Általános társalgó

Beszélgetések az első Sony exkluzivitást élvező mellékepizódról.
Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2013. 03. 01. 21:28

Nekiálltam PSP-n a játéknak. Éppen a The Portland chainsaw masquerade küldetésnél tartok, de ez belém tette az ideget. Kb. tizedjére sikerült a láncfűrészes csávókat megölnöm, erre jött a főgörény és kinyírt. Egyszerűen nem áll még rá a kezem a PSP irányítására. Borzasztó!!!
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Carl_Johnson
CJ zoknija
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. 07. 13. 19:59
Tartózkodási hely: Los Santos

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Carl_Johnson » 2013. 07. 13. 21:14

Én egy bug segítségével a játék legelején át tudok menni a többi szigetre :D :D :D :D és így megtudom szerezni a rejtett csomagok 97%-át.
Pl: a Portlandi láncfűrészes küldit M4-el, lefűrészelt csövű shotgunnal és Magnummal csináltam meg :P
'''Grove Street. Home... At least it was before I fucked everything up."

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 08. 30. 22:39

Hajnali kettőkor befejeztem a Liberty City Storiest. Nem tudom, hogy hol kezdjem. Az egész játék egy hatalmas csalódás volt... De sajnos most nem tudom azt mondani, mint a SA-nál, hogy pozitív csalódás, mert ez egy nagyon, nagyon, nagyon negatív csalódás volt...

