Segítség

Eszmecserék a második Sony exkluzív részről.
Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2014. 08. 18. 13:43

Nem értem a kérdést. Olyan sorrendben és akkor foglalsz birodalmat ahogy akarsz. Az igaz hogy egy motoros banda fennhatósága alatt álló birodalmat csak egy főküldetésen keresztül tudsz elfoglalni de a többit édesmindegy milyen sorrendben.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 18. 17:47

Már azóta végigjátszottam és elfoglaltam mindent, de köszi a válaszod.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: claude » 2015. 08. 25. 13:17

Elképesztő ez a Light my Pyre misszió. Egész egyszerűen szerintem a LEGnehezebb küldetés a külsőnézetes epizódok között. Valami brutális. Persze csak PSP-n. (PS2-es videókat nézve, ott szánalmasan könnyűre vették) Mire Lance útrakel és én elrohanok a motorért, az életének a harmada eltűnik, de van amikor a fele. A Malibu Klub-ig el se jutok, jószerével az Ocean Beach-en hulla lesz Lance-ből. (Nincs számomra még egy GTA rész, amely azt a kihívást nyújtaná, hogy sose tudod sikerül-e a küldetés, bármilyen más küldetéset, bárhonnan csukott szemmel megcsinálok lassacskán...)

Tudtok erre valami taktikát, hogyan lehetne valamivel könnyebben eljutni Mendezék szigetére?

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 08. 26. 08:06

Érdekesen hangzik. De nem tudok.. Mivel nem játszottam eme 2 "stories" résszel
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 08. 26. 13:53

Az tényleg egy nehéz küldetés. Én anno még PS2-ön játszottam vele. Kicsit sokszor elcsesztem én is, de utána egyből sikerült. :D PS2-ön tényleg könnyebb, mint PSP-n.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése