Segítség

Társalgások az eddigi legsikeresebb GTA részről.
Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2012. 12. 26. 20:55

bodom26: Hát ja. :D :D Elsőre fölraktam 200000-t és rögtön nyertem. Tökjó volt, hogy 1000000-ból 2600000 lett. :D :D :D
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

bodom26

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 26. 21:13

Tigrito: Ja, hogy neked 200000 volt a kezdő tét?! Én tíz perc alatt 10000-ből nyertem kb. 200.000.000$. :cool:
Egyszer úgy kezdtem el a játékot, hogy nem mentem csinálni a küldetéseket, még az elsőt sem. Mikor rámentem az első küldetésre, már ki voltam gyúrva, volt saját kéróm, (nem az alap ház) meg vagy 150000$-om volt. :cool: Mondjuk sokszor el kellett kezdenem, hogy az alap pénzemet elsőre meg tudjam fialtatni a lovin.

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2012. 12. 26. 21:37

Ja, én nem úgy csináltam, csak láttam néhány hsz.-szel ezelőtt, hogy írtad, hogy mennyünk el fogadóirodába és én most csak kipróbáltam, mert már úgyis végeztem a főküldikkel meg enyém volt az egész város. :cool: :D

Azt a mellékküldit ami, asziszem nem kell a 100%-hoz, amikor triatlonozni kell, azt megtudtátok csinálni? Mert full kitartással is elfárad CJ a végére, és csak úgy tudok futni, hogy kocog és amikor elmennek mellettem az emberek, akkor leütöm őket :cool: , de mikor már vagy 4-en jönnek egyszerre, akkor már nem olyan jó módszer. Valaki tudna segíteni?
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 12. 26. 22:14

Próbálkoztam a lovival, legalább 15x megpróbáltam mindig a legnagyobb szorzóst, mindig 1000$-t tettem fel és sose nyert. Ezután vittem tovább a játéktörténetet, ma újraraktam az OS-t a gépen, ezzel együtt a játékot is, minden friss, minden driver a legfrissebb, az FPS számom 5-tel több lett. Eljutottam a Cesar Vialpando nevű küldihez, amiben lowriderrel kell mutatványozni és borzalmasan akad a lépésmutatója ennek is. Nem tudok tovább jutni. Csak az új monitornak tudom be, pedig mindent levettem a felbontás is 640x480 de akkor is.

bodom26

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 26. 22:16

Tigrito: Ajánlom figyelmedbe a "Saját tippek-trükkök" témámat! :) Próbáld ki, hátha bejön! :)

DereX: Nem tudom mi lehet a probléma, szerintem a géped elég a játékhoz. Nekem is laggolt a III, meg a VC, de ott az egész játék akadt. Vagy tényleg a monitor, vagy mert írott a játék. Persze ez csak tipp, nem esküszöm meg rá.

Ami meg a lovit illeti, kitartás, és dől a lé. Bár engem is inkább ez a hiba idegesítene jobban, mint, hogy nem bírok nyerni a lovin.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 12. 26. 22:26

DereX írta:...
Már többször kivittem a játékot 100%-ra és most újra elkezdtem nemrégiben. Megakadtam a játék elején annál a küldetésnél ahol a Savanna kocsival mutatványokat kell csinálni a NUM-padon (ezután ismerjük meg Cesar Vialpando-t) Nagy nehezen sikerült, de jött a következő hasonló küldi, amit OG Loc ad, amikor táncolni kell és ugyanúgy nyomkodni az iránygombokat, csak nem a NUM-padon. Az lenne a problémám, hogy valamiért alul az a sáv, ami mutatja milyen lépéseket kell végrehajtani az akadozik, laggol és sose sikerül elérnem még a minimális pontot sem...
Ne a nyilakat kövesd, a zenét figyeld, és ritmusra nyomd le a megfelelőt.
DereX írta:...Azt elfelejtettem mondani, hogy nem eredeti a játék :D Egy haveromtól kaptam még 2006-ban, ő írta ki nekem DVD-re, nem tudom, hogy ő neki eredeti volt-e vagy sem, már nem tartom a kapcsolatot vele...
Szerintem épp ez a baj, hogy nem eredeti a játékod. Gondolom crackelt.

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 12. 26. 22:31

Visali: Eddig is ezzel játszottam és ilyen problémám még soha nem is volt.