Kezdjük is a legelején, bekapcsoltam a játékot. Ami először feltűnik a betöltőképernyő, és komolyan mondom, ez a legjobb része a játéknak. A betöltőképernyő alatt megszólal a GTA sorozat eddigi legjobb főcímdala. Ezt muszáj leszögeznem, tényleg ez a legjobb főcímdal, amit valaha is GTA játékból hallottam. Valamint a rádiók is a legváltozatosabbak a sorozatban. Ott a Double Cleff FM, a Radio Del Mundo, a K-JAH, a Flashback FM, és a Rise FM, és mind teljesen különböző zenéket játszanak le. Ez egy nagyon jó pont a játéknál. A zenei változatosság lenyűgöző, és még a fent felsorolt 5 rádiócsatornán kívül még van több is. Ritka az olyan játék, ahol hallani Verdit, Mozartot, Indiai zenét, és a hetvenes évek zenéit is, közte egy kis reggie-vel, és valami elektronikus szarral. Egyszóval a rádiókért, és változatosságukért pirospontot kapnak a fejlesztők. Valamint rettentő humoros volt az egyfolytában rádiókban hallható, internet ellenes kampány is.
Aztán, jön az átvezető, és végül végre átadják neked az irányítást, pontosabban a kormányt, és vezetned kell. A kocsik grafikája sokkal jobban tetszik, mint az SA-ban, vagy akármi ez előtt lévő részben, véleményem szerint jól megcsinálták, valamint az is tetszetős, ahogy az esőben a fények tükröződnek az aszfalton.
De itt ugrik a majom a vízbe, ahol magáról a játékmenetről van szó. Ha egy szóval kellene jellemeznem, akkor azt mondanám, szar. Ha többel kellene jellemeznem, azt mondanám, k*rva szar! Elnézést a kiakadásomért, természetesen az elején még nem így gondoltam. Az egyetlen bajom a játék kezdetén annyi volt, hogy kicsit talán unalmasak a küldetések, de sebaj, majd érdekesebb lesz. (Van egy hírem, nem lesz érdekesebb) Igazából minél tovább játszottam a játékkal, annál jobban megutáltam. Az első benyomás jó volt, a végén meg úgy hagytam ott a játékot, hogy hál' Istennek, végre vége van ennek a szarnak. Ha szeretnétek, hogy jó élményeitek legyenek a játékkal kapcsolatban, az első tíz perc után kapcsoljátok ki, és akkor talán örömmel gondoltok majd rá. Én már nem tudok.
Tényleg nem tudom, melyik pontján kezdjem el mocskolni a játékot, mert ez bizony több pontból is vérzik. Először azzal kezdeném, hogy igaz, hogy ez eredetileg kézi konzolra készült, de olyan megoldhatatlan lett volna, hogy leguggoljon az a szerencsétlen Toni Cipriani?! Nem értem! Méretben belefért volna, fejlesztésben nem nagy cucc átültetni a SA-ból. Ami igazán élvezhetővé tette végre valahára a tűzharcot a SA-ban, azt miért kell kivenni?! Guggolás, guggolva járás! Aztán ott van a célzás közbeni séta, meg lövés közbeni, ami élvezhetetlen a LCS-ben. Aztán ott van, hogy a szabad célzást miért kellett így elk*rni?! A SA-ban jól megoldották, itt meg nem lehetett! Az meg már semmi ezekhez képest, hogy nem tud átugrani egy falat, meg nem tud úszni, ezek nem is nagyon hiányoztak de a tűzharcot visszafejlesztették a GTAIII-as szintre! Elérte a célját a játék, hogy úgy érezzem, mintha visszatérnék a GTAIII-as LC-be, de igazán csinálhattak volna valamit, hogy élvezhetőbb legyen, mint a 2001-es változata. Ez mégis csak 2005 az Istenért! A generációváltás határán van pofájuk egy ilyen darab kakit kiadni a kezük közül?! Egyszóval a tűzharc maradt a 2001-es, szóval harminc méterre az ellenféltől talán élvezhető, ha a gép úgy dönt, hogy becélozza az ellenfeledet, vagy, hogy egyáltalán eltalálhatod. Bizony, mert ha az ellenfél beáll egy tíz centis valami mögé, akkor lőheted fél óráig, nem hal bele, te pedig elbújhatsz akár egy épület sarkán is, ellenfeleid varázslatos módon átlőnek a falakon. És én még nem láttam olyan GTA-t, amelyik ennyire bugos lett volna! Itt a példa egy egész közelmúltból= Ma igyekeztem az utolsó küldetéshez, de egy sziklafalnál megcsúszott a kanyarban, és elindult lefele a víz felé megállíthatatlanul. Ekkor kiugrottam a járműből, hátha így megmenekülök. Ekkor varázslatos módon, a kocsim megállta a zuhanásban! A kinyitott ajtónak kb 1 centimétere hozzáért a függőleges sziklafalhoz, és megtartotta az egész autót vízszintesen! Mintha lebegett volna, 5 méterre a talajtól, mert az az egy centis ajtódarab megtartotta! Hihetetlen volt! Aztán rengetegszer előfordult, hogy ugrás után, amikor leérkeztem, nem változott át rögtön járóemberkévé Toni, hanem az eső animációt játszotta el tíz másodpercig, kicsivel a föld szintje felett lebegve. És ez nem egyszer történt meg, hanem a végigjátszásom alatt - nem túlzok - legalább százszor. És ez csak két hiba volt a rengeteg közül.
Aztán jönne a vezetés. A vezetés irányításában, mind motoron, mind autón szerintem a legjobb a 3D Univerzumban. Itt a baj inkább az autók fizikájával van. De azzal nagy baj van! Már nem is tudom eldönteni, melyik a rosszabb, a III-nak az autóinak a fizikája, vagy ezeké. Amikor kb 200-al belemegyek egy sportkocsival egy patriotba, az meg meg se mozdul, én meg lepattanok, akkor tudom, hogy a játékkal komoly baj van. Az autók változatosságára annyit mondanék, egy 2005-ös játéktól többet vártam volna.
És jöjjön az egész játék legrosszabb pontja, amit még tetéznek a fentebb említett játékmeneti hibák, hiszen főként ezekre épül, és ez a történet és a küldetések! Ismét azt az egy szót mondanám, amit már a beszámolóm elején is hangoztattam. Segítek, sz-el kezdődik, és ar a vége. El se hittem, amikor a Credits-ben olvastam, hogy a történetet hárman írták! Szerintem ezt a történetet innen az oldalról akármelyik Fiktív történet überelni tudná, sőt, ezt a történetet egy 10 évesnek a koholmánya is überelni tudná! Igazából nem is tudom miről szól a játék, valami értelmetlen maffia háborúzgatás a város elfoglalása céljából, tele teljesen nem odaillő, hasonlóan értelmetlen mellékszálakkal. Szerintem csak minden küldetéshez adtak kis bevezetőt, hogy be lehessen tenni a játékukba, aztán azt mondták rá, hogy történet. Tessék, itt az az ember, aki nem tudni, hogy honnan tud rólad, de rühell valakit, akit csak úgy tönkre akar tenni, aztán te nem tudni milyen okból, de elfogadod, és csinálsz neki vagy 7 értelmetlen, és teljesen összefüggéstelen küldetést, hogy boldog legyen, és boldogan öngyilkos lehessen, ami mellesleg elég kiszámíthatóan lett felvezetve. Egyet mondok a Rockstarnak, a küldetés és történet dizájnra= BRAVÓ! Jól ELCSESZTED!
Aztán ott van, hogy hasonlóan a GTAIII-hoz ez is iszonyatosan nehéz, de nem amiatt, mert valóban nehéz lenne, hanem a szar irányítás miatt. Kb így néztek ki nálam a küldetések= Menj a mentőházadból "A" pontba, ahol fogadd el a küldetést, utána, menj a "B" pontba, ahol ölj meg pár embert, onnan menj "C" pontba, ha lehet út közben rád jöjjenek az ellenséges bandatagok üldözni (persze egyáltalán nem kiszámíthatóan, és mindig meglepődik mindenki, vagy mondja, hogy ez nem néz ki túl jól), utána "C" pontban rontsd el a küldetést, és kezd az egészet elölről. Közben igazán megdícsérhetne a játék, hogy "ügyes vagy, megint elvesztegettél 10 percet, kezd elölről! Muhahahaha! (ördögi kacaj)". Így aztán nem egyszer előfordult, hogy egy órát eltöltöttem egy 10 perces küldetéssel, és nem egyszer volt, hogy elegem lett, miután káromkodtam egyet a gépnek, kikapcsoltam, és másnapig rá se tudtam nézni a PS-re. Ez egy ördögi játék, ami csak arra jó, hogy kiszívja a lelkedet, és elvegye az örömöt az életedből, pont, mint egy Dementor. Óhohó, és még nem mondtam el a legjobbat, ami tegnap történt meg velem. A démont, úgy hívják, hogy "Cash in Kazuki's Chips". Bizony, ez egy küldetés, talán a legrosszabb, amivel valaha találkoztam. Ez így néz ki= Ugye kezdem a safehouse-tól. Onnan elmegyek Tashukihoz, vagy hogy hívják, aki a sziget másik végén van, ott el kell fogadni a küldetést. Onnan visszaküld a safehouse-omtól egy sarokra lévő helyre, ott ki kell nyírni 6 embert. Közben meg kell várni, míg betölt egy halom átvezető videót. Onnan el kell menni a kaszinóba, miközben a Yakuzák üldöznek, persze a kaszinó pedig attól egy sarokra van, ahol a küldetést elfogadtam, szóval totál értelmetlenül a sziget másik felére kell mennem. Ott ki kell szedni egy halom embert, akiknél gyakran feláll az a probléma, hogy a derékig érő ÜVEG korlát mögött állnak, ezért én nem találom őket el, ameddig ők simán kiszednek. Eközben nálam általában a rendőrök is megérkeztek 2-es hármas körözéssel, utána fel kell menni a célpont helikopteréhez, persze azt nem fogadja el, hogy én belelőttem RPG-vel a helikopterbe, akkor kiírja, hogy "megijesztettem"(nemhogy felrobbanna), ezért elszáll, és kezdhetem elölről. Szóval, ha már feljutottam a célponthoz, ott kardpárbajban le kell győznöm, míg két embere M4-el lő engem. És mikor ezekkel is kész vagyok, akkor tudok csak menni a munkaadómhoz, miközben természetesen a zsaruk üldöznek, de szerencsére a munkaadóm az már csak egy sarokra van. És a munkaadómnál jön a lezáró cutscene, ahol örömmel leveti magát, és akkor BEFAGY! Másfél óráig tartott, mire EGYSZER, EGYETLEN EGYSZER sikerült végigcsinálnom a küldetést, és ahogy az a hülye tyúk levetette magát, elsötétedett a kép, és hiába vártam tíz percet, próbáltam a gombokat, csesztettem a csatlakozókat, nem jött vissza a kép egészen addig, míg újra nem indítottam a PS-t, magyarán elég szépen BEFAGYOTT, MÁSFÉL KIBEB*SZOTT óra cs*szekedés után egyetlen rohadt küldetésen!!! Nem kell mondanom, hogy utána NEM ELSŐRE sikerült újra végigvinnem azt a küldetést, de szerencsére idővel sikerült, és magam mögött tudhatom ezt a szörnyűséget.
És még amin kiakadtam, az a lagg volt. 30 percből legalább 5-t laggolt. Pedig PS3-n játszottam! És most jöjjön pár jó dolog is. Először is poénos volt az elején, amikor Toni az anyjánál akart bevágódni. Mindent megtett, hogy a kedvében járjon, mégis végül az anyja ráküldött egy bérgyilkost :D Amikor bezzeg már "Made Man" lett, akkor már nem volt baja az anya kicsi fiacskájával :D A másik jó dolog az az volt, hogy volt pár igazán izgalmas küldetés. Amikor az utolsó 5 másodpercben sikerül valamit megcsinálnom, vagy éppen a kocsim már egy ideje lángol, mikor épp elérkezek a célponthoz, azok a pillanatok, amikor igazán izgulok, vagy már felpattanok a fotelről, és izomból nyomom a gombot, miközben drukkolok, hogy= "Gyerünk! Gyerünk!" S mikor szerencsésen megvan megkönnyebbülten esek vissza a fotelre. Ezek igazán bónuszpontok voltak a játéknak. Mint például az utolsó küldetésnél, hogy már nem láttam, olyan kevés életem volt, amikor végre sikerült. Miután végignéztem a Creditset képzelhetitek milyen óvatosan mentem a safehousehoz :D
És talán az egyetlen küldetés, amit valóban szívből szerettem és élveztem, az a "Karmageddon". Az tényleg jó szórakozás volt, akármennyire is értelmetlen, jobb, mint a többi küldetés.
Na és még egy dolog, ami negatívum. Maga a Credits. Eddig szerettem, hogy mindig a várost mutatták, különböző gyönyörű kameranézetekből, miközben mennek a feliratok. Öröm volt nézni, és tényleg mutatta az energiát, amit a Rockstar a játékba fektetett, hogy ilyen részletes legyen. Itt mi volt? Különböző kocsikat mutattak az oldalukra erősített kamerával menni. Ennyi! Ezt csináltam egész játék alatt, furikáztam körbe-körbe! Igazán mutathatnának legalább egy légi felvételt, hamár nem én magam nem repülhetek, egy két másodperces légi felvételt mutassanak, ne azt, amit már ezerszer láttam! Vagy ennél az is jobb lett volna, ha végigcsúszik a kamera az utakon, de miért pont autó szemszögéből?! És ott van a zene. Eddig mindig nagyon jó volt a zene a Credits alatt. Itt a játék főcímdala volt, amit imádok, ezért nem lett volna baj. De az 1 perc mittudoménhány másodperces számot berakták loopba és ennyi! Megvan a végén az "elnémítás" effektus, az elején meg újrakezdődik. Hihetetlen, hogy arra nem vették a fáradtságot, hogy úgy összevágják a számot, hogy az folyamatosan menjen! Ez egy TÉNYLEG egyszerű dolog. Szerintem egy embernek egy napot ha igénybe vett volna, az már majdnem túlzás!

