Segítség

Társalgások az eddigi legsikeresebb GTA részről.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 17. 22:48

Hirtelen nekem se ugrik be. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 18. 08:47

:D Hát a LV-i repülőtéren.

1 van hydrával, 1 a versenyrepülővel, van 1 dodós, 1 katonai helikopteres, meg 2 sima maverick-es.

(Azt hittem egyébként, hogy nehezebb lesz... Bár a versenyrepülős még jó móka lesz. Hydra az csak max időigényes lesz, üzemmód váltás nélkül. :D Mert az egész pályát át kell repülni.)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 18. 12:19

Hát rohadjak meg, de én nem emlékszem rá. :D A nevük alapján ismerősek, de nem rémlenek. Ellenfelek ugye nincsenek, csak checkpoint-ok?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 18. 12:40

Beza'. Itt csak checkpoint-ok vannak. Időlimit sincs. Csak fel kell venni az összeset, és kész van.

Megj: Van akkor egy érzésem, hogy nem tudsz/tudtok segíteni... :D
"Whatever." (Ryder)

Maximus27
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016. 12. 29. 13:41

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Maximus27 » 2017. 02. 07. 11:34

Sziasztok!

Tud valaki segíteni abban, hogy a customs fast track küldetést hol is lehet teljesíteni és mikor? Mert a leírásban a főoldalon, egyik városrész alatt sincs meg ez a nevű küldetés...
Az autószállítós mellékküldetéshez kellene - amúgy két küldetésre vagyok a végétől, úgyhogy már vagy valószínűleg megcsináltam, vagy kihagyták ebből az x-box360-as verzióból?? - mert hiába megyek le a kikötőbe, ahol kellene lennie a piros körnek, nincs ott, tehát valami hiányzik.

Illetve még egy kérdés, a Wang Cars-t hogyan lehet megvenni, mit kell csinálni hozzá?

Köszi, üdv: Maximus27

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 02. 07. 13:41

Előbb teljesítened kell az autósiskolát San Fierróban, és csak azután válik elérhetővé a küldetés illetve a Wang Cars autóbolt is.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 02. 07. 16:17

Ha szemfüles vagy (de ha nem, akkor is), észreveszed, hogy egy S betű folyton megjelenik a HUD-on, ami azt jelenti, hogy az fontos, és teljesítened kell. (Jelen esetben a story-hoz nem kell, de hogy valami új tartalmat feloldjon, kell.) Az az autósiskola, és még akkor kaptad, mint mellékfeladatot, amikor SF-ba érkeztél. (Legalábbis annak eléggé az elején.) Miután minden feladatot megcsináltál legalább bronzra (nem egy nagy was ist das, megcsinálható elég könnyen), Ceasar hív, és lesz néhány autós feladatotok együtt. A 3. küldetés lesz a sorban a "Custom fast track", amit említettél, onnantól tudsz majd exportálni (illetve importálni, de azt nem sokan használjuk.. :D ).

A küldetések előfeltételeiről egyébként részletesen itt olvashatsz. (Nikita egyébként leírta, ami érdemben fontos.)

http://en.wikigta.org/wiki/Mission_tree ... n_Andreas) (Az utolsó zárójelet is másold bele a linkbe!)
"Whatever." (Ryder)

Maximus27
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016. 12. 29. 13:41

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Maximus27 » 2017. 02. 09. 16:01

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a segítségeket! :)

Üdv: Maximus27

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 02. 09. 23:14

Nagyon szívesen. Reméljük, sikerül teljesítened a visszamaradt küldetéseket és az autósiskolát is. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 02. 10. 07:56

Te reméled, én tudom. :D -Tekintve, hogy igen könnyű.
"Whatever." (Ryder)

Maximus27
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016. 12. 29. 13:41

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Maximus27 » 2017. 02. 10. 12:32

Helló!

Jelentem sikerült teljesíteni az autós iskolát, de azért annyira nem könnyű mint Luszie írta... ;)
Nem nehéz, inkább úgy fogalmaznék, hogy sz..atós, előtte le kellett nyugodnom, mert amúgy a TV-ben figyelne már a kontroller. :D

Remélem több ilyen hülye iskolát már nem csinálnom, a hajósat már kipipáltam, bár gondolom az nem ad semmi extra küldetést.

Köszi mégegyszer a segítséget, ha megint elakadok, jövök kérdezni! :)

Üdv

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 02. 10. 12:41

Csak az autósiskola ad, igen.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 02. 10. 13:09

Meg a repülőiskola, de azt kötelező megcsinálni. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 02. 10. 21:20

Két küldetésre van/volt a végétől, ne légy ilyen szőrszálhasogató.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 17. 17:29

Végre rávettem magam, hogy letöltsem azt a cuccot, amivel végre elindult a SA a laptopomon. :D Már jóval korábban le akartam tölteni, csak mindig elfelejtettem vagy nem volt időm. Ugyan elindult a játék, de sajnos elég botrányosan szarul fut, szar a felbontás, hiába, ezt a játékot sajnos nem a Win10-es rendszerekre találták ki, úgyhogy ezeken nem is lehet túl kényelmesen játszani vele. :( Valószínűleg hamarosan letörlöm, mert játszani nem fogok vele. Amúgy is megvan telefonra. Meg őszintén szólva ahhoz képest, hogy régen kis túlzással ölni tudtam volna azért, hogy játszhassak a SA-val, ma már sokkal kevésbé érdekel. Sőt, egy ideje eljutottam oda, hogy egyáltalán nem érdekel már. Még mindig remek játék, ha van időm telefonon tolom is kicsit, bár ott meg az irányítás kényelmetlen nekem kissé. De már nem érdekel annyira, hogy annyit toljam vagy hogy vágyat érezzek az iránt, hogy meglegyen gépre. De azért köszi a segítséget, plusz ha valaki esetleg érdekelt hasonló vagy ugyanebben a kérdésben, annak ajánlom szeretettel ezt a módszert, mert így el tudja indítani a Win10-en a SA-t. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése