Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2017. 01. 17. 17:33
dani.szentgali
Fejvadász
Én már az összes csalást kipróbáltam anno, amikor még megvolt a játék X360-ra. Igaz, hogy én sem azonnal a megjelenéskor (vagy rövidesen utána) próbáltam ki őket, hanem kb. másfél évvel utána, de én többször is csaltam. Mondjuk játékállást sohasem mentettem el csalással, mert igazából csak szórakozás meg kíváncsiság céljából írtam be őket. A GTAIV-ben mondjuk anno amikor megkaptam szinte azonnal csaltam (igaz, a GTAIV-et 2009 év végén kaptam meg, tehát nem a megjelenésekor), ráadásul mivel ott a telefon el is mentette a csalásokat és így kényelmesebb is volt őket előhívni, ott kb. az egész sztorit csalással játszottam végig.

Szerk.: Na de látom kissé eltértünk a témától, úgyhogy szerintem most már hagyjuk az OFF-olást. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan
  • 2017. 01. 17. 19:37
Luszie
Mackós
Én viszont on-olok.

Esetleg valami tipp a repülős versenyekhez? (A hydrás meg a versenyrepülős maradt.)

Alapból azt se tudom, hogy a hydrával hogyan kell "üzemmódot" váltani. :D Egyik gombra sem reagál... Hosszan tartva sem.
A versenyrepülő meg borzasztó érzékeny. Ott már az elején meghaltam. (Ez szerintem a karma. Azért csinálja ezt, mert Zero-t aránylag könnyen letudtam.)

De a készítők legalább tudják, mi milyen könnyű.
Katonai helikopteres pálya neve: "Helli hell" -"ördögien" vicces, mit ne mondjak. :D

Off: Ha tudod, hogy már úgyis off, nyugodtan lehet idézni másik témába... HA tudod, hogy elkanyarodik a szó GTA V-re, vagy másikra, vagy pont tényleg off-ra, beidézed az adott témába, és ennyi. :) Én is ezt szoktam csinálni. (kivétel amikor már SA általános társalgóban a 3. hsz. még mindig a sajátom lenne... :D De egyszer kénytelen leszek hozzászólni ahhoz a témához...)
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA Vice City - 100% (2017)
GTA San Andreas - 100% (2017)
GTA IV Complete edition - 100% (2013)
  • 2017. 01. 17. 22:02
Arminho
Brother-brother
SA-ba hol vannak repülős versenyek?
  • 2017. 01. 17. 22:48
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hirtelen nekem se ugrik be. :D
Gyenge napok vannak...
  • 2017. 01. 18. 08:47
Luszie
Mackós
:D Hát a LV-i repülőtéren.

1 van hydrával, 1 a versenyrepülővel, van 1 dodós, 1 katonai helikopteres, meg 2 sima maverick-es.

(Azt hittem egyébként, hogy nehezebb lesz... Bár a versenyrepülős még jó móka lesz. Hydra az csak max időigényes lesz, üzemmód váltás nélkül. :D Mert az egész pályát át kell repülni.)
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

• 2017. 01. 18. 12:19
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hát rohadjak meg, de én nem emlékszem rá. :D A nevük alapján ismerősek, de nem rémlenek. Ellenfelek ugye nincsenek, csak checkpoint-ok?
Gyenge napok vannak...
  • 2017. 01. 18. 12:40
Luszie
Mackós
Beza'. Itt csak checkpoint-ok vannak. Időlimit sincs. Csak fel kell venni az összeset, és kész van.

Megj: Van akkor egy érzésem, hogy nem tudsz/tudtok segíteni... :D

• 2017. 02. 07. 11:34
Nincs avatar
Maximus27
Rosenberg-szindrómás
Sziasztok!

Tud valaki segíteni abban, hogy a customs fast track küldetést hol is lehet teljesíteni és mikor? Mert a leírásban a főoldalon, egyik városrész alatt sincs meg ez a nevű küldetés...
Az autószállítós mellékküldetéshez kellene - amúgy két küldetésre vagyok a végétől, úgyhogy már vagy valószínűleg megcsináltam, vagy kihagyták ebből az x-box360-as verzióból?? - mert hiába megyek le a kikötőbe, ahol kellene lennie a piros körnek, nincs ott, tehát valami hiányzik.

Illetve még egy kérdés, a Wang Cars-t hogyan lehet megvenni, mit kell csinálni hozzá?

Köszi, üdv: Maximus27
  • 2017. 02. 07. 13:41
NikitaDragovich
Törzstag
Előbb teljesítened kell az autósiskolát San Fierróban, és csak azután válik elérhetővé a küldetés illetve a Wang Cars autóbolt is.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic
  • 2017. 02. 07. 16:17
Luszie
Mackós
Ha szemfüles vagy (de ha nem, akkor is), észreveszed, hogy egy S betű folyton megjelenik a HUD-on, ami azt jelenti, hogy az fontos, és teljesítened kell. (Jelen esetben a story-hoz nem kell, de hogy valami új tartalmat feloldjon, kell.) Az az autósiskola, és még akkor kaptad, mint mellékfeladatot, amikor SF-ba érkeztél. (Legalábbis annak eléggé az elején.) Miután minden feladatot megcsináltál legalább bronzra (nem egy nagy was ist das, megcsinálható elég könnyen), Ceasar hív, és lesz néhány autós feladatotok együtt. A 3. küldetés lesz a sorban a "Custom fast track", amit említettél, onnantól tudsz majd exportálni (illetve importálni, de azt nem sokan használjuk.. :D ).

A küldetések előfeltételeiről egyébként részletesen itt olvashatsz. (Nikita egyébként leírta, ami érdemben fontos.)

http://en.wikigta.org/wiki/Mission_tree ... an_Andreas) (Az utolsó zárójelet is másold bele a linkbe!)

• 2017. 02. 09. 16:01
Nincs avatar
Maximus27
Rosenberg-szindrómás
Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a segítségeket! :)

Üdv: Maximus27
  • 2017. 02. 09. 23:14
NikitaDragovich
Törzstag
Nagyon szívesen. Reméljük, sikerül teljesítened a visszamaradt küldetéseket és az autósiskolát is. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic
  • 2017. 02. 10. 07:56
Luszie
Mackós
Te reméled, én tudom. :D -Tekintve, hogy igen könnyű.

• 2017. 02. 10. 12:32
Nincs avatar
Maximus27
Rosenberg-szindrómás
Helló!

Jelentem sikerült teljesíteni az autós iskolát, de azért annyira nem könnyű mint Luszie írta... ;)
Nem nehéz, inkább úgy fogalmaznék, hogy sz..atós, előtte le kellett nyugodnom, mert amúgy a TV-ben figyelne már a kontroller. :D

Remélem több ilyen hülye iskolát már nem csinálnom, a hajósat már kipipáltam, bár gondolom az nem ad semmi extra küldetést.

Köszi mégegyszer a segítséget, ha megint elakadok, jövök kérdezni! :)

Üdv
  • 2017. 02. 10. 12:41
Luszie
Mackós
Csak az autósiskola ad, igen.