Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2017. 01. 10. 13:46
kekesi
Rajongó
Gratulalok! :D Akkor neked véget is ért a vizsgaidőszak?
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."
  • 2017. 01. 10. 13:49
Luszie
Őrszem
Hát, sajnos nem. Viszont a nehezén már bőven túl vagyok. :)
Van még egy pedagógiás vