Általános társalgó

Viták az 1980-as évek hangulatát visszaidéző nagysikerű epizódról.
Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 11. 01. 10:28

A PC -s célzásban imádtam ezt, bár van egy fegyver, amit nem szerettem túlzottan az egész játékban (most nem a Minigun), és az a sima mesterlövészpuska. Nem a nagyobb, a remington-szerűség. Az borzalmas volt (az olyan nehézfegyverek mint lángszóró, láncfűrész szintén nem jöttek be). Jó lassú, hiába pontos.
A kedvenc fegyverem mindig a Ruger a sima sörétes, a két pisztoly és a hentesbárd volt (sokat szórakoztam azzal, hogy fölvettem a szürke öltönyt, és fogtam a hentesbárdot, és maffiózót játszottam a kubaiak között). Azt nem lehet lepipálni, király fegyver.
Guess who's back!

Avatar
Ckriller
Besúgó
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2014. 09. 17. 13:09

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Ckriller » 2014. 11. 15. 11:41

Az hogy lehet, hogy még egy rejtett csomagot sem szedtem össze,de a Ocean Beach-i hotelben már ott van a szobrocska?

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 11. 15. 11:44

Elvileg az összes után jelenik meg, nekem volt, hogy már tíz után ott volt, igen.
Guess who's back!

Avatar
kdennis
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014. 11. 28. 13:04

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: kdennis » 2014. 11. 30. 17:54

Sziasztok.
Nekem régebben kimaradt az életemből a GTA 3D-s verziói VC, SA meg ezek, (kicsit sztrájkoltam is mert nekem a felülnézetes volt a menő :D ) viszont most mobilon (HTC One) nagyon beleszerettem. Vettem egy iPega Joystick-ot is a mobilhoz. GTA III-al kezdtem de valahogy nem volt teljesen jól irányítható és a Vice City-nél kötöttem ki.

Nagyon idegesített hogy nem magyar, és birizgálta az agyam hogy így magyarítás úgy magyarítás, de nem találtam tökéleteset. A PC-s verziót írta mindenki hogy azt kell beleműteni. Hát elég gány lett tőle minden. Aztán EZEN az oldalon is láttam hogy a GTA III-at valaki megbuherálta mert a PC-s verzió fordítás nem tökéletes az android-on. Hát ugye nem várhatom el hogy valaki majd megoldja nekem, így hát addig keresgéltem míg találtam egy *.GXT editort és nekiálltam a PC-s fordítást átmásolgatni az androidosra, a hiányzó menü részleteket is kijavítgatni (fordítani) persze segítséggel. Szerencsére nem volt vészes, de a lényeg egyébként is a Story mód, mert a PC-s kókány-al nem ment a felirat egyáltalán, és engem ugye nagyon érdekelt a sztori. A bal felső sarokban a buborék Súgó is teljesen más volt, mert a PC-n pl: "NUM 8" akkor Androidon egy Tapi ikont rakott ki. Teljesen más!

Lényeg a lényeg a PC-s magyarítást optimalizáltam az androidosra. És mivel szenvedtem vele 5 napig órákon keresztül (munkadőben meg aztán otthon is :) ) szeretném megosztani veletek ha érdekel valakit. Nem tudom hogy ez hogy működik itt. Írjak a szerkesztőségnek? Vagy külsős dolgokat nem fogadnak el? :D

Egy american.gxt fájl, amit a sdcard/android/data/com.rockstargames.gtavc/files/text/ helyre kell pakolni, előtte meg a ViceCity androidos telepítő APK-t át kell nevezni ZIP kiterjesztésre, ki kell törölni onnan az assets\TEXT\american.gxt fájlt és így telepíteni. Ezután automatikusan a DATA mappából fogja keresni a már optimalizált magyarított fájlt.

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 11. 30. 21:40

Ez aztán durva. Bárcsak én tudnék ilyeneket csinálni.. :insecure:

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 12. 13. 18:01

Végre végigvittem a Vice City-t, bár az utolsó küldivel nagyon megszenvedtem. Ezután jön a London 1961.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Arcenor
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. 06. 26. 09:39
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arcenor » 2015. 05. 19. 18:33

Sziasztok! Imádom én is a Vice City-t (ez a kedvenc részem), már vagy 6-szor kijátszottam PC-n, de singleplayerben már egyedül unalmas. xD Ismer valaki magyar 0.4-es VCMP (Vice City Multiplayer) szervert?

Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: claude » 2015. 05. 22. 15:10

A harmadik rész után ebben is elmélyültem Androidon, de sajnos itt már nem vagyok olyan véleményen, mint a GTA3 esetében. (az szinte tökéletes lett sztem)

Bugos, sok helyütt bosszantóan bugos, és annak fényében hogy ezekkel nem találkoztam PC-n, nem kívánatos extrák a mobilverzióban. Pl. a kubaiaknál a Cannon Fodder misszióban többször egymás után Mission Failed lett minden ok nélkül, aztán egyszer már a "Retry" feliratot megunva rányomtam a nem-re, és folytatódott a küldetés onnan ahonnan megszakította a felirat. :D Egy másik próbálkozás alkalmával, épp hogy benyomultok a haitiak bandaközpontjába, Rico bepattan a furgonba, engem pedig szitává lőnek a KUBAIAK.

A Shakedown misszióban beverek kb. 4 kirakatüveget, és máris teljesnek veszi a játék, és jön az ingatlanvásárlás lehetőségének felirata.

Bár nem ordító hiányosság, de szerintem a Michael Jackson-Billie Jean száma kikerült a rádióból, érthetetlen számomra. Jó móka telefonon nyomulni, de kétlem hogy egynél többször végigvinném, csakúgy mint a többit.

Összességében rendben van azért, a kocsik irányítása/kanyarodása szerintem sokkal finomabb lett mint PC-n volt annak idején, és a motorról is nehezebb lerepülni, ehhez régebben elég volt annyi, hogy ránksz*rjon egy madár. :D

Avatar
hzoli96
CJ zoknija
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2012. 07. 12. 20:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: hzoli96 » 2015. 09. 05. 20:28

Sziasztok!
Már elég régóta játszom a Vice Cityvel, gyakorlatilag az volt az első GTA amivel játszottam(olyan 2004-2005 körül), viszont mindig csak tört verzióm volt. Most(lehet hogy már egy kicsit későn) elhatároztam, hogy kibővítem az eredeti, dobozos GTA kollekciómat. Tulajdonképpen már csak a VC és a LCS van hátra.
Szóval az lenne a kérdésem, hogy PC-s dobozos Vice City-t lehet-e még kapni valahol és ha igen, akkor hol?(Ha valaki PS2es LCS-t tud az se tartsa magában :D )

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 09. 05. 21:19

Nem tudom, de egy tipp, hogy a narancssárga dobozos The Gamemania kiadást ne vedd meg! Ha bemész a fegyverboltba, vagy elkezded a Dildo Dodo küldetést, lefagy a játék.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 05. 21:42

Rockstar69 írta:Nem tudom, de egy tipp, hogy a narancssárga dobozos The Gamemania kiadást ne vedd meg! Ha bemész a fegyverboltba, vagy elkezded a Dildo Dodo küldetést, lefagy a játék.
Ja, velem mindig ez volt.. Mostmár tudom miért :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
hzoli96
CJ zoknija
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2012. 07. 12. 20:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: hzoli96 » 2015. 09. 06. 10:29

Rockstar69 írta:Nem tudom, de egy tipp, hogy a narancssárga dobozos The Gamemania kiadást ne vedd meg! Ha bemész a fegyverboltba, vagy elkezded a Dildo Dodo küldetést, lefagy a játék.
Köszönöm szépen a tanácsot! :)

Avatar
Billy
Pogo, a majom
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014. 05. 25. 19:19

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Billy » 2016. 01. 01. 16:45

Rockstar69 írta:Nem tudom, de egy tipp, hogy a narancssárga dobozos The Gamemania kiadást ne vedd meg! Ha bemész a fegyverboltba, vagy elkezded a Dildo Dodo küldetést, lefagy a játék.
Na igen emlékszem jó voltam volt egy kis zsebpénzem,megvettem ezt a játékot is pont ilyen problémáim voltak. :(

Egyébként szeretem ezt a játékot,a 3 nekem hangulatosabb volt azzal hogy a szürke narkós környezet valamiért sokkal jobban vonz a játékba,de ez is nagyon jó rész.Egy nap alatt végiglehet vinni ezt is és a története is nagyon tetszik.Az összes GTA közül azzal a legegyedibb,hogy a nulláról kezdve piti bűnözőből dolgozunk egyre nagyobb gengsztereknek,majd mi leszünk a főnök ami nincs más GTAban. :) Többször előfogom még venni ezt a játékot akár 10 év múlva is.
"Joke? Joke? Eddie never jokes. Eddie needs to be taken seriously. They laughed at him once. But you can't laugh without a tongue. You can't point if you haven't got fingers, can you? Thats what Daddy told me, late at night. In my room. "

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 11. 04. 22:56

Elképesztő! :cool: Ez az igazi remastered, nem pedig az, amit a Rockstar csinál!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 11. 05. 11:41

Ezt tegnap éjjel néztem. Nagyon jó lett, és külön kiemelendő, hogy egy magyar rajongó, Kalocsai Balázs készítette a videót.
Well look who's back

Válasz küldése