Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2017. 01. 08. 11:28
Luszie
Őrszem
A San Fierro-i repülőtéren az egyik kapunál nincs rendőr, így kicsit ugrabugrálsz a tolóajtó előtt, és pilótaengedély nélkül is kinyílik az ajtó. -Inkább bug, mintsem érdekesség. De legalább a kettő ott levő képet gyorsan le tudtam kapni.

Az más kérdés, hogy semmi mást nem enged. :( Pedig jó lett volna elkötni onnan egy helikoptert..
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA Vice City - 100% (2017)
GTA San Andreas - 100% (2017)
GTA IV Complete edition - 100% (2013)
  • 2017. 01. 08. 12:22
Rockstar69
Főzelékes Feri
Ha jössz Los Santos felöl, az alagút végén is áttudsz ugratni a repülőtérre.
Gyenge napok vannak...
  • 2017. 01. 08. 13:07
Luszie
Őrszem
:)

Az a legbosszantóbb amúgy ezekben a képecskékben, hogy sokszor úgy is megkapod a lefotózást, hogy azt a sz*r rózsaszín ikont nem is látod...

Néztem egy tutorial videót a fotózásról. A gyerek szerintem vagy már 15x megcsinálta ezt a minifeladatot... 50 alkalomból legalább 40x még az ikont se látja, csak tudja, hol fotózzon... és beválik neki. Én ugyanazt megcsinálom, és richtig, hogy nem adja meg. :D :@ -.- Pedig már azt hittem, minden minifeladat könnyű lesz...

Egyáltalán ki találta ezt ki ilyenre? Be kell állnom bizonyos szögbe, és bizonyos távolságba, hogy látni tudjam...

Persze, messzebbről is lekaphatom, csak akkor nem látom az ikont. (És közel sem biztos, hogy megkapom ugyanabban a szögben, mint más.) Legalább ezeknél az ikonoknál megoldhatták volna, hogy ne az átlagos látótávolság legyen érvényes rájuk.
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

• 2017. 01. 10. 22:25
Luszie
Őrszem
Bocs a duplaposztért, kérdésem lenne.

Ha kagylózni akarok, de Las Venturas még nem nyílt meg, akkor körözési csillagokkal/autófestéssel lecsökkenthető 0-ra a körözés száma, vagy mindig újra felbukkan?

Ha ezzel ki lehet játszani a rendszert, akkor átmegyek. Ha nem, akkor még meg kell csinálnom néhány igen idegtépő küldit.

• 2017. 01. 10. 22:42
Rockstar69
Főzelékes Feri
Nem fog menni, egyből visszakapod a körözést, mint a GTA IV-ben a reptéren. De szerintem elkezdheted összeszedni, csak tedd el jó helyre a térképet meg jegyezd fel hol jársz.
Gyenge napok vannak...
  • 2017. 01. 15. 15:17
dani.szentgali
Bankrabló
Ja, sajnos a körözési rendszert a lezárt játékterületeknél egyik GTA-ban sem tudod kijátszani semmilyen módon. Max csak a csalással, amivel örökre kiiktathatod a zsarukat, de ha a 100%-ra mész, akkor elfelejtheted a csalást.
"Listen to me. When the time comes, you gotta run and don't look back. This is over."
  • 2017. 01. 15. 15:27
Luszie
Őrszem
Tudom. Igazából már nincs jelentősége. Uccsó küldi előtt járok.

Az mondjuk bosszantó, hogy milyen rohadtul buta itt az AI. Milyen dolog az, hogy el akarok foglalni egy területet, és a bandatagok ELFUTNAK ELŐLEM? Tesznek néhány kört, aztán visszajönnek... Persze ha "futkározok", akkor kiírja a játék, hogy "besz*rtam".. Még ekkora f*st.. Így nehezen lesz meg az a 35% :D

• 2017. 01. 15. 23:57
Rockstar69
Főzelékes Feri
dani.szentgali írta:
Ja, sajnos a körözési rendszert a lezárt játékterületeknél egyik GTA-ban sem tudod kijátszani semmilyen módon. Max csak a csalással, amivel örökre kiiktathatod a zsarukat, de ha a 100%-ra mész, akkor elfelejtheted a csalást.

Csalással sem lehet.
Luszie írta:
Tudom. Igazából már nincs jelentősége. Uccsó küldi előtt járok.

Az mondjuk bosszantó, hogy milyen rohadtul buta itt az AI. Milyen dolog az, hogy el akarok foglalni egy területet, és a bandatagok ELFUTNAK ELŐLEM? Tesznek néhány kört, aztán visszajönnek... Persze ha "futkározok", akkor kiírja a játék, hogy "besz*rtam".. Még ekkora f*st.. Így nehezen lesz meg az a 35% :D

Nekem egyszer olyan hülyén alakította ki a területeket, hogy Los Santos-ban egy alig látható terület is maradt, ráadásul elég beépített részen, szóval csak egy sikátor maradt. Azt hittem nem tudom megszerezni, de csak rakott oda bandatagokat.
Gyenge napok vannak...
  • 2017. 01. 16. 13:31
dani.szentgali
Bankrabló
A "zsaruk sohase köröznek" csalással se? :O Pedig azt hittem, hogy azzal talán ki lehet. Akkor nem szóltam, semmilyen módon nem lehet járhatóvá tenni a térkép lezárt részeit csak úgy, ha becsületesen megcsinálod a küldetéseket. :)
"Listen to me. When the time comes, you gotta run and don't look back. This is over."
  • 2017. 01. 16. 13:34
Rockstar69
Főzelékes Feri
dani.szentgali írta:
A "zsaruk sohase köröznek" csalással se? :O Pedig azt hittem, hogy azzal talán ki lehet. Akkor nem szóltam, semmilyen módon nem lehet járhatóvá tenni a térkép lezárt részeit csak úgy, ha becsületesen megcsinálod a küldetéseket. :)

Ja, azzal lehet meglehet oldani. Hirtelen azt hittem a sima lerázás kódra gondolsz.
Gyenge napok vannak...
  • 2017. 01. 16. 13:37
dani.szentgali
Bankrabló
Neeem, dehogy. Azzal tudom, hogy nem lehet. Csak van ugye egy olyan kód is, amivel akármit csinálsz a játékban, sohasem kapsz körözést. Arra gondoltam, nem a sima lerázós kódra. Akkor ezek szerint lehet, hogy ezzel a sohase kapok körözést kóddal meg lehet csinálni?
  • 2017. 01. 16. 13:45
Rockstar69
Főzelékes Feri
Azzal lehet, hogy igen. Csak PS2-őn nincs ilyen kód, úgyhogy azért nem rémlett, hogy van ilyen.
Gyenge napok vannak...
  • 2017. 01. 16. 14:11
dani.szentgali
Bankrabló
PS2-re nincs "zsaruk örökre ki" kód?!!! :o Én úgy emlékeztem, hogy arra is volt. Mondjuk nekem sohase volt PS2-őm, viszont haveromnál sokat játszottam vele anno a San Andreassal és ott mintha lett volna ilyen kód. Emlékszem, hogy miután megmutatta és beütötte, nem köröztek minket a zsaruk, hiába gyilkoltuk halomra a népet. De lehet, hogy én emlékszem rosszul, csak határozottan emlékszem arra, hogy a PS2-őn egy kód beírása után soha nem köröztek a zsaruk (kivéve, ha újraindítottuk a játékot vagy betöltöttünk egy másik mentést).
  • 2017. 01. 16. 14:40
Nemohalacska
Rajongó
Dehogy nincs ilyen kód!

Kör Jobb Kör Jobb Bal Négyzet Háromszög Fel
Csak egy hal!
  • 2017. 01. 16. 16:38
Rockstar69
Főzelékes Feri
Volt/van egy GTA-s könyvem és abban nincs benne, ha jól emlékszem. Valószínűleg azért emlékeztem így.
Gyenge napok vannak...