Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2016. 11. 05. 12:38
NikitaDragovich
Törzstag
Igen, Kalocsai Balázs készítette a videót. :D Mellesleg ő egy másik GTA-s projekten is dolgozik, de arról már majdnem egy éve semmi hír. :( Tessék, erre gondolok:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic
  • 2017. 01. 25. 19:25
Luszie
Őrszem
Ez a játék.... (nem kerülgetem a forró kását) ....egy k****g!

Ha Little Haiti-ben akarsz pizzafutárkodni (is hát miért ne, ott a legkönnyebb), akkor bedob olyan helyekre is vevőket, ahova be se tudsz menni. Milyen dolog ez? Csak azért, mert még nem tartok ott a játékban? (itt most konkrétan a Haitiaiak rejtekhelyére gondolok. Nem nyílik ki a tolóajtó.. Más bejáratot meg nem találtam.) Vagy van? mert ha van, nekiugrok újból... mert hála a jó istennek, a küldetés legalább könnyű... (sok minden mással ellentétben a játékban)

Annak ellenére, hogy milyen jó játék...hát 100%-ra kivinni..a kínszenvedés és az eufória különös egyvelege. Nem csodálom, hogy könnyítettek az SA megérkeztével.... :D Valahogy szürreálisan gyorsabban fogy (legalábbis az újabb részekhez képest) mind a páncél, mind az életerő akármit csinál az ember. Arról ne is beszéljünk, hogy a legtöbb fegyver nem ér túl sokat. Gépfegyverrel kell lőni az embereket, mert többi olyan, mintha nem is lőnél rájuk... Borzalom... Hogy meghalnak-e, az is eléggé lutri. Úgy vettem észre, kézre meg fejre kell célozni, mert akkor az leszakad és meghalnak. Ha testre célzol, vagy bejön vagy nem.... :D
A csomagokat sem lehet egy ütemben felszedni (legalább akkor lehetne, mikor elérhető az összes sziget), mert bizonyos feltételekhez vannak kötve mind a hajó, mind a repülő megjelenései a játékban. Elviekben már repülhetnék, de sehol nem találtam Maverick-et, ahol lennie kellene, szóval egyelőre csak a 70 csomag a cél. (Rhino kell a Vigiliante miatt), aztán a többi 30-at máskor.
Meg hát lehetne mondani 1000 más dolgot is, hogy miért nehezebbek a régebbi részek (aka ez, és a III -de gondolom az LCS és a VCS is).
Alapvetően örülök a könnyítésnek. Az V-nél talán elvetették a sulykot. :D De egyébként talán kellett ez a GTA-knak.

Szerk: Am nem tudom, miért szenvedek most ezzel ennyire. Múltkor unalomból nekiálltam, és mindenféle idegroham nélkül eljutottam ideáig, ahol most vagyok. (Story-ra gondolok -mást persze nem csináltam.) Úgy emlékszem, hogy nem csaltam, de nem volt semmi gond.. Most azért felhúzott néhány küldi... Meg ezek a mellékfeladatok... Direkt kicsesznek az emberrel azzal, hogy "be kell várnod" a játékot. Ez a III-nál is így van sajnos. Arról nem is beszélve, hogy a VC sajnos dugig van ügyességi feladatokkal -amikben én nem vagyok túl jó sajnos :D - tehát a 100% elérése még egy érdekes kör lesz...
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA Vice City - 100% (2017)
GTA San Andreas - 100% (2017)
GTA IV Complete edition - 100% (2012)
  • 2017. 01. 25. 21:42
Nemohalacska
Rajongó
Ezért kell először főküldetésileg végigvinni a gta-kat majd aztán az apróságokkal pepecselni.
Mindenkinek nehezebbek azok a gta-k amik régebbiek annál mint amivel kezdtek. Nekem a GTA 1 meg a Londonok voltak nehezek. :D Az első GTA-m pont a Vice City volt.
Csak egy hal!
  • 2017. 01. 25. 21:50
Luszie
Őrszem
Na jó, de a story is sokkal könnyebb lenne, ha pl. 150 életem lenne 100 helyett... Úgy látszik, a játék nem akarja megadni nekem ezt az örömöt. (Azaz dehogynem, csak nem Little Haiti-ben fogom ezt megcsinálni.)

Azokkal én nem játszottam. A szériából nekem a III volt az első...bár majdnem úgy volt, azt sem játszom ki... :D
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

• 2017. 01. 25. 22:35
Nemohalacska
Rajongó
Nem olyan nehéz az. :)
Az egyik haverom most fejezte be az LCS-t és jelenleg a Vice City-vel játszik ugyanúgy kódok nélkül. Én ugyan PS2-n a Vice City-t sose játszottam ki de most megpróbáltam egykét nehezebbnek mondható küldit nála és nincs nagy különbség pláne hogy van automata célzás. A lövöldözéseknél egyszerüen csak körültekintően kell eljárni szépen fokozatosan.
Min játszol pc-n vagy konzolon?
Csak egy hal!
  • 2017. 01. 25. 22:42
Luszie
Őrszem
Valóban nem, csak azt hiszem nem vagyok "formámban". Talán "eltunyultam" az SA-tól. :D

PC-n.

Most kicsit "takarékra raktam" a játékot. SA "filmet" néztem most, hogy összeálljon a story teljes egészében.
Majd holnap újult erővel megint nekiállok. A csomagok gyűjtögetése egyébként nem vészes (itt sem). Leszámítva azt a néhány darabot ugye, amit helivel lehetne csak felvenni, nekem meg olyanom nincs. :D Kicsit úgy érzem magam, mint SA-ban a patkó gyűjtögetés közben. Egy normális ember azt jetpack-kel csinálja meg...én mindenféle járművet használtam, csakhogy idő előtt meglegyen. :| :D (Persze 10x akkora erőfeszítéssel.)

• 2017. 01. 25. 22:46
Nemohalacska
Rajongó
Helyes! Én speciel PC párti vagyok. Akadjon bármennyire is egy gta én kijátszom. :D
Csak egy hal!
  • 2017. 01. 25. 22:52
Luszie
Őrszem
A VC-t nem játszottam konzolon, de az SA-t, IV-t (+TLAD-t, TBOGT-t) és V-t igen. Őszintén szólva nekem kb. ugyanolyan. :D Vannak egyes dolgok, amelyek jobbak konzolon.. (Pl repülő irányítása...), de cserébe pl a célzás sokkal rosszabb. (Kivétel ha nem állítod be az automatikus célzást.)

Van egy sejtésem, hogy a konzolos verzió valamivel nehezebb..De persze, ez csak egy sejtés. Azt tudom, hogy a mobilos sokkal nehezebb, de ez sejthető volt. :D

• 2017. 01. 25. 23:03
Nemohalacska
Rajongó
Van ami igen van ami nem. Jaah egyszer kipróbáltam a mobilos chinatown wars-t valami katasztrófa főleg az érintős megoldása miatt. :D
Én konzolon csak a SA-t III-t LCS-t VCS-t toltam. Mondjuk a SA meg a III megvolt PC-n is de amikor nyaralni mentem mindig a PS2-t vittem magammal.
Csak egy hal!
  • 2017. 01. 26. 11:11
Luszie
Őrszem
Újabb fejleményekre lettem figyelmes: Ha "idő előtt" (vagyis azelőtt, mielőtt a játék felajánlaná) felveszed a melegítőt, bebugol a játék, és kb. semmit nem tudsz csinálni. :o (Csak azért "kellett" felvennem, mert az egyik csomag abban a ruhaboltban van bent, és máshogy nem lehet elhagyni a boltot. -.- :D )

Emiatt az "aranyos" bug miatt szerencsére csak 8 begyűjtött csomagom lett oda. Ezt pedig nyilván csak akkor veszem fel, mikor már lehet. A Hunter úgy sem fontos.

Szerk: Bár a GTAplace szerint már tartok ott, hogy minden probléma nélkül felvehessem azt a ruhát.. Na, az szép lesz, ha itt meghal a játék. :|

Szerk2: Közben megpróbáltam felszedni újra. Végülis az eladó mellett ki lehet ugrani..nem túl egyszerűen, de megoldható. Így megvan a 100 csomi. :cool: :)

• 2017. 01. 26. 13:41
Nemohalacska
Rajongó
Eleve amíg nem elérhető és nem ajánlja fel a játék addig a forgó ikon meg sem jelenik.
Tehát ez már elérhető és felszedhető. Ez játékhiba.
Csak egy hal!
  • 2017. 01. 26. 13:59
Luszie
Őrszem
Nem mertem még egyszer belemenni, hogy megnézzem, állandó-e a probléma. Ha az, remélem neten van fennt valami patch, amivel javítani lehet a problémát.

Most jelenleg tárgytalan.. ezt a félnótás Lance-t mentem most a ki a slamasztikából...
Persze, ide is külön taktika kell, mert a gép csal. :D A kukásautóval akartam elmenekülni, tudván hogy az jó strapabíró... Hát nem jött össze, mert mikor jöttem vissza Lance-szel, már nem volt ott. :D -.-

Szóval...sokadik felvonás: repcsi. Remélhetőleg nem lőnek szét. Pont jó egyébként, mert sokkal korábban odaérsz, és kevesebb gerillán is kell átlőnöd magad. Elviekben ennek sikernek kellene lennie.

• 2017. 01. 26. 14:11
Nemohalacska
Rajongó
A bajutásnál én speciel nem szoktam trükközni. A kijutásnál viszont igen ugyebár akkor megjelenik 4 db cometes amint kiérsz a kapun. Azt szoktam csinálni hogy a kapun kiérve rögtön jobbra fordulok át a piros hídféleségen majd aztán ki az útra ezáltal jócskán kikerülve őket. Mindezt azzal a sentinellel ami ottvan az építmény mellett amibe lance-t tartották.
Csak egy hal!
  • 2017. 01. 26. 14:25
Luszie
Őrszem
Nekem a repülős taktikával elsőre meglett. A kukásautó is ott volt (aminek meg sem kottyantak a comet-ek), tehát nagyon jó.

Igen, olvastam ezt a hidas alternatívát. :)

• 2017. 01. 27. 12:28
Luszie
Őrszem
Bocsi a duplaposztért, csak azt meg akartam mutatni, mint érdekességet:

Ez a küldi a legtöbbünknek ismerős, eléggé ikonikus, így nem is mutatnám be. Az viszont kifejezetten érdekes, hogy itt Cam Jones cukkolja Hilary-t, hogy kövér, és nem fér el tőle... :D Mikor az elején beszállunk a taxiba, még egymás mellett ülnek, de aztán valami okból kifolyólag az utasok "helyet cserélnek", még pedig erre a formációra. :D Így viszont nem ülnek egymás mellett, mert Cam a kék ruhás, Hillary meg a lila ruhás (aki Tommy mellett ül az anyósülésen). Tehát elég hülyén jön ki ez a dialógus.... :D

Kép