Segítség

Társalgások az eddigi legsikeresebb GTA részről.
Avatar
84869298010813
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016. 11. 07. 11:02

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: 84869298010813 » 2016. 11. 13. 10:17

Köszönöm a tanácsokat. a Win 10 problémára találtam egy videót, de lehet, hogy te is megtaláltad már nem tudom, azért beteszem:
https://www.youtube.com/watch?v=yaDsMkjKQls

Nem tudom megoldja-e a problémát. Anno emlékszem, amikor frissítettem Win 10-re nekem sem akart működni sehogy sem.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 11. 13. 11:46

Köszi a választ és a segítséget, de ezt a módszert sajnos már én is számtalanszor próbáltam, eredménytelenül. :( Odáig én is eljutottam, hogy a hibaelhárításnál rámenjek a javasolt beállításokra és nekem is ugyanazt ajánlja fel, mint amit a videós emberkének, de ahogy rámegyek a program tesztelése gombra, ugyanúgy engedélyt kér a defender a futtatáshoz, majd miután megadom az engedélyt, ugyanúgy nem akar működni, megint a "Cannot find 800x600x32 video mode" című hibaüzenetet rakja elém a rendszer. :( Még várok egy kicsit, hátha találok valami megoldást vagy esetleg más tud valamilyen egyéb lehetőséget javasolni, de ha nem jön össze sehogyan sem, akkor inkább letörlöm a francba és megyek vissza konzolra játszani.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
84869298010813
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2016. 11. 07. 11:02

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: 84869298010813 » 2016. 11. 13. 12:07

Találtam még egy videót, ami talán segíthet, ha így sem működik akkor passz, mert mást nem nagyon találok én sem :/

https://www.youtube.com/watch?v=DzGYphEcywU

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 11. 13. 12:12

Köszi!

Nemsokára kipróbálom, bár ahogy elnéztem a videó alatti kommenteket meg a művelet összetettségét, valószínűleg így már nálam is működni fog! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Maximus27
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016. 12. 29. 13:41

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Maximus27 » 2016. 12. 29. 13:58

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni, GTA San Andreas-t Xbox 360-on játszom, eredeti, vásárolt játék, és a High Noon küldetés után (Las Venturas) nem csörren meg a telefon, nem tudok továbbmenni...
Egyszer sem csaltam (hacsak az annak nem számít, hogy loptam tankot a sivatagi katonai bázisról, elmentem vele a legközelebbi átfestő műhelyhez, ami előtt átpattantam egy autóba, azt átfestettem, és az így lekerült csillagok után a megmaradt tankkal, elmentem a reptér hangárjába, és oda betettem a tankot, és rámentettem?), viszont van egy küldetés (vagy mi?), amit még nem csináltam meg, Las Venturas, Robbery feliratú küldetés a térképen, Dam abd Blast néven fut.
Ha ezt teljesítem, lehet, hogy megcsörren a telefon, hogy tovább tudjak menni?

Köszi, üdv: Maximus27

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 12. 29. 14:50

Megcsináltad a repülős iskola minden küldetését? Az fontos ahhoz, hogy a High Noon után továbbléphess.

Csekkold ezt a küldetés "fát". Innen látszódik, mi kell ahhoz, hogy továbbléphess. Az biztos, hogy valami küldi van a dologban, ami talán nem tűnik egyértelműen "előkövetelménynek." (A repülősulit szokták elfelejteni.)

Megj: Az ágrajz szerint egyébként a Dam and Blast nem kell a továbbhaladáshoz, az ugyanis csak egy mellék szál küldetése. (A Caligula bank kirablásáé) Bár elég sokat lehet vele szakítani, és izgi küldik vannak benne. Szóval majd mindenképpen vidd végig. :) Csak a story-hoz nem kell...de am valószínűleg a repülősulit felejtetted ki.