Összességében? Minél többet játszottam a játékkal, annál rosszabb volt. Ha a GTA sorozatból csak ezt, meg a III-at ismertem volna, már hányni tudnék a sorozattól, és kizárt lenne, hogy megnézzek egy másik részt is. A nagyon elkötelezett fanoknak egyszer érdemes végigvinni, de mindenkit figyelmeztetnék, kötél idegek kellenek a játékhoz! Mindenki más meg egyszerűen maradjon távol tőle!

És miután így leírtam, nézzük a pontszámokat=

Grafika= 4/10
Szórakozás= 2/10
Bugok száma= 6/10
Zene= 3/3
Hangok= 2/3
Szinkronszínészek= 2/3
Fizika= 1/3
Történet= 4/10
Történet, és az egész játék hosszúsága= 8/8
Változatosság= 3/7
Újrajátszhatóság= 0/3
Nehézség= 7/10
Mesterséges Intelligencia= 0/2
A Világ= 6/10
Hangulat= 6/8

Összesített= 54/100


Komolyan mondom, talán rosszabb, mint a III, és ez nem kis szó. BRAVÓ ROCKSTARGAMES!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 08. 31. 11:21

Én 3 vagy 4 éve játszottam végig, úgyhogy már kicsit megkoptak az emlékeim, de arra emlékeszek, hogy nagyon szar volt. Mikor játszottam, végig az járt a fejemben, hogy "ezt most komolyan gondolta a Rockstar?". Pedig, akkor meg annyira nem ismertem ezt a céget meg a játékait. Olyan hatása van az egész játéknak, mintha gyakornokokra bízták volna a játékot, hogy ezen gyakoroljanak. Ezért is döbbentem meg, mikor láttam, hogy 3035 forint a Store-ban. Az ilyen játékot ingyen kéne adni, bár ha jobban belegondolok az se lenne tanácsos, mert ha valakinek ez lenne az első GTA, amivel játszik igen csak elrettenthetné. Én hallottam valami olyasmit, hogy még a Rockstar Games is azt nyilatkozta erről a szörnyű mételyről, hogy csak egy gyenge próbálkozás volt (bár nem tudom ez mennyire hiteles!) Kétség kívül ez a Rockstar Games legrosszabb játéka! A Grand Theft Auto zsákutcája...

Ettől függetlenül majd meg akarom venni, de csak akkor, ha megint akciós lesz. Akkor beruházok egy LCS VCS kombóra.
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 08. 31. 11:51

Hivatalosan azt mondta a játékra, amit idéztél. A furcsa, hogy nekem például nagyon is tetszett. Jó, ha nem is nagyon, de azért elég jó volt :D
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 08. 31. 11:58

Nekem igazából egyik Stories sem jött be igazán (és nem azért, mert PS exkluzívok).
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 08. 31. 12:14

Nekem a másik nagyon nem tetszett, de ez valamiért igen. És persze én csak PC -s vagyok, és utálom is a konzolos irányítást, ezért csak egy más mércével ítélem meg, de a kettőt összehasonlítva ez jobb volt. Amúgy meg sem közelíti a SA színvonalát (nálam az nagy szó), vagy a grafikáját.
Guess who's back!

