Segítség

Társalgások az első külsőnézetes GTA játékról.
Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2016. 09. 25. 22:12

IMG tool?

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 09. 26. 17:16

Az meg mi?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Nemohalacska
Rajongó
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011. 02. 05. 22:45
Tartózkodási hely: Ponyville
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Nemohalacska » 2016. 09. 26. 19:24

Nos ez egy program mellyel lehetőségünk nyílik megnyitni az img formátumu fájlokat amibe kell ezeket a képeket tenni. Viszont azse mindegy hogy maga a kép amit beakarsz illeszteni milyen formátumba van annak txd-be kell lennie. Van a letöltött mappába olyan mappa hogy to txd.img stb abban van egy csomó txd file na azokat kell beillesztegetni egyenként úgy hogy a programon belül rákeresel arra a nevü txd-re amit beakarsz tenni és felülírod az újjal az eredetit. Az elnevezéseket ne változtasd. Továbbá csinálj biztonsági másolatot az eredeti img fileról ha netán elkúrnád. Pepecselős egy feladat én speciel ezértse szeretek modolni de akinek van türelme hozzá annak hajrá. :D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 10. 07. 22:06

Hűha, ez kemény. Mindenesetre köszi. Lehet, hogy akkor hagyom az egészet. Nem is annyira fontos, hogy feltegyem ezeket a módokat a játékhoz, mert a múltkor sikerült már feltennem jobb textúrát a vízhez, a tűzhöz, a vérhez meg a fényekhez. Azért köszi, hogy elmagyaráztad ezt nekem. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 10. 16. 21:39

Közben sikerült megcsinálnom ezt az IMG toolos dolgot. Néhány textúrát sikerült lecserélnem. Tessék, itt van egy kép a Coca-Colás automatáról, amit ma reggel tettem be a játékba:
http://kepfeltoltes.hu/161016/GTA_3_Coc ... es.hu_.png

Egyébként nem tudja valaki, hogy miért nem tudom hallgatni a rádiót a GTA III-ban? Hiába váltom a csatornákat, nem hallom a zenéket. Ezen kívül lenne még egy kérdésem. Múltkor elrontottam egy rampage küldetést, ezért újból meg akartam próbálni. Sajnos mikor visszamentem oda, már nem volt ott az ikon, ami a rampage-t jelzi. Mit lehet ilyenkor tenni? Sohasem fogja már jelezni azt az ikont? Mert ez azt jelenti, hogy akkor a 100%-ot sem tudom megszerezni. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Sajt1999
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018. 06. 08. 23:16

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Sajt1999 » 2018. 06. 08. 23:22

Honnan a legjobb letölteni a GTA3-t pc-re? Steames verzió pl. állítólag bugos, és minden kocsi sötét tónusú. Illetve a mobilos verzióhoz hasonló felújított grafikával nem lehet sehonnan se leszedni?

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2018. 06. 09. 18:06

Sajt1999 írta:Honnan a legjobb letölteni a GTA3-t pc-re? Steames verzió pl. állítólag bugos, és minden kocsi sötét tónusú. Illetve a mobilos verzióhoz hasonló felújított grafikával nem lehet sehonnan se leszedni?
Sok választásod nincs. Steam-en kívül tudtommal nincs legális letöltési lehetőség. Vagy vedd meg használtan lemezesen. Erről én nem tudok, hogy bugos és sötétebb lenne, pedig nekem is megvan. Felújított grafikás verzió meg szerintem nincs PC-re.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Válasz küldése