Megj2.: A linket másold be az utolsó zárójellel együtt, különben nem jön be az ágrajz, csak az oldal!

http://en.wikigta.org/wiki/Mission_tree ... n_Andreas)
"Whatever." (Ryder)

Maximus27
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016. 12. 29. 13:41

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Maximus27 » 2016. 12. 29. 15:37

Azt nem hiszem, mert a repülőssuli nagyon... hm... hogy is fogalmazzak... hát szopás az egész. :) Utálom. De, hát ha muszáj, akkor lenyomom.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, remélem nem lesz hiába a repülősssulival való szenvedés! :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 12. 29. 15:53

Én sem szerettem. Anno öcsémmel ketten csináltuk meg. (Ő csinálta a nehezebbeket, én a könnyebbeket. :D )

Pl. én rendre nem tudtam megcsinálni azt a pályát, amikor a vadászhelikopterrel kell mozgó, ill. nem mozgó járműveket kilőni.

Azaz, ennek már olyan 8 éve..Lehet ma már menne. Mindenesetre, ezt anno mi felosztottuk egymás között. Én is eléggé utáltam. Igazából személy szerint én egyik sulit se szerettem, mindhárom eléggé pepecs. (Vagy 4 van? Hajó suli nem tudom van-e. Asszem van. Akkor viszont 4.)

Viszont ha bevégezted a feladatod a repülős sulival, haladhatsz tovább.

Nincs mit! :)
"Whatever." (Ryder)

Maximus27
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2016. 12. 29. 13:41

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Maximus27 » 2016. 12. 30. 21:13

Sikerült, még egyszer nagyon köszi a segítséget! :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 12. 31. 00:07

Nincs mit. Ha van még valami, írj nyugodtan. Most én is kedvet kaptam a játékhoz, le is töltöttem.. Szilveszter napján 5-10 percre lehet bandázok picit CJ-vel a Groove Street-en. Nagy feelingje van még most is.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 12. 31. 11:30

Számomra még most is a legjobb GTA. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 12. 31. 13:52

Igen, számomra is. :D Már alig várom, hogy befejezzem a GTA III és a Vice City 100%-os végigjátszását, mert utána a San Andreast fogom nyomatni fasza módokkal és újfajta küldetésekkel. :cool:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 08. 11:28

A San Fierro-i repülőtéren az egyik kapunál nincs rendőr, így kicsit ugrabugrálsz a tolóajtó előtt, és pilótaengedély nélkül is kinyílik az ajtó. -Inkább bug, mintsem érdekesség. De legalább a kettő ott levő képet gyorsan le tudtam kapni.

Az más kérdés, hogy semmi mást nem enged. :( Pedig jó lett volna elkötni onnan egy helikoptert..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 01. 08. 12:22

Ha jössz Los Santos felöl, az alagút végén is áttudsz ugratni a repülőtérre.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 01. 08. 13:07

:)

Az a legbosszantóbb amúgy ezekben a képecskékben, hogy sokszor úgy is megkapod a lefotózást, hogy azt a sz*r rózsaszín ikont nem is látod...

Néztem egy tutorial videót a fotózásról. A gyerek szerintem vagy már 15x megcsinálta ezt a minifeladatot... 50 alkalomból legalább 40x még az ikont se látja, csak tudja, hol fotózzon... és beválik neki. Én ugyanazt megcsinálom, és richtig, hogy nem adja meg. :D :@ -.- Pedig már azt hittem, minden minifeladat könnyű lesz...

Egyáltalán ki találta ezt ki ilyenre? Be kell állnom bizonyos szögbe, és bizonyos távolságba, hogy látni tudjam...

Persze, messzebbről is lekaphatom, csak akkor nem látom az ikont. (És közel sem biztos, hogy megkapom ugyanabban a szögben, mint más.) Legalább ezeknél az ikonoknál megoldhatták volna, hogy ne az átlagos látótávolság legyen érvényes rájuk.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése