A Hot Coffee Botrány

Társalgások az eddigi legsikeresebb GTA részről.
Avatar
Neil
Rajongó
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2013. 05. 23. 19:06

Re: A Hot Coffee Botrány

Hozzászólás Szerző: Neil » 2013. 10. 05. 20:49

Az, hogy le lehet tölteni modot, amivel ruha nélkül csinálják. Sőt, láttam olyat is, h az aktuális barátnő domina vagy egyéb ruhában volt. Amúgy meg felfújták az egészet, jól írták feljebb: a gyilkolással semmi gondjuk, a szexszel meg, ami egy teljesen normális dolog, na azt meg kell büntetni... No comment...
"Don't let yourself get attached to anything you are not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel the heat around the corner." - Neil McCauley

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: A Hot Coffee Botrány

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 10. 07. 22:17

Igazából csak az lehetett a lényeg, hogy k**va nagy reklámot kapjon a játék.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: A Hot Coffee Botrány

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 10. 15. 10:37

Valójában a csajnak a p*ncija még látható meg néha a csecskók.meg mi van a tbogt-ben,van egy küldetés ahol Luis 2-szer szexel és olyan melléküldi hogy néhaa azt a csajt a Maisonette 9 klubban megb*ssza és a csaj le is sz*pja meg ma már nem cenzúrázott csecskók.Ha már a szex botránynál tartunk akkor miért nem erről lett hiszti (ezzel nem azt akarom mondani hogy velük vagyok mert én ezért botrányt nem csináltam volna) de örülök hogy gyerekek nincsenek a gta-ban mert akkor azt már bejelenteném hogy gyerek mészárlás
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Válasz küldése