Segítség

Társalgások az eddigi legsikeresebb GTA részről.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 10. 22:25

Bocs a duplaposztért, kérdésem lenne.

Ha kagylózni akarok, de Las Venturas még nem nyílt meg, akkor körözési csillagokkal/autófestéssel lecsökkenthető 0-ra a körözés száma, vagy mindig újra felbukkan?

Ha ezzel ki lehet játszani a rendszert, akkor átmegyek. Ha nem, akkor még meg kell csinálnom néhány igen idegtépő küldit.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 10. 22:42

Nem fog menni, egyből visszakapod a körözést, mint a GTA IV-ben a reptéren. De szerintem elkezdheted összeszedni, csak tedd el jó helyre a térképet meg jegyezd fel hol jársz.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 01. 15. 15:17

Ja, sajnos a körözési rendszert a lezárt játékterületeknél egyik GTA-ban sem tudod kijátszani semmilyen módon. Max csak a csalással, amivel örökre kiiktathatod a zsarukat, de ha a 100%-ra mész, akkor elfelejtheted a csalást.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 15. 15:27

Tudom. Igazából már nincs jelentősége. Uccsó küldi előtt járok.

Az mondjuk bosszantó, hogy milyen rohadtul buta itt az AI. Milyen dolog az, hogy el akarok foglalni egy területet, és a bandatagok ELFUTNAK ELŐLEM? Tesznek néhány kört, aztán visszajönnek... Persze ha "futkározok", akkor kiírja a játék, hogy "besz*rtam".. Még ekkora f*st.. Így nehezen lesz meg az a 35% :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 15. 23:57

dani.szentgali írta:Ja, sajnos a körözési rendszert a lezárt játékterületeknél egyik GTA-ban sem tudod kijátszani semmilyen módon. Max csak a csalással, amivel örökre kiiktathatod a zsarukat, de ha a 100%-ra mész, akkor elfelejtheted a csalást.
Csalással sem lehet.
Luszie írta:Tudom. Igazából már nincs jelentősége. Uccsó küldi előtt járok.

Az mondjuk bosszantó, hogy milyen rohadtul buta itt az AI. Milyen dolog az, hogy el akarok foglalni egy területet, és a bandatagok ELFUTNAK ELŐLEM? Tesznek néhány kört, aztán visszajönnek... Persze ha "futkározok", akkor kiírja a játék, hogy "besz*rtam".. Még ekkora f*st.. Így nehezen lesz meg az a 35% :D
Nekem egyszer olyan hülyén alakította ki a területeket, hogy Los Santos-ban egy alig látható terület is maradt, ráadásul elég beépített részen, szóval csak egy sikátor maradt. Azt hittem nem tudom megszerezni, de csak rakott oda bandatagokat.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 01. 16. 13:31

A "zsaruk sohase köröznek" csalással se? :O Pedig azt hittem, hogy azzal talán ki lehet. Akkor nem szóltam, semmilyen módon nem lehet járhatóvá tenni a térkép lezárt részeit csak úgy, ha becsületesen megcsinálod a küldetéseket. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 16. 13:34

dani.szentgali írta:A "zsaruk sohase köröznek" csalással se? :O Pedig azt hittem, hogy azzal talán ki lehet. Akkor nem szóltam, semmilyen módon nem lehet járhatóvá tenni a térkép lezárt részeit csak úgy, ha becsületesen megcsinálod a küldetéseket. :)
Ja, azzal lehet meglehet oldani. Hirtelen azt hittem a sima lerázás kódra gondolsz.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 01. 16. 13:37

Neeem, dehogy. Azzal tudom, hogy nem lehet. Csak van ugye egy olyan kód is, amivel akármit csinálsz a játékban, sohasem kapsz körözést. Arra gondoltam, nem a sima lerázós kódra. Akkor ezek szerint lehet, hogy ezzel a sohase kapok körözést kóddal meg lehet csinálni?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 16. 13:45

Azzal lehet, hogy igen. Csak PS2-őn nincs ilyen kód, úgyhogy azért nem rémlett, hogy van ilyen.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 01. 16. 14:11

PS2-re nincs "zsaruk örökre ki" kód?!!! :o Én úgy emlékeztem, hogy arra is volt. Mondjuk nekem sohase volt PS2-őm, viszont haveromnál sokat játszottam vele anno a San Andreassal és ott mintha lett volna ilyen kód. Emlékszem, hogy miután megmutatta és beütötte, nem köröztek minket a zsaruk, hiába gyilkoltuk halomra a népet. De lehet, hogy én emlékszem rosszul, csak határozottan emlékszem arra, hogy a PS2-őn egy kód beírása után soha nem köröztek a zsaruk (kivéve, ha újraindítottuk a játékot vagy betöltöttünk egy másik mentést).
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2017. 01. 16. 14:40

Dehogy nincs ilyen kód!

Kör Jobb Kör Jobb Bal Négyzet Háromszög Fel

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 16. 16:38

Volt/van egy GTA-s könyvem és abban nincs benne, ha jól emlékszem. Valószínűleg azért emlékeztem így.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 16. 18:59

Rockstar69 írta: Nekem egyszer olyan hülyén alakította ki a területeket, hogy Los Santos-ban egy alig látható terület is maradt, ráadásul elég beépített részen, szóval csak egy sikátor maradt. Azt hittem nem tudom megszerezni, de csak rakott oda bandatagokat.

Egyébként nagyobb terület, nagyobb %-ot is ad, igaz?

Milyen unfair dolog már az, hogy van olyan terület, ami kb 1x1 km, a másik meg 20x20? :D És mindkettőért ugyanannyit kell szenvedni... Kevés bandatag, sok zsaru, buta AI... Anyám... Arról ne is beszéljünk, hogy megfelelő fedezék találásához nagyon leleményesnek kell lenni. Nem minden körzetben van olyan ház, aminek a tetejére pl normálisan fel lehet mászni. (Aztán persze mindig le kell jönnöm, mert elfutnak előlem. Vicc...)

Kínomban még ezt a 8 track-et is lenyomtam. Csak, hogy ne kelljen bandázni, mert már kiégtem teljesen.

Viszont most megyek, és s*ggbe rúgok mindenkit! :D (Kénytelen vagyok ezt letolni először, különben folyton betámadják a területeket, és eléggé idegesítő a "nehezen megszerzett" területekért még harcolni. Erről a lázongó LS-ről ne is beszéljük... Nagyon meghitt.... :D 10 percig. :D)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 16. 19:30

Nekem tetszik a zavargás, főleg, hogy a 92-es Los Angeles-i zavargásokra utalnak ezzel. A sztori is ugyanaz kb. (mármint a zavargások sztorija) Meg poén is, amikor vénasszonyokat látok rohanni TV-vel a kezükben.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 16. 19:59

Nem az a fele zavaró. Hanem, hogy nehezebb autót lopni, meg sok a zsernyák.

Azt, hogy mindenki lő egymásra, meg minden második ember kezében van egy katódsugárcsöves TV... :D Nagyon poén.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése