nem állapot. A GTA sosem a multiplayer miatt volt híres. :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 01. 21. 19:27

A nehézségben csalódni fogsz. A GTA V-öt egy óvódás is simán végigtolja...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2014. 01. 21. 20:13

Auto-aim nélkül, a összes küldetést aranyra teljesítve nem igazán.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 01. 21. 20:32

Egyetértek EyeInTheSky-jal. Nem olyan egyszerűek a küldetések, úgy, hogy arany medálra teljesítsd. Én speciel a főküldetésekből mindössze 7-8 arany medált szereztem, igaz, nem vagyok valami profi gamer.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 01. 22. 16:04

Rockstar69: Abban az esetben, ha az ember lekakilja a medálokat, tökéletesen egyetértek veled, tényleg nem lett túl nehéz a játék. Viszont, ha valaki maximalista (hozzáteszem, én nem vagyok az) és meg akarja kaparintani az összes arany medált, akkor viszont már jóval nehezebb a játék egy "óvodás" szintjénél. ;)

EyeInTheSky: Egyetértek. Jó lenne, ha a R* végre visszaszállna a földre és észrevenné, hogy az emberek nagy része miért is szereti a GTA sorozatot. Semmi gond nincs azzal, hogy a multiplayert is fejlesztik és a multiplayer-mániás játékosoknak is kedveznek. A probléma azzal van, hogy az eredeti szurkolótábort, a singleplayer játékosokat meg egyre jobban leszarják. Ideje lenne észbe kapni és egy kicsit félretenni az Online-t.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dani.szentgali 2014. 01. 22. 17:54-kor.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 01. 22. 17:08

Bocsi, hogy beleszólok, de ez a topic mégiscsak a VCS-nek van fenntartva. Jobb lenne arról beszélgetni.
Egyébként szerintem a VCS-ben visszafejlődött a grafika elég sokkal. Vagy csak én gondolom így?
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 01. 22. 17:52

Az én véleményem szerint valamiben visszafejlődött a grafika, valamiben pedig előrelépett. De azt is szem előtt kell tartani, hogy a játék nincs PC-re és a kezdetek kezdetén is a kis kézikonzol PSP-re jelent meg, így érthető, hogy a normál, TV-s konzolokhoz, pláne a PC-khez képest vannak grafikai visszafejlődések, gyengeségek. Ettől függetlenül a VCS nem kimondottan csúnya játék, de azért már érződött ennél a résznél egy nagy grafikai vérfrissítés (GTAIV) hiánya.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése