Egyéni tippek-trükkök

Viták az 1980-as évek hangulatát visszaidéző nagysikerű epizódról.
Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Egyéni tippek-trükkök

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 10. 12. 20:22

Ide írd amire pl véletlen jöttél rá és kevesen tudják.

Elmondom az én egyedi trükkömet. Van pár dolog amire magam jöttem rá. Próbáljátok ki, tetszeni fog.
Tudjátok, hogy kell ősrobbanást csinálni Mod és trainer nélkül? Szerintem ezt is ide a honlapba le lehetne írni a tippek-trükkökhöz

Szóval. Ezt csak Vice City-ben próbáltam, GTA 3-ban nem tudom, hogy sikerülne e. Tehát betöltötök egy játékállást. Ha lehet úgy állj meg valahol, hogy a közeledben ne legyen jármű, akár parkoló jármű sem, viszont lehessen látni párat a forgalomban, csak távolabb kicsit. Fontos, hogy gyalogosan legyél. Nyomj egy Esc-t és írogasd be először úgy 5*, hogy BIGBANG egymás után. Nem bajd ha közben elgépeled nyugodtan írd tovább mintha végig jól írtad volna. Majd ismét nyomj ESC-t :D a járművek hatalmasat fognak robbanni és repülni felfele. Ha tetszik a dolog akkor most írd be ezt vagy 15*. Én egyszer már annyiszor beírtam, hogy az autók olyan magasra repültek fel, hogy a kamera már nem is engedte, hogy feljebb nézzek :D és kb 10 mp után estek le. Vigyázz a zuhanó roncsokra :P.
Ja még egy tapasztalat ezzel kapcs. Egyszer mégtöbbször beírtam. A legközelebbi jármű is nagyon messze volt, de már akkora volt a robbanás, hogy meghaltam :D

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Egyéni tippek-trükkök

Hozzászólás Szerző: MateL » 2011. 10. 12. 22:30

Én egyszer rájöttem, hogy kell felrobbant autót vezetni. Találj egy kocsit, amit el akarsz lopni, ezután írd be a bigban szót. (g nélkül akár szünet menüben is.) Nyomd meg az entert, és a vezetőt kirángató animáció közben nyomd meg a G-t. Ezután a kocsi felrobban, beleszállsz, de a motor még égni fog. Gyorsan, mielőtt újra felrobbanna, szüneteltesd a játékot, és írd be az aspirine kódot. Ha minden igaz, egy felrobbant autót fogsz vezetni.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Egyéni tippek-trükkök

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 10. 13. 10:58

Igen, ezt én is meg tudtam csinálni, de már nem emlékeztem pontosan, hogy hogyan. Én talán úgy csináltam, hogy megnyomtam az F-et vagy az Enter-t, és miközben beszállt kiléptem a szünet menübe és simán beírtam, hogy bigbang.

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Egyéni tippek-trükkök

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 10. 13. 13:20

Igen ez nekem is sikerült anno :)

És ha Pay n' Spray-be bemész vele akkor is fekete marad :)

Van még egy jó dolog :D. Monster truck trükk :D. Nagyon atom! Beírod azt a kódot, hogy nagy kerekű kocsi, utána töltsd be ugyanazt a mentést. Ezt játszd el kb 3* 4* majd pl nézd meg az infernus kerekét. rohadt nagy lesz tőle :D. Érdemes olyan mentést betölteni ami a Vercetti villánál van mert akkor nem kell állandóan sport kocsit keresgélni. Már volt, hogy annyiszor beírtam, hogy a kerítésen át mentem ki :D. Sőt volt már akkora, hogy másik kocsiról tudtam csak beszállni. Elvileg a rendőr nem bír kiszedni :D. És ha kilövöd a kerekét másénak akkor rohadt gyorsan elkezd pörögni, kirepül a pályáról :D. Ha már nagyon sokszor írod be, akkor ha jön veled 1 szemben az utcán mihelyt meglátod elkezd dőlni oldalra. De mindig csak akkor amikor épp megpillantasz egyet.

Ellenszere: teljesen újraindítani az egész játékot

Valaki nem tudja, hogy hogyan lehet a rendőrautó teljesen fehér? Egyszer szedtem le egy mentést, semmi mod nem volt hozzá és már attól fehér volt. Sőt olyan sima mentést is találtam ahol a füstgránát is benne volt ami csak a PS-változatban volt megtalálható. Az hogy lehetséges? Mentést is lehet moddingolni?

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Egyéni tippek-trükkök

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 10. 15. 10:37

Ha felrobbantod a Haitik droggyárát, rajta lesz egy minigun.

Egyszer a dzsippel, aminek hátul van a motorja, beleestem a vízbe, és átestem pályán.

Menj be a Rosenberg irodájánál lévő ajtóba.Szerezz minigunt, fordulj meg, és lőj.Könnyű körözés szerzés :D
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Egyéni tippek-trükkök

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 10. 15. 17:43

ez jó :D de ugyanezt akkor a hajón is meglehet ahol egy komát kellett megfenyegetni :)

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Egyéni tippek-trükkök

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 10. 15. 18:24

ja csak oda nem mennek fel a rendőrök
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Egyéni tippek-trükkök

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 01. 21. 09:57

A Four iron c. küldetésben lehet egy kicsit csalni: miután a golfklubb elötti rózsaszín sávba beléptél és végigmegy a bejátszás akkor menny Az építkezéshez (amit késöbb fel kell robbantani) jobb oldalán (nekünk a jobb oldalán) van egy füves rész, ennek a végén van egy nyillás a kerítésen, ami a glfklubb felé néz. Ha elég messziről nekiugratsz akkor átjutsz a golfklubba. Így még a fegyónk is megmarad. Ha az autód fel is borul akkor sincs nagy baj, mert a hídon van eg rejtett csomag. ha eléred a helyet ahol golfozik a pasas egy erős fegyverrel szét lehet lőni. (Én egy minigun- nal csináltam, de gépkarabéllyal is könnyű.)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Egyéni tippek-trükkök

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 01. 21. 10:35

Ezt a trükköt már én is láttam a youtubon! :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Egyéni tippek-trükkök

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 01. 21. 12:19

scoobydooesben10fan írta:A Four iron c. küldetésben lehet egy kicsit csalni: miután a golfklubb elötti rózsaszín sávba beléptél és végigmegy a bejátszás akkor menny Az építkezéshez (amit késöbb fel kell robbantani) jobb oldalán (nekünk a jobb oldalán) van egy füves rész, ennek a végén van egy nyillás a kerítésen, ami a glfklubb felé néz. Ha elég messziről nekiugratsz akkor átjutsz a golfklubba. Így még a fegyónk is megmarad. Ha az autód fel is borul akkor sincs nagy baj, mert a hídon van eg rejtett csomag. ha eléred a helyet ahol golfozik a pasas egy erős fegyverrel szét lehet lőni. (Én egy minigun- nal csináltam, de gépkarabéllyal is könnyű.)
Köszönjük szépen, hogy megosztotad velünk, rövidesen már tényleg frissítem azt a tippek, trükkök cikket. :)

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Egyéni tippek-trükkök

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 04. 04. 16:46

könnyü körözés szerzés ( ha már átjutottál a másik szigetre.) : menj fel a sunshine autos emeletére! lődd ki az üveget! Lődd a járőkelőket. Késöbb megjelennek a rendőrök. A tető miatt védve vagy a helikopitól. Egy baj van vele: nem mindig jönnek a kommandósok a kocsival és a miami vice sem gyakran, de én már többször elértem a 6*os körözést. :lol: .
u.i.: néhe menj a földszintet és az emeletet összekötő hidra és lödd ki azokat amik behatoltak. (ez olyan ninjás szó: behatoltak. :ninja: )
u.u.i.: huh mire ezt leírtam! :o :o :o

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Egyéni tippek-trükkök

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2012. 06. 07. 17:06

Ez a trükk a stadion versenyekkel kapcsolatos! Ha nem tudod kivinni a 3 verseny közül az eggyiket akkor itt ez a trükk(tipp): Miután már bent vagy a stadionban (pl: a hotringet kell kivinni) ,és te a bloodringet akarod játszani tedd ezt: MEGHALSZ!!! Intézd el magadnak hogy meghalj(egy gránáttal vagy ilyesmi és öld meg magad! Mikor meghaltál a stadiontól 3 sarokra leszel a legközelebbi körházban(15 mp míg odasprintelsz a stadionhoz) és mikor odamész a táblákon nem HOTRING lesz hanem BLOODRING és nem csak a táblákon hanem a BLOODRING verseny lesz a következő, a stadionban! (De hogyha a BlOODRING versenyt akarod átugrani (nem lehet abban a versenyben kiszálni) akkor már csak a bingbang maradt hátra!


De a lények az hogy MEGHALJ!!!!!!!! :D :D :lol: :S
Meséltem már neked Trevorról?

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

GTA Vice city tippek és trükkök

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 10. 29. 20:26

hali mindenkinek! Nem tom hogy ez játékbaki volt e vagy a későbbiekben is használható e de ha igen akkor a tippek és trükkök menüpontba a Vice citynél lécci írjátok bele! A tűzoltóautóval küldi közben oldalraburultam de ahogy megnyomtam a kört (mivel PS2-n nyomatom) akkor ugye kilövelte a vizet és eközben nyomtam a gázt is és így visszatudtam állni vele! Ha nem baki akkor írjátok be,köszi :D


Egy új tippet adhatok annak aki szeretné hogy több járműve lehessen a garázsokban mint ahány lehetséges! Mondok egy példát! A Diaz/Vercetti villában a garázsban max 2 jármű fér el! DE én kicsit átvertem a játékot! Ugyanis bevittem először 2 motort és a garázs előtt hagytam egy másikat is! Amikor kijöttem a garázsból felpattantam a kint lévő motorra és ilyenkor ugye a garázsajtó lecsukódik! De viszont ha leszállok akkor felnyílik! Fontos hogy a motor nagyon közel legyen a garázsajtóhoz de azért egy kis távolság is legyen mert különben nem fog felnyílni! na tehát ott tartottam hogy az ajtó felnyílik akkor nagyon gyorsan rákell ülni a motorra és behajtani a garázsba! Ekkor mentsd el a játékot és menj vissza a garázshoz és voálá a 2 helyett 3 motor parkol a garázsban! Sztem érdemes lenni betenni a GTA Vice City tippek és trükkök menüpontba!

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Egyéni tippek-trükkök

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 10. 30. 10:41

Köszönjük szépen a tippeket. Az elsőt még ellenőrzöm. :)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Egyéni tippek-trükkök

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 10. 31. 09:28

öööö ha majd netalántán beteszitek a tippeket akkor kb mennyi időre számítsak amíg bekerül? :shock:

Válasz küldése