Általános társalgó

Társalgások az eddigi legsikeresebb GTA részről.
NikitaDragovich

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 27. 18:58

Értem, de én bírom ezeket az Easter Eggeket meg nincs semmi értelmük:).

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 27. 19:12

De vannak! Nagyon is. Akkor ennyi erővel a mellék küldik is fölösek... :). Ha csak a főküldiket tolod mi lenne? Jó megtudsz pár infót a szereplőkről azok életéről esetleg előző szereplőkről is. És ennyi. Viszont Easter Eggs-el bővebb információkhoz jutsz ami egy rajongónak mint nekem nagyon sokat jelent. Pl így több infóhoz jutsz, mint hogy kérdést ad a válaszodra, hogy mi történt az előző GTA szereplőkkel. Meghaltak... De ha nincs az easter eggs? Szóval sok mindenre jó, sőt kicsit feldobja az embert ha talál egyet és ennyiből is kevésbé válik unalmassá a játék mert beindítja az ember fantáziáját :). Nem hagynak punnyadni.

NikitaDragovich

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 27. 19:14

Na jólvann ez igaz :), de akkor most meghaltak az egész GTA szereplők? Ez derült még ki az egyik Easter Eggből? Akkor most meghaltak a régi szereplők?

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 27. 20:03

Fogalmazhatunk így is. Rajongóktól én már több féle logikus megoldást hallottam. Nos ugyebár hatalmas a vitatottság a le van zárva nincs lezárva az összes ERA. Mivel a falon fent van az összes főszereplő neve + egy rip felirat ezért ezzel is mondták, hogy így ez azt jelenti, hogy lezárták. Na de ez nem feltétlenül azt jelenti mert ha belegondolsz attól, hogy ők meghaltak még lehet ott újabb főszereplő és folytatódhat, csak ezzel mutatják, hogy ők rájuk már ne várjunk utalást, hogy benne lesznek másik GTA-ban mint Claude GTA SA-ban. De ha meg azt nézzük, hogy ők a város uraik tényleg meghaltak, akkor lehetséges, hogy tényleg lezártnak vehetjük. Tehát én erre már csak azt nmondom, hogy minden eldől a GTA 5-ből. Új vagy régi szigeten lesz e ez a kérdés. Ha új szigeten, akkor lezárták, ha régi akkor forgunk körbe körbe

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 09. 27. 22:52

GTAKING: Aki nem hallt meg nem halt meg. Mivel ez a saját világuk vígan élnek és mulatnak ott.
MasterP: Az éra lezárás nem azt jelenti hogy meghaltak a régi főszereplők hanem hogy nem térnek vissza az adott éra szigetére,sztorivonalára és főszereplőihez.
Nobody fucks with my family!

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 28. 06:24

Sajnos :(. De azért egy intro erejéig még megnézném Tommy-t :) mint ahogy Phil-t is többször is láttuk (GTA 3, VC, VCS)

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 09. 28. 13:33

pont ezért nem fogják egy videóban sem már mutatni az irányított karaktereket mert ha mutatnák akkor elvileg elvárhatnánk hogy megint szerepeljenek egy részben ami viszont nem valósul meg.
Nobody fucks with my family!

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 28. 15:15

Na de ha egy meglepetés vagy bónusz introductiont csinálnának a fő és esetleg néhány egyéb karakterről visszamenőleg az tök jó lenne :). Ha lenne akkora tudásom megcsinálnám én magam, külön megrajzolnám mindet és csinálnék egy kisebb sztorit ahogy én látom azt a világot :D

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 09. 28. 15:44

Ezt a bónusz videót úgy tudnám elképzelni hogy akkor adnának ki ilyet ha befejezik a GTA-t, de remélem erre még egy jó pár évet évtizedet kell várnunk :D
Nobody fucks with my family!

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 28. 15:45

Egyetértek. Ha azon múlik akkor inkább ne legyen olyan videó :D

NikitaDragovich

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 28. 16:40

De Phil Cassidy a GTA LCS-ben is szerepelt Toshiko egyik küldijében volt benne és ott is ilyen bolond volt és ott sem volt keze :) , Szerintem ha kijön a GTA 5 akkor majd megtudjuk, hogy vissza mennek a régi szereplőkhöz vagy nem , minden a GTA 5-ről múlik :).

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 28. 17:00

én is a GTA 5-ben reménykedem. Az lesz a sorsdöntő

NikitaDragovich

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 28. 20:46

Igen az lesz !!!! Ha nem lesz benne Tommy akkor ne számítsunk rá, hogy vissza megyünk a régi részekhez!

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 29. 06:06

Én nem feltétlenül Tommyra gondoltam hanem bárki visszamenőre :). De Easter Eggs tuti lesz :P az előzőekre vonatkozva

NikitaDragovich

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 29. 16:33

Ja ja :) Az biztos és lehet, hogy az Easter Eggekből fog kiderülni, hogy meghaltak a régi szereplők vagy nem!! És majd megnézzem a GTA 4-ben az egész Easter Egget mert nem néztem meg az Easter Eggeket!!

Válasz küldése