Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2017. 10. 23. 11:13
dani.szentgali
Fejvadász
Boldog születésnapot Grand Theft Auto, minden idők legnépszerűbb és legjobb Open World szériája! :)

Rockstar69 írta:
Amiatt nem kell aggódni. A GTA örök és elpusztíthatatlan! Amíg a Föld kerek, mindig lesznek GTA playerek! :D

Az már egy másik kérdés, hogy ezek a GTA playerek mivé lesznek az idő elteltével. Mert azt be kell látnunk, hogy már ma sem ugyanazok a GTA rajongók, mint akik anno voltak. Igen, itt most elsősorban a GTA Online-on élő Z generációs emberkékre gondolok. Ők azért mások, mint azok akik az első epizódoknál vagy a GTA3-nál léptek be a sorozatba.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan
  • 2017. 10. 23. 11:36
Luszie
Mackós
Ez teljesen normális. Más játékoknál is így van. A GTA-nál ez azért feltűnőbb talán, mert a GTA V tekintetében nem a játékosok igazodtak a játékhoz, hanem a játék igazodott a játékosokhoz.
Sok az általános iskolás? Oké, akkor berakunk egy rakás olyan kontentet, ami nekik való, a régi motorosokra meg sz*runk egy nagyot. :)
Egyébként akik régen fanok voltak, ma is azok. Ez az "életérzés" nem tűnik el csak úgy. :D Szimplán már vagy nem játszanak mert családot alapítottak/kinőtték vagy pedig játszanak, de kevésbé észrevehető a jelenlétük a Z generáció túlsúlya miatt.
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA Vice City - 100% (2017)
GTA San Andreas - 100% (2017)
GTA IV Complete edition - 100% (2013)
  • 2017. 10. 23. 11:46
dani.szentgali
Fejvadász
Persze, egyetértek veled. Én sem azért írtam, mert ez annyira specifikus dolog. Csak leírtam, hogy ez van és kész. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan