Általános társalgó

Beszélgetések az első, felülnézetes epizódokról.
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 02. 17. 21:14

Nézd meg a spamok között, gondolom próbálgattad újra és újra, úgyhogy azt nem mondom, hogy fuss neki mégegyszer. Elvileg működnie kell, én többször töltöttem, vagy segítettem letölteni másoknak onnan.

Illetve nem tudom, hogy milyen e-mail rendszert használsz. Például a Freemaillel sok helyen gond szokott lenni, talán itt is ez a baj.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 02. 18. 06:34

Citromail. Ezt se nagyon dicsérik. :D De akkor majd megpróbálom még egyszer, meg megnézem a spamba. Köszi!

Szerk: nincs ott. :(
"Whatever." (Ryder)

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 04. 09. 13:14

Kissé kár, hogy nem ezzel a classic gta 1, london meg 2-vel kezdtem. 2006 környékén próbáltam ki a gta 2-t elején tetszett, de aztán elkezdett frusztrálni, hogy nincs radar, elég nehezek a küldetések és a rendőrök nagyon könnyen eltudnak kapni. A gta 1-ben meg egy küldetést se tudtam megcsinálni, londont meg nem próbáltam ki. Szívesen tartanék egy gta maratont, de sajnos nem tudok a klasszikusokkal megbarátkozni.

Avatar
valentin
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013. 07. 10. 07:19
Tartózkodási hely: Simontornya
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: valentin » 2013. 07. 22. 15:09

sziasztok hol lehetne letölteni a gta1 -egy mert hiába keresem sehol sem találom kérek segítsetek :(
Lowok voltunk sokáig
Gyakoroltunk mostanáig
A gyakorlásnak meglett a hatása
Mi lettünk a Pro-k mása!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 07. 22. 15:15

Innen le lehet tölteni, de valamiért most nem elérhető!
Gyenge napok vannak...

Avatar
valentin
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013. 07. 10. 07:19
Tartózkodási hely: Simontornya
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: valentin » 2013. 07. 22. 16:36

köszi
Lowok voltunk sokáig
Gyakoroltunk mostanáig
A gyakorlásnak meglett a hatása
Mi lettünk a Pro-k mása!

Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: claude » 2014. 07. 03. 17:44

sziasztok

Lenne egy olyan kérdésem, hogy ez eredeti GTA-GTA London és GTA 2 játékok ilyen hagyományos méretű CD tokban kerültek forgalmazásra anno? PC verzióra gondolok.

ilyen hagyományosra gondolok
http://www.ebay.co.uk/itm/Grand-Theft-A ... 4ad7bd0f83

Azért kérdezem, mert ebay-en találtam olyat, ami ilyen sima tokban volt, olyat is ami hosszúkásban, (mint a DVD filmek), sőt olyat is, ami első látásra nagyobb papír/karton doboz volt, persze rajta teljes egészében a GTA borítója.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 07. 03. 21:33

Én csak PS verziót találtam, de azok CD-tokban és DVD-tokban is kijött.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 07. 04. 08:19

PS One-ra minden játék - a hagyományosnál vastagabb - CD tokban jött. Ez sem volt kivétel. PC-re nem tudom miben adták ki.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 07. 04. 10:46

Én láttam olyan GTA 2-őt, ami DVD-szerű tokban volt, de lehet, hogy csak én néztem el.
Well look who's back

Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: claude » 2014. 07. 04. 11:45

Én is keresgéltem, hogyan is van, szerintem az a nagyobb doboz az első kiadás lehetett, ami meg DVD tok, az meg a sokadik újrakiadás.

Azért is érdekelt, mert bár csak utólag próbáltam ki őket, a III/Vice City környékén, szívesen beszerezném ezeket is eredetiben, ha lehet a "legeredetibben" :D Ez meg akkor sztem a CD tokos lesz.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 07. 04. 13:30

Én egészen biztosra tudom neked mondani, hogy a GTA 1, 2, London nagy karton dobozban jelentek meg első kiadásban. A dobozon belül pedig maga a lemez normál cd tokban volt, olyanban, amilyet linkeltél is. A karton doboz egyfajta díszdoboznak tekinthető manapság, akkor az volt az alap. Tehát, ha a legeredetibb kiadást keresed, akkor neked a nagy karton dobozos kell.
DVD tokosak, meg egyéb nem eredeti borítóképpel ellátott kiadások mind utó kiadások, mint nálunk az evm, meg a gyémánt kiadás bizonyos játékokból.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
claude
Puding
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. 01. 01. 16:16
Tartózkodási hely: Angel Pine

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: claude » 2014. 07. 04. 13:51

Igen az árakat is nézve: van amelyik 1-2 font, a kartondobozos 15-20. El is tűnt utóbbi a listáról, pedig órákkal ezelőtt még elérhető volt. :D

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 10. 12. 07:42

Az I-ben és a Londonokban mitől függ a pontszerzés és a továbbjutás? Ezt úgy értem, hogy amikor küldetésezek és kapom a pontokat, akkor minden esetben ugyan annyit kapok érte, vagy ha mondjuk rövidebb idő alatt csinálom meg, akkor többet kapnék? A továbbjutáshoz szükséges minden küldetést megcsinálni? Úgy értem, hogy kevesebb küldetéssel is tovább lehet jutni, vagy a küldetések nem elegek és még valamit kell csinálni? Hogyan működik ez az egész? Olvasgattam az oldalt is, de mg mindig nem világos, hogy a küldetésekből mindet meg kell-e csinálni, vagy csak addig, hogy jelezzen, hogy mehetek tovább. Pontot lehet veszíteni? Utolsó kérdés: a járműves küldetéseknél hogyan tudok odatalálni hozzájuk, vagy egyáltalán honnan tudhatom, hogy melyik jármű rejt küldit? :$
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: totyak » 2014. 10. 12. 10:52

Kriss írta:Az I-ben és a Londonokban mitől függ a pontszerzés és a továbbjutás? Ezt úgy értem, hogy amikor küldetésezek és kapom a pontokat, akkor minden esetben ugyan annyit kapok érte, vagy ha mondjuk rövidebb idő alatt csinálom meg, akkor többet kapnék? A továbbjutáshoz szükséges minden küldetést megcsinálni? Úgy értem, hogy kevesebb küldetéssel is tovább lehet jutni, vagy a küldetések nem elegek és még valamit kell csinálni? Hogyan működik ez az egész? Olvasgattam az oldalt is, de mg mindig nem világos, hogy a küldetésekből mindet meg kell-e csinálni, vagy csak addig, hogy jelezzen, hogy mehetek tovább. Pontot lehet veszíteni? Utolsó kérdés: a járműves küldetéseknél hogyan tudok odatalálni hozzájuk, vagy egyáltalán honnan tudhatom, hogy melyik jármű rejt küldit? :$
Nem bonyolult a dolog. Pályánként meg van határozva egy összeg, aminek elérésével tovább enged a következő pályára. Ezt az összeget legkönnyebben küldetések teljesítésével érheted el, amiket telefonfülkéknél vehetsz fel. Előre meghatározott telefonos küldetésszám van. Ha ezeket nem sikerül maradéktalanul teljesítened, akkor nehezebb elérni a kívánt pontszámot, de ettől még ugyanúgy továbbjuthatsz. Szerintem, ha gyorsabban teljesíted a küldetést, akkor is ugyanannyit kapsz érte, kivéve, ha valami oknál fogva jó magas a szorzód. Pontlevonás nincs, csak az életeiddel kell ügyesen gazdálkodnod. Persze egy Pay n' Spray használata nyilván pontokba kerül. Tehát nem feltétel az összes küldetés teljesítése. De nem is muszáj küldetésekből összeszedni a pontokat, ha elég türelmes vagy, őrjönghetsz az utcán és sok idő után így is összejöhet. A szorzó viszont csak akkor növekszik, ha sikeres küldetéseket csinálsz. Ergo még könnyebben jönnek a pontok. Illetve ládákból is lehet szorzót felszedni. Viszont a szorzó csökkenni is tud, ha lemeszel a rendőrség. A küldetést adó autókhoz és az őrjöngésekhez, ha jól tudom nem mutat nyíl, azokra véletlenszerűen lehet rátalálni a városban. Általában magányosan álló autók ezek, kissé eldugottabb helyeken. Illetve a dokkokban autóleadással is könnyű pontot bezsebelni.
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Válasz küldése