OFF

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 05. 25. 07:57

Én még nem nagyon hallottam olyanról, hogy egy cég csak azért lebutítana egy játékot, hogy a korábbi platformokra is ki tudják adni és minimális profitot szerezzenek belőle. Ha prev-genről akarnák fejleszteni next-genre és PC-re (mint a GTA V esetében), az sokkal logikusabb lépés lenne, hisz azokat a platformokat egyre többem fogják használni, míg a prev-gent egyre kevesebben. De félre ne értsetek, én is szeretném, ha kijönne a régi konzolokra is, egyszerűen csak nem nagyon látom értelmét.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 05. 29. 11:35

Lehet, hogy te nem látod értelmét, de ettől függetlenül a Mortal X valóban ki fog jönni prevgen konzolokra a nyáron. Az már más kérdés, hogy lebutított grafikával valóban nincs sok értelme kiadni egy eredetileg jelenlegi generációra/PC-re fejlesztett játékot. Erre sajnos eddig kivétel nélkül az összes eddigi megjelent currentgenről prevgenre készített játékport tökéletes példa (csak hogy néhányat zárójelesen megemlítsek: Forza Horizon 2, Titanfall, FIFA 15, Shadow of Mordor, Watch Dogs, Battlefield 4/Battlefield Hardline és még biztos idelehetne sorolni néhány címet). Viszont azt is meg kell jegyezni, hogy ebben valószínűleg nem kizárólagosan csak a régi hardverek gyengesége volt benne, hanem az is, hogy egyik prevgen portot sem az eredeti, currentgenes verziót készítő fejlesztőcsapat készítette, hanem egy cégen belüli teljesen más tudásszinten álló kis csapat, akinek a nagykutyák úgy adták oda a címeket, hogy csináljanak vele amit akarnak, csak piacra lehessen dobni és el lehessen adni. És ez sajnos látszik az összes prevgenes verzión. Hogy miért csinálják így a fejlesztők/kiadók? Annak érdekében, hogy ki tudják facsarni az utolsó cseppnyi pénzt is a prevgen játékosokból nulla erőfeszítéssel és pénzbedobással, míg ők hülyére keresik magukat a jelenlegi generációra és PC-re kiadott, odafigyeléssel elkészített játékaikkal. Sajnos ez az igazság, és még nagyobb gond, hogy az információk szerint a Netherrealm Studios is követi ezt a példát, hisz ők is valami házon belüli nevenincs kis csapatkának adták oda a Mortal X prevgenes verzióját, így elég esélyes, hogy a prevgenes verzió semmitől, vagy csak nagyon minimálisan lesz jobb a Mortal Kombat 9-nél, de a többi játékot nézve az is bőven benne van a pakliban, hogy egy élvezhetetlen szart fognak belőle csinálni. Én még azért reménykedem, mert engem érdekelne a Mortal X, de sajnos nagy a valószínűsége annak, hogy hiábavalóak a reményeim, és ez a játék is olyan lesz, mint az összes többi currentgenről készített prevgen port. :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 04. 12:46

Lebuktam puskázás közben. Ugyan nem kaptam semmit sem érte, de nem szeretném, hogy a szüleim megtudják. Az ofőm anyám jó barátja, valószínűleg ha ő tudja, anyám is tudni fogja. Mi lenne a megoldás?
Well look who's back

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2015. 06. 04. 13:49

Nincs megoldás :( Sajnálom.

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: MateL » 2015. 06. 04. 14:23

Nem hinném hogy nagy baj lenne belőle. Engem annak idején a szüleim bátorítottak puskázásra. :D Egy hónap múlva emlékezni sem fognak rá.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 06. 04. 16:25

Szerintem te mondd el hamarabb, minthogy az anyukád az osztályfőnöködtől tudja meg, mert általában a szülők nem lesznek annyira mérgesek, ha önként bevallod és nem mástól tudják meg. Általában ha én mondjuk 1-est kapok, akkor még aznap elmondom nekik, persze kicsit le leszek szidva, de másnapra el is van felejtve.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 04. 16:46

Én, mint tapasztalt puskázó, annyit tudok csupán mondani, hogy ne izgulj. Engem nem bátorítanak ugyan puskázásra, de ha vészhelyzet van, mindig feltalálom magam. Ez történt most is például, amikor a "kedvenc" tantárgyamból, kémiából írtunk év végi nagydolgozatot. A füzetből elkészítettem a puskát, és abból írtam ki négyesre a vizsgát, így 3.94-re meglett a négyes év végén. Amúgy a szüleim azon a véleményen vannak a puskázásból kifolyólag, hogy azokból a tantárgyakból nem gond csalni, amiket utálok és nem érettségi tantárgyak+nem tervezek vele semmit sem kezdeni a jövőben. A kémia nálam ilyen, szerencsére idén tanultam utoljára, és mind a félévi, mind pedig az év végi nagydolgozatnál sikerült kipuskáznom a dolgokat. Amúgy, ha a szüleid nem engedik a puskázást, akkor ne mondd el nekik általános esetben, ebben a különleges esetben viszont (amiből már valószínűleg nem tudsz jól kijönni) én is csak azt tudom mondani, hogy inkább tőled tudják meg a szüleid és csesszenek le/büntessenek meg most, minthogy a távolabbi jövőben derüljön ki a tanárodtól, és akkor büntessenek meg. Egy hazugság után az a legjobb, ha minél hamarabb kiderül, mert minél tovább húzódik, annál nagyobb büntetést kapsz akkor, amikor megtudják.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 04. 16:59

Nem úgy látszik, mintha tudná. Most épp nálam van az ofőm (anyám beszélget vele), de egy szó sem esik a puskázásról. Egyébként meg holnap mondom fel a tanárnak a puskázott anyagot, ha addig nem derül ki, akkor sikeresen kihúztam a fejem a hurokból. Azután már ki tudom magam magyarázni.
Well look who's back

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: realostew » 2015. 06. 04. 17:30

??? Baszki nem embert öltél-.- Mi van veled?
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 04. 17:51

Velem semmi. Én nem is venném zokon a dolgot. Ellentétben a szüleimmel. A legkisebb dologért is szidnak, büntetnek, stb.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 06. 04. 18:41

Pacsi! :D Az enyéim is ilyenek, ezért is nem szoktam elmondani semmit és semmilyen dolgot meg nem tudok beszélni velük..
Amugy én puskázásból profi vagyok, soha nem kapnak el :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 06. 04. 19:03

Engem sem kaptak még el. Engem rajtakaptak. :)
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 06. 04. 19:30

Anyám engem bátorítani szokott néha a puskázásra! :D

Amúgy szerintem is mondd el nekik most, minthogy később derüljön ki. Mellesleg én csak kémiából szoktam puskázni, de a tanár nem is szól, ha rajtakap. Kémián mindenki puskázik náluk, a tanár úr meg leszarja. :D Engem egymás után kétszer vett észre puskázáskor a tanár, és mindössze annyi volt a reakciója, hogy mondta, hogy ne puskázzak. Sőt hármasra megírtam! :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 06. 05. 13:44

Én meg nem tudom eldönteni, hogy a mi kémiatanárunk is ilyen, hogy hagyja a puskázást, vagy annyira béna, hogy tényleg nem veszi észre, esetleg én vagyok nagyon profi puskázó. Ma is írtunk kémiából, én - mint mindig - most sem tudtam volna egy büdös szót sem belőle, de a füzetem megint megmentett. A lényeg, hogy a tanárnő többször is elhaladt mellettem, de egyszer sem vette észre (vagy nem akarta észrevenni?) a füzetemet. Mondjuk jól elbarikádoztam a padban a táskámmal és a mellettem lévő üres székkel, de akkor is. Na mindegy, most néztem az elektronikus ellenőrzőmet és Hál'Isten ötös van bent, és ez a lényeg. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: OFF

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 06. 05. 13:46

Nálunk a matektanárt nem érdekli, ha puskázunk. Nekem a legjobb puskázási módszerem, ha a székre ráteszem a cetlit vagy a telefont és utána úgy ülök le, hogy a combom alatt legyen a puska. Ha nem figyel a tanár, csak kicsit arrébb mozdítom a lábam és már írhatom is a dolgokat. Aztán amikor megfordul a tanár, úgy teszem vissza a lábam, hogy úgy tűnjön, mintha csak kényelmesebben akarnék ülni. :D
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Válasz küldése