Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2014. 11. 07. 20:49
Americanviking
McReary testvér
Esetleg képeket tudsz készíteni, vagy részletesebben leírni a problémát?
  • 2014. 11. 08. 10:45
delidavid99
CJ zoknija
Bocsánat a CAPSLOCK-ért, csak kiemelem a lényegeket:

1. LETÖLTÖM a SAMP 0.3z-t
2. FELTELEPÍTEM
3. MEGNYITOM a SAMP 0.3z-t
4. VÁLASZTOK egy szerót
5. ELINDÍTOM
6. NEM INDUL, MERT A SINGLEPLAYER NYITÓDIK MEG

Mégegyszer bocsánat a CAPS-ért a moderátoroktól :)
GTA-Halo fan.

GTA: 3, ViceCity, SanAndreas, ViceCityStories, LibertyCityStories, 4, ChinatownWars, 5 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

Halo: CombatEvolved, 2, 3, 4 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

-delidavid99
  • 2014. 11. 08. 14:03
Americanviking
McReary testvér
Hmm. Nem tudom mi lehet a gond. Szerintem működnie kéne. Legalábbis nekem megvan a VCMP. Kb. így kell elindítani, de nekem bejön. SAMP-ban nem vagyok szakértő..
  • 2014. 11. 08. 15:46
Kriss X
Díler
Nekem az SA:MP tökéletesen működik. Nem lehet az, hogy nem zártad be megfelelően a GTA San Andreas-t?
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √
  • 2014. 11. 08. 17:12
delidavid99
CJ zoknija
Én el se indítom a SinglePlayert amikor SAMP-ot indítok :(
GTA-Halo fan.

GTA: 3, ViceCity, SanAndreas, ViceCityStories, LibertyCityStories, 4, ChinatownWars, 5 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

Halo: CombatEvolved, 2, 3, 4 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

-delidavid99
  • 2014. 11. 08. 18:13
Visali
Vinewoodi sztár
Én arra tippelek, hogy valamilyen fájlt nem másoltál oda, ahová kellene. A San Andreas mappájában van az SA-MP?
  • 2014. 11. 09. 12:47
delidavid99
CJ zoknija
AO verzióhoz is kéne SAMP :@
GTA-Halo fan.

-delidavid99
  • 2014. 11. 28. 15:56
Nincs avatar
Brandon
Hírfigyelő
Kedves delidavid99!

Szerintem a te hibád az lesz ,hogy neked 2.0-s verziójú San Andreasod van viszont a SAMP 1.0-ra készült. Ezért töltsd le a következő linket és telepítsd fel, azután már valószínüleg rendesen fog menni. :)

http://www.moddb.com/games/san-andreas- ... n-10-patch
  • 2015. 02. 03. 18:41
delidavid99
CJ zoknija
Nem találja a fájlt ( -.- ), de a tippet köszönöm. ;)

Amúgy régebben a gépemen (kb. 2 éve) megvolt a SAMP és "titokzatos" módon AO verzióban is vitte de most nem tudom miért nem, a DYOM-mal is ugyanez volt, hogy vitte, de most se viszi.
GTA-Halo fan.

-delidavid99
  • 2015. 03. 28. 00:34
Darell
Hírfigyelő
Én régen See-RPG volt,ami jó volt a SA:MP-on,azóta nem tudok ott játszani,átváltottam MTA-ra. :)
http://sampforum.hu/index.php?action=profile - Magyar SA:MP Közösség profilom.
  • 2016. 01. 05. 12:35
Billy
Pogo, a majom
Nekem is volt ilyen SAMP problémám de a reinstall segített,ha esetleg az sem akkor a SAt telepítsd újra de egy másik mappába.

Egyébként letöltve van meg nekem és nincsen benne párbeszéd sem rádió.Hol tudom külön letölteni?És csak bekell másolni a SA mappába?
"Joke? Joke? Eddie never jokes. Eddie needs to be taken seriously. They laughed at him once. But you can't laugh without a tongue. You can't point if you haven't got fingers, can you? Thats what Daddy told me, late at night. In my room. "