Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2017. 03. 10. 22:57
Nemohalacska
Rajongó
Ha túl jutsz egy chapteren az elmentődik de chapter közbe nemlehet menteni bennük. De szinte a fejemet teszem rá hogy van erre is valami modifikáció hogy lehessen quick save-elni chapter közben is.
  • 2017. 03. 10. 23:50
claude
Besúgó
Nemohalacska írta:
A régi szép idők. :D
Liberty City első két chapterjébe azt várná el a játék hogy találd meg azokat a járműveket melyekbe való beszállásal újabb küldetések indulnak ezek helye nincs is nyilazva. Ilyen a VC és SAN chapterek esetén nincs viszont VC esetén még az alap telefonok sincsenek nyilazva csak ha a közelükbe érsz illetve van pár magányosan álló telefon is ittott ami szintén nincs jelölve.
A London 1961-nél na annál aztán lehet nagyokat szentségelni. :D

Ne is mondd, én már az 1-nél szentségelek. Azon is gondolkodtam hogy mi szükség turbógyors autókra itt. Itt van pl. a Penetrator, a Stinger, az Itali, a Counthash vagy a Porka Turbo. Mivel felülnézetes, rohadtul nem látni mi van a képernyőn túl, és hát ezekkel pillanatok alatt rommá töröm magam. Higgadtan haladva a Jugular, a Mundano vagy a Bulldog bőségesen elég.
  • 2017. 03. 11. 10:00
NikitaDragovich
Törzstag
Emlékszem rá, hogy a GTA 2-ben lehetett menteni egy templomnál. Csak sajnos én sohasem tudtam megtalálni azt a szaros templomot, mert nem volt térkép a játékban. :lol:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic
  • 2017. 03. 11. 19:50
Nemohalacska
Rajongó
Na pont ezek miatt én neki se állok ezeknek nyomtatott térképek nélkül melyeken minden rajta van. De még így is képben kell lenni hogy minden körülmények között rátudj bökni a papírodon hogy éppen hol vagy különben hiába van térképed. :D
  • 2017. 03. 13. 12:00
claude
Besúgó
Ez milyen jó már. Menteni luxus, de csalásokat megjegyzi...Nem tudom mi szükség volt ilyen szivatásra, ez elég nagy fekete pont.
  • 2017. 03. 13. 21:06
STEVEN SMG
Rosenberg-szindrómás
Mások szerint a GTA 2-ben vagy nem emlèkszem annyira de azt mondják hogy a gta 3 föhöse van bent a GTA 2 ben :D
  • 2017. 03. 14. 15:12
Arminho
Brother-brother
Erről volt már szó ebben a témában régebben. A GTA III főszereplőjének nem tudjuk a vezetéknevét, így annak ellenére, hogy ő is Claude, mint a 2 főszereplője, Claude Speed, nem feltétlen azonos. Ezt az is alátámasztja, hogy a GTA IV-ben, ami 2008-ban játszódik, az ő neve is fel van írva az elhalálozott főszereplők garmadájába egy épület falán. A GTA 2-ben pedig a főszereplő még 2013-ban is él (igaz, pont abban az évben meg is hal egy kisfilm szerint). Ráadásul semmi hasonlóság nincs a két protagonista között.
  • 2017. 03. 14. 18:28
claude
Besúgó
Ugyebár azért is pont jár, ha ellopok egy kocsit. Lehet tudni arról valamit, hogy a célpontszámot egy pályán úgy is el lehet érni, ha 0 missziót csinálok meg, de ellopok egy fél világra való kocsit? :D Elég mazochista lenne, de lehetséges?
  • 2017. 03. 14. 20:42
NikitaDragovich
Törzstag
Arminho írta:
Erről volt már szó ebben a témában régebben. A GTA III főszereplőjének nem tudjuk a vezetéknevét, így annak ellenére, hogy ő is Claude, mint a 2 főszereplője, Claude Speed, nem feltétlen azonos. Ezt az is alátámasztja, hogy a GTA IV-ben, ami 2008-ban játszódik, az ő neve is fel van írva az elhalálozott főszereplők garmadájába egy épület falán. A GTA 2-ben pedig a főszereplő még 2013-ban is él (igaz, pont abban az évben meg is hal egy kisfilm szerint). Ráadásul semmi hasonlóság nincs a két protagonista között.

Közben pedig kiderült, hogy a GTA 2 1999-ben játszódik. :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic
  • 2017. 03. 14. 23:07
Arminho
Brother-brother
Abban igazad van, hogy az 1999 is egy lehetséges évszám a sok közül, mivel nincs megadva időpont konkrétan a játékban. Viszont 99-et csak egy rádiós beszélgetés bizonyítja, amiben elhangzott, hogy az ezredforduló közeleg. Én azért gondolok 2013-ra (vagy későbbre), mert az egész játék egy jövőbeli környezetben játszódik, amilyen még nem volt vagy nem képzeltek el az ezredforduló idején. Mondjuk maga a helyszín is teljes fikció, így akár egy teljesen más idősíkon is elhelyezhető a játék, mint a többi GTA rész.
  • 2017. 03. 15. 01:22
Nemohalacska
Rajongó
Igen akár 0 misszióval is menne rád van bízva hogy kaparod össze a célpontszámot. :D
  • 2017. 04. 01. 12:22
totyak
Profi bázisugró
Win7 64bit, eredeti GTA1 lemez, a játék szépen feltelepül, de indításánál úgy érzékeli, hogy nincs lemez a meghajtóban. Ötlet, hogy hogyan lehetne becsapni, hogy érzékelje a lemezt? Odáig eljutottam én is, hogy no cd crack, de én az eredeti lemezt szeretném használni. Úgy rémlik, hogy régebben XP-n még nem volt gond, de nem tudom ipróbálni, nincs itthon, csak Win7 gép. Kompatibilitás beállítása nem működik.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filename=lmstx0sj9t0by7m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filename=o5fewd6dfdjkb8sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]