Avatar
kecskevadasz
Pogo, a majom
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013. 08. 29. 10:01

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kecskevadasz » 2013. 08. 31. 16:52

Ezt a részt játszottam ki legelősször ps2-őn. Nekem akkor még nagyon tetszett (ez kb. másfél éve volt). Mikor pár hónapja elővettem(azóta már nincs ps2-őm), nagyon fura volt sok San Andreas és Vice City után. Egyátalán nem tetszett és most se nagyon tetszik. A VCS sokkal jobban tetszett.
Comon girls: "Arab Money!" - Yusuf Amir

GTA III: 100%
GTA Vice City: 100%
GTA San Andreas: 100%
GTA IV: 100%
GTA V: 100%

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 09. 01. 17:07

Kiscserko: Azért nem értek veled teljesen egyet! Nekem nagyon tetszett az LCS, annak ellenére, hogy rohadt nehéz meg idegesítő volt. Szerintem hangulatos küldetések voltak benne, sőt a "Cash in Kazuki's Chips" volt a legjobb a "Bringing the House Downnal" együtt! Habár, abban igazad volt, hogy a története eléggé furcsa volt! Egyáltalán nem értettem, hogy Massimo Torini minek akarta megszerezni magának Liberty Cityt, sőt azt sem, hogy Mickey Hamfists minek lőtte le azt a szerencsétlen Joseph Daniel O'Toole-t, aki még el sem árulta a Leone Familyt! Csupán annyit válaszolt az a barom, hogy Salvatore sosem bízna egy ilyen emberben, DE akkor sem árulta el! Emellett, számomra felfoghatatlan volt, hogy Toshiko minek lett öngyilkos... Megtörtént az, amit akart, a férje meghalt, és mi lett ezután? Levetette magát egy erkélyről. -.- Valószínűleg azért ugorhatott le, mert befejeződött a bosszúja, és nem volt már életcélja, sőt félhetett még a Yakuzáktól is, mivel Toshiko ölette meg Kazukit, így gondolhatta, hogy keresni fogják... Amúgy, az irányítás tényleg egy kaki! :@ Az utolsó pályát például én nagyon nehezen tudtam megcsinálni. Éppen az utolsó ellenséget kellett megölnöm Torini előtt, aki egy doboznál bújt el; s mi történt? Próbáltam lelőni, de az idióta célzásnak köszönhetően, az a sósagyú gyökér folyamatosan megölt, pedig minigunom volt! Ettől eltekintve, nekem továbbra is a kedvenc GTA részem marad! Nagyon megfogott a hangulata, annyira tetszett ez a maffiás cucc :). Anno, még emlékszek rá, hogy régen mennyire akartam ezt a játékot a VCS után. Számomra a VCS nem volt olyan jó, az LCS-t jobbnak találtam még a SA-nál és a IV-nél is, valamint az összes résznél; talán azért, mert mikor megrendeltem 2010-ben, az üzletpartner véletlenül rossz címre küldte a játékot, s 1 hónap múlva, azaz 2010. augusztus 30-án érkezett csak meg, s szeptember 10-én vittem végig. Ezután, pedig csak 2011 márciusában játszottam vele utoljára, és abbahagytam, ám most újra előveszem és megcsinálom 100%-osan a VCS-vel és a III-mal együtt :P.

Egyébként, "Szerintem ezt a történetet innen az oldalról akármelyik Fiktív történet überelni tudná" Még a GTA Chicago is tudná überelni? :D

Viking: Milyen platformon játszottál az LCS-vel meg a VCS-vel? PS2 vagy PSP? Mert az előbb említetted, hogy te PC-n játszol.

Szerk: Számomra még a legfelfoghatatlanabb dolog az volt, hogy Ned Burner mi a francnak álcázta magát egy papnak, és Toni minek gyónt meg neki hülyeségeket, amelyeket csak a gyónás után követett el? :S
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 09. 01. 18:06

Véleményem szerint a Cash in Kazukis Chips elég unalmas volt, nem találtam hangulatosnak. A Bringing the house down nem lehetett túl jó, mert már nem is emlékszem rá. Annyira megfogott a történet, hogy már fogalmam sincs, hogy ki az a Massimo Torini, ha mondanál valamit, ami jellemezné, tudhatnám. Az, hogy lelőtték, teljesen ésszerű volt sajnos. Hiszen egy áruló volt. A Leoneknak jól jött, hogy áruló volt, de nekik sincs szükségük rá, hogy egy árulásra hajlamoas ember dolgozzon nekik. Így meg van a veszélye, hogy megint köp. Toshiko megmagyarázta, hogy miért lett öngyilkos. Így lett teljesen szabad. Mert hite szerint a lelke csak akkor lehet már teljesen szabad, ha meghal. Ez a halál utáni élethez kapcsolatos hite. Ezért ölte meg magát, hogy szabad legyen.
Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ha tetszik a maffiás cucc, inkább játsz a Mafia II-el. Nem értem, hogy hogyan tetszhet ez jobban, mint az SA, és főleg nem értem, hogyan találhatod jobbnak a IV-nél.

Én inkább azt nem értettem, hogy Ned Burner egyáltalán mit keresett a történetben. Ez egy mellékküldetés sorozat, amit beleerőszakoltak a történetszálba teljesen értelmetlenül. Az egész nem stimmelt. Amúgy ott normálisan csak a bűneit gyónta meg, nem azokat, amiket a küldetésben csinált utána. Az egész nem illett a játékba, és hülyén, meg életszerűtlenül jött ki.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 09. 01. 22:19

A "Bringing the house down" c. misszióban kell felrobbantani a metrót, s ennek köszönhetően Liberty City Északi részénél rosszabbak lesznek az utak, mint Magyarországon :lol:. Illetve a Forellik megsebesülnek, és valószínűsíthető, hogy Franco Forelli meghal.

Képek Massimo Toriniról:
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb2 ... Torini.PNG
http://images.wikia.com/es.gta/images/b ... Torini.jpg

Amúgy Massimo az LCS főellensége, mert ő akarta megszerezni magának Liberty Cityt, s megpróbálta eltenni láb alól a Leonékat, Forelliket és a Sindaccókat, ezért is szövetkezett a Diablókkal és a Triádokkal.


Biztos... Sajnos már nem emlékszek az LCS-re, mert 2 éve nem játszottam vele, viszont a Toshikósat azt eltaláltam :P.

Nem, nem szeretnék játszani a Mafia II-vel. A SA-t már meguntam, rengetegszer végigvittem már, s a 100%-os végigjátszás pedig már nagyon unalmas, ennek ellenére elérem a 100-at, mivel 77%-nál vagyok. Na jó, a GTA IV az tényleg jobb lett, ezt visszaszívom :).

Nem baj, hogy belekerült Burner, legalább sok a "WTF?!", mint az IRBK-ban :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 09. 01. 22:44

Ja, az a Bringing the House Down! Elég idegesítő egy misszió volt, de végül is, egész izgalmas volt.
Massimo Torino alig tűnt fel, mondom, az egész csak maffiaháború volt, hogy éppen melyik bandát gyilkoltuk, és melyiknek a vezetőjét, az teljesen mindegy volt.

Ja, csak az IRBK-ban "WTF?!" pillanatok vannak, míg ebben inkább az "Ennek mi értelme van? Ez hogy került bele? Ez teljesen logikátlan!" pillanatok.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 09. 02. 14:47

Kiscserko írta:...megszólal a GTA sorozat eddigi legjobb főcímdala...
Dark March, az a csengőhangom.
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 09. 02. 14:52

Tényleg nagyon el lett találva! Nekem a GTA IV-é meg az LCS-é tetszik a legjobban!
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 09. 02. 16:45

Ja, ez a kettő legjobb. Az egyik ismerősömnek az SA főcímdala a csengőhangja, amikor meghallottam elkezdtem röhögni. Nem is valami túl hangos, ezért abszolút nem jó oda, de én nem is szeretem túlzottan. Olyan erős szívdobogást okoz, mert beidézi a negatív élményeimet a játékból. :D
Általánosságban van néhány olyan ismerősöm, aki GTA -s dalt rak be csengőhangnak, de szerintem elég sokan azt se tudnák megmondani, hogy melyik GTA főszereplője Tommy Vercetti.
Guess who's back!

Válasz küldése