Figyelek a zenére is, de nem tudom melyik lenne a megfelelő gomb...

bodom26: Így nem igazán élvezetes lenne tovább játszani a lovival, ha a játékot úgysem tudom tovább játszani.

Nah, nem hagyott nyugodni az, hogy többször kivittem már a játékot és egy ilyen kifog rajtam. Megakartam próbálni azt amit Visali tanácsolt

(Én sose hallgatom a játék zenéjét, mert lassít, addig mp3 lejátszón szoktam zenét hallgatni)

Most bekapcsoltam a zenéket és a játék többi része valahogyan párhuzamosan belaggolt a lépésmutatóval úgy, hogy szégyenítően legyőzzem az ellenfélt. Remélem sikerülni fog ez majd a táncosnál is.
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


Szerk*
Sikerült a táncos is.
Továbbpróbáltam a lovit, mindig a legnagyobb szorzósra egyszer sem nyert..
Az utolsó futamnál már örültem, hogy ő nyeri, mert nagyon elől volt és az utolsó másodpercben előzték le.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 27. 01:59

Nem rég jött ki az eredeti térkép ingyen, ott mind a két lovasfogadás helye pontosan ott van. Nekem nem jött be, folyton csak elvesztettem a pénzemet.

Most töltöm le újra az Sa-t Ps3-ra a Psn-ről. Először a telepítés felénél kiírta, hogy a fájl sérült, és ajánlotta az újraletöltést. Remélem most sikerül. Lenne valami tippetek, ha mégsem sikerülne?

Sikerült :D Ennyi év után csodás újra tolni. Eredetileg is nehéz volt az auto aim? Mindig azt jelöli ki, akit ő akar, és utána, ha mozgatom, akkor kilép az autoaim-ből, nem vált, mint a IV-ben. Ez eléggé nehezít. Ez ilyen volt, vagy ahogy fejlődök, úgy jobb lesz, vagy esetleg ez a port hibája?
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 12. 27. 16:48

Bementem lovizni 8000$-el, és kijöttem 18000-el. Nem valami sok, de ez is valami. Sokat buktam, 2x nyertem :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 27. 16:55

Én 7-8x próbáltam meg:
Első próbálkozás: kékre raktam -->utolsó lett
Második: sárgára raktam --> utolsó lett (hozzáteszem, ha nem ezekre rakok, akkor mindig elsők)
Harmadik: már nem tudom mire raktam, de utolsó előtti lett :D
Néhány próbálkozás után, mikor már csak olyan 30k-m lehetett a 70k-ból (lusta voltam újra betölteni az állást, na mondom dupla vagy semmi) mindent rárakok a kék pacira, és megnyertem :D 80868 $-m lett, így pont meg bírtam venni a repteret :D Mázli.. De felhúzott egyébként, mert rohadt nehéz nyerni. Legalábbis nekem.

Kérdésem az lenne:
Ha nem csináljuk meg az autósiskolát, attól még ki tudjuk akasztani a story-t nem?
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 27. 17:16

A sztorihoz nem kell!
Az játékgépeknél, amik a kocsmákban vannak,(az életben) azért azoknál könnyebben lehet nyerni a lovin.
A lila lóval nyertem a legtöbbet és a legtöbbször, meg azzal a lóval, ami ha a képernyőt nézed, legalul fut.

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 12. 27. 18:30

Ismét nyertem 33000-et, de nagyon keservesen, sokáig kellett rá áldoznom.
Amúgy páran írtátok, hogy nem látszik nektek a mentőautón rendesen az Ambulance felirat :D Nálam látszik:
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 12. 27. 18:35

Jól látom, hogy a lovakkal fogadtok?
Én legalább harmincszor játszottam régebben... mondanom sem kell, hogy egyszer sem nyertem. Általában mindig az lett az utolsó, akire én raktam, amikor meg a nyertesekre raktam, akkor veszítettek, és a volt vesztesek nyertek. Direkt kicseszett velem :D
A lényeg az, hogy én kétszázezret veszítettem el egyszer :) Persze nem egy körben, szépen lassan... :D
Guess who's back!

bodom26

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 27. 18:39

DereX: De csak tudtál nyerni! :D Jön majd ott több lé is! Nekem volt, hogy annyi volt, hogy már adtam a Ballas-os barátaimnak is belőle! :D :D
200millánál is több pénzem volt!

NoxiusEnterprise: Nem tudom, de én elég könnyedén nyertem.

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2012. 12. 27. 18:41

Mert te fölvetted a patkókat, nem?
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Válasz küldése