Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2017. 09. 10. 20:36
Luszie
Mackós
Kössz, nem. Engem a modok nem mozgatnak. :) Maradok az eredetinél.
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA Vice City - 100% (2017)
GTA San Andreas - 100% (2017)
GTA IV Complete edition - 100% (2013)
  • 2017. 09. 10. 21:37
Rockstar69
Főzelékes Feri
Én se szerettem sose a modokat.
Gyenge napok vannak...
  • 2017. 09. 10. 22:21
NikitaDragovich
Törzstag
Higgyétek el, ez a legjobb GTA-mód, amit valaha készítettek! Mindenkinek ki kell próbálnia!

„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic
  • 2017. 09. 11. 06:55
Luszie
Mackós
Hát, én nem fogom. :D

Nekem a modolás az eredeti játék meggyalázását jelenti.

Vannak, akiket vonzanak modok, és vannak, akiket nem... Ez így van jól.

Megj: Egyébként sok elég látványos, vélhetően izgalmas modot láttam már a GTA részekhez.. De én magamnak biztos nem raknám fel őket.
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA Vice City - 100% (2017)
GTA San Andreas - 100% (2017)
GTA IV Complete edition - 100% (2013)
  • 2017. 09. 11. 12:44
NikitaDragovich
Törzstag
Jól van, te tudod. Gondoltam, a figyelmetekbe ajánlom, hátha érdekel benneteket. De ha nem, akkor nem. :D Legalább a móderek csinálnak valamit a GTA-val nem úgy, mint a Rockstar. Itt arra gondolok, hogy a móderek normálisabb tartalmat adnak a GTA-játékokhoz, mint a Rockstar. Mindegy, ez van sajnos. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic
  • 2017. 09. 11. 18:13
Rockstar69
Főzelékes Feri
Én leginkább azt nem szeretem ezekbe a modokba, hogy 70 kilométerről kilehet szúrni a modolt cuccokat, mert annyira elütnek az eredeti játéktól. Mondjuk a GTA IV-hez meg V-höz már elég igényes modok készülnek, ahogy nézem.
Gyenge napok vannak...
  • 2017. 09. 11. 20:19
NikitaDragovich
Törzstag
Nyugi, a GTA Undergroundban a módolt cuccok nem ütnek el az eredeti játéktól. Sőt, inkább beleilleszkednek, nem pedig elütnek. Erre jó példa, hogy a GTA III-as és a Vice Citys autóknak San Andreasos modelljük és grafikájuk van.
  • 2017. 09. 11. 20:49
dani.szentgali
Fejvadász
Ha egyszer lesz egy erős laptopom vagy inkább PC-m, egy combos videókártyával, akkor majd én is megveszem vagy letöltöm a GTA-kat, és én akkor szerintem majd fogok moddolni. De ez nagyon a jövő zenéje, egyelőre most ott tartok, hogy a jelenlegi gépemről letöröltem a Steamet meg az Origin-t meg a UPlay-t is az összes játékkal együtt, hogy fölöslegesen ne lassítsák a gépet meg ne foglalják a helyet, mert úgysem veszem sok hasznukat egy gyenge géppel meg videókártyával.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan
  • 2017. 09. 12. 17:18
claude
Puding
Rockstar69 írta:
Én leginkább azt nem szeretem ezekbe a modokba, hogy 70 kilométerről kilehet szúrni a modolt cuccokat, mert annyira elütnek az eredeti játéktól. Mondjuk a GTA IV-hez meg V-höz már elég igényes modok készülnek, ahogy nézem.

Ezért szeretem nagyon az Elder Scrolls Skyrim modokat, szerintem még a játék alkotói se tudnák megmondani, hogy mod vagy nem mod, annyira beleilleszkedik. De ez már off terület. :D
  • 2017. 09. 12. 20:07
NikitaDragovich
Törzstag
Ja, a Witcher 3 módolásával is ugyanaz a helyzet, mint a Skyrimnél. Ennyit az offról. :P