Segítség

Viták az 1980-as évek hangulatát visszaidéző nagysikerű epizódról.
Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 09. 06. 22:27

Jó játékot! Azért vigyázz nem tudom de lehet hogy a magyarosítás is közre játszhatott a problémában :/
Nobody fucks with my family!

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 07. 14:14

Jah, nem is raktam vissza. Már úgy is fújom, hogy mi miért történik :).
Csak nem vagyok tisztában ezekkel az örjöngésekkel. Megcsináltam az összeset, viszont sajnos a statisztika nem írja úgy mint pl a rejtett csomagokat. Megcsináltam az összeset és nem írt ki semmit, hogy oké megcsináltad, vagy valami. De az ugratásokkal is így vagyok, hogy azt se írja ki :S, szóval nemtom ,hogy hol rontottam el.
Az a legnagyobb kérdés, hogy ha megcsinálok 1 őrjöngést, akkor ugyebár utána elveszi azt a koponyát, hogy ne zavarjon be. Nos ha már megcsináltam mindet, akkor nem kellene vissza adja az összes koponyát? Vagy azokat csak 100% után adja vissza a gép?

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 09. 07. 18:03

Szerintem már nem fognak újra előjönni többet, már ezer éve vittem végig így emlékszek rá.
Nobody fucks with my family!

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 21. 14:32

Van egy kis problémám. A Vice City-t tolnám ki 100%-ra, de a mutató igen csekélyt mutat, hogy hány %-nál járok. Értelem szerűen csalás + trainert egyszer sem használtam.
Ezeket csináltam idáig meg és csak 79%-osnak veszi:

-összes Fő küldetések (36 küldetés)
-összes Vállalkozások (8 vállalkozás, 27 küldetés)
-Stadion versenyek (mind 3)
-Top Fun furgonok (mind 3)
-Versenyek (4+4 helikopteres)
-Mentőházak megvásárlása (7 apartman)
-100 rejtett csomag megtalálása
-5 telefonos küldetés teljesítése
-35 őrjöngés végrehajtása
-15 bolt kirablása
-100 utas elfuvarozása a taxis mellékküldetésben
-12. szint teljesítése a járőr mellékküldetésben
-12. szint teljesítése a mentős mellékküldetésben
-10. szint teljesítése a pizzafutár mellékküldetésben

és ami még kimaradt:
-36 különleges mutatvány végrehajtása (ebből 10 már megvan)
-45 pont megszerzése a lőgyakorlaton

A lőgyakorlathoz annyit hozzátennék, hogy a rendes küldi után még visszamentem, és elértem 30 pontot viszont 77%-nak írta ki utána. Ezek szerint akkor annak a 30 pontnak 45-nek kell lennie? De akkor az kb 100%-os célzást igényel nem? Az elég nehéz lesz akkor.

Az Őrjöngésekhez is hozzátennék annyit, hogy mivel a gép nem írja ki a statisztikában, hogy mennyit csináltam meg, ezért nem tudom, hogy mind megvan e, viszont 35 darabot csináltam meg térkép alapján, de az utolsó befejezése után se írt ki semmit, hogy kész lenne e. Nos emiatt a 2 kicsi küldi miatt lehetséges, hogy csak 79%-osra játszottam ki? Nem tartom valószínűnek, hogyha azt a 2-t is megcsinálom akkor felugrik 100-ra hisz csomó rendes főküldi után is alig megy 1-2%-ot nem hogy még mellékküldivel...

Ja és a statisztikában az Autósmutatványnál azt írja, hogy 36-ból 35 van kész. Fogalmam sincs, hogy, hogy csináljam meg a 36.-at, már mindenhogy ugrattam, de semmi. Az ilyen strandlabdával való dekázgatást meg a busszal való pénzkeresést nem csináltam, mert ha jól tudom az nem számít.

Légyszi aki tud, segítsen, hogy mit hagyhattam ki.

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 09. 21. 15:26

érdekes, nekem kiírta hogy összes őrjöngés befejezve, még a statisztikában is
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 21. 15:30

De, az a poén, hogy leszedtem egy 100%-os mentést is összehasonlításképp, és ott sincs az őrjöngés feltüntetve!!! :o . Nem értem komolyan. Totál nem tudom, hogy mi lehet a gond. Egyáltalán a statisztikában az Őrjöngések rendesen ki van írva? Vagy hogy nevezi azt meg? 1 dolgot tudok tenni, hogy helikopterrel végigmegyek az összes helyen ahol csak van őrjöngés és megnézem, hogy hol van még a jele, mert nekem nem adja vissza őket.

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 22. 15:02

Nos. Eljutottam, odáig, hogy megcsináltam a maradék ugratásokat, így felment a % 96%-ra. De az a gond, hogy az ugratásoknál azt írja a gép, hogy 35-ből 34 van meg. Tegnap óta próbálgatom az elejétől a végéig. Már legalább 5-6* csináltam végig az elejétől a végéig youtube segítsége alapján és nem találom ,hogy melyik lenne az amit a gép még nem számolt bele. Ez rohadt idegesítő!!! Legszívesebben oda adnám nektek, hogy próbáljátok meg és mondjátok, hogy melyik volt a rossz. 96%-nál komolyan úgy elveszi a kedvem...

A 54 pontot se tudom elérni lövésnél. Most is max 31 pontom lett és 88%-osra írta ki. Komolyan nem tudom megcsinálni és most komolyan ezen múlik az, hogy végigjátszom vagy sem...

Azt viszont nem tudom, hogy a különleges mutatványok is beleszámít e a 100%-ba mert abból is hiányzik 1 -.-
Légyszi aki tud segítsen

Avatar
Steve777
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010. 03. 24. 11:32
Tartózkodási hely: Szerbia
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Steve777 » 2011. 09. 22. 15:54

Sajnos igen...az összes ugratás kell. A lövésnél tényleg nem egyszerű. Próbáld mindig előbb a legmesszebb lévőket szétlőni, mert azokért jár a legtöbb pont. Ja és ha egyet elkezdtél lőni akkor lődd szét teljesen, mert csak úgy kapsz érte pontot. Mellékelek egy videót is, hátha valamit sikerül ellesned.

szerk: csak nekem nem jelenik meg a video? mindenesetre belinkelem normalisan is ha nem gond
http://www.youtube.com/watch?v=dnxPwFO71dg

Ne a teljes linket másold be, csak a videó kódját, ami a link végén van. Javítottam a beágyazást. (Visali)
Liberty f*cking City. We could run the f*cking world, man.

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 22. 16:03

Köszi szépen, egész nap próbáltam rákeresni, de folyton csak a küldis lövöldözést adta be, már nem tudtam, hogy rákeresni erre a videóra. Az a poén, hogy most kezdtem egy új játékot, és kód nélkül átmentem a tulpartra. Úgy néz, ki, hogy ott elfogadja a 35 ugratást :O, pedig a 96%-os mentésemben már tényleg rengetegszer végigtoltam az összeset és nem tudok rájönni, hogy melyik hiányozhat... :S
----------------------------------------------------

Elértem a 97%-ot mivel sikerült megcsinálnom a lőgyakorlatot. Ki is írta a gép, hogy gyorsabb újratöltést kaptam. DE, még mindig nem jöttem rá, hogy melyik ugrató hiányzik áááá, ez annyira idegesítőőő! De komolyan. Azóta már rengetegszer végigfutottam az összes ugratón, mindegyiket próbáltam már másképp megcsinálni, hogy ne ugyan arra a helyre érkezzek és semmi!!! Egyetlen 1 ugratás hiányzik és meglenne a 100%, és most itt kéne feladjam? Mert már nagyon azon vagyok :(. Ha valakinek kell a mentésem mert szeretne próbálkozni az írjon és elküldöm mailon!

NikitaDragovich

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 23. 16:29

Hát ilyen pont velem volt a GTA 4-ben!! Ott a galambokkal volt gond és nem lett nekem 100%-lék mert csaltam :( :@ :@ és Amúgy MasterP a GTA Vice cityben megvan neked az ,hogy 3 testőrt le tudsz fizetni?

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 24. 16:22

Mivel 96% ezért nem :D, de az új játék kezdésekor megcsináltam az ugratásokat, és ott mindre reagált a gép szóval nem tudom ,hogy mi lehet a gond :S

NikitaDragovich

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 24. 18:17

Lehet ,hogy csaltál és ezért nem nöl tovább a %-od mint a GTA 4-ben!

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 24. 18:31

Írtam, hogy nem csaltam. Annak semmi értelme ha 100%ra akarom kitolni, hogy a végefele csaljak. Akkor inkább nekiugrok a feladatnak többször

NikitaDragovich

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 24. 21:23

Ha nagyon sokszor csináltad újra az ugratókat akkor ne próbáld többször mert ki fog téged idegesíteni mint engem a GTA 4-ben a galambok!!!! És nem volt semmi értelme mert nem értem el a 100%-ot!!!! ,de szerintem még egyszer csináld meg az ugratókat és ha nem sikerül akkor hagyd ,de ajánlom neked az IGN.com-ot na ott megtudod nézni az ugratókat van ,hozzá térkép is meg képem nekem is úgy sikerült a GTA 4-ben a galambok!!!

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 25. 08:01

Youtube-s videó alapján csináltam, és nem ugrattam rosszabbul mint aki a videóban... Ez vmi bug lehet szerintem

Válasz küldése