Segítség

Társalgások az eddigi legsikeresebb GTA részről.
Avatar
Dancsy
CJ zoknija
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 15:11
Tartózkodási hely: Koppenhága

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Dancsy » 2019. 04. 07. 22:10

Sziasztok
Az Apple nagyon nyomja MacOS-en a 64-bites appokra valo atallast, a Macre megjelent GTA reszek pedig 32-bitesek. Remelem, nem lesz belole az majd, hogy elobb utobb nem lehet majd emiatt letolteni a regi GTA-kat, es mivel pici piac a Rockstar sem fog tenni semmit. Sztetek kell agoodni ilyesmik miatt?
I had my ups and downs, but I always left right - Kendrick Lamar

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 04. 11. 09:49

Szerintem kell, de ez a technikai fejlődés velejárója sajnos.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 04. 13. 11:54

Sajnos szerintem is fel kell erre készülni, emiatt érdemes mondjuk a kaki almácska helyet androidra átváltani, hiszen ott a régebbi modellekre nem minden gyártó küld gyilkos frissítéseket, szóval lehet okos döntés lenne venni egy régebbi, mára már viszonylag olcsó, egykori android zászlóshajó telefont, ami hardverileg és szoftverileg is viszi a régi GTA részeket. Persze manapság már a legtöbb PC-n/laptopon/tableten is elfutnak ezek a játékok, szóval nem kell feltétlenül telefonban gondolkodni. Viszont, ha mindenképpen azon szeretnél játszani, akkor az Apple-t érdemes inkább elfelejteni, mint ahogy a Mac-eken, egyéb Apple termékeken sem nagyon tud az ember játékokat futtatni (most nemcsak GTA-ra, meg manapság kevésbé gépigényes játékokra gondolok, hanem úgy általánosságban véve minden játékra). Szóval, szerintem sajnos kell aggódnod emiatt, hiszen az új, 64 bites rendszereken így nem fognak futni a régi GTA játékok. Ha más miatt nem is, játék szempontjából mindenképp érdemes elfelejteni a Mac/IOs/Apple eszközöket. Nincs velük különösebb bajom (azon kívül, hogy személy szerint én nem vagyok az Apple híve, de persze kinek mi), de ha játékról van szó, akkor ezek az eszközök a legutolsó helyen vannak mind PC/laptop, mind telefon/tablet tekintetében is. Úgyhogy egy szónak is száz a vége, játékra nem használunk Apple terméket, hanem akkor ha van rá lehetőségünk és mindenképpen szeretnénk játszani is, akkor veszünk egy androidos telefont/tabletet, vagy egy Windowsos PC-t/laptopot. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Csáki Balázs
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019. 04. 20. 07:51

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Csáki Balázs » 2019. 04. 20. 08:30

Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem. Elakadtam a játékban. Megcsináltam Las Venturasban a High noon küldetést és nem ad többet a játék. Nincs kihez menni. Van valakinek ötlete?
Köszönöm.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 04. 21. 14:56

Csináld meg a repülős iskolát, és az utána levő repülős feladatokat, amiket a reptéren kapsz majd. (Ezeket Toreno és Truth adja majd)

A repülős iskolához itt találsz segédletet.
http://gtaplace.hu/cikkek/san-andreas/239/repulosiskola

A repülő suli utáni feladatokról pedig itt: http://gtaplace.hu/cikkek/san-andreas/224#eleje

Remélem, tudtam segíteni.
"Whatever." (Ryder)

Csáki Balázs
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2019. 04. 20. 07:51

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Csáki Balázs » 2019. 04. 21. 20:51

Köszönöm !

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 04. 26. 08:38

Szívesen!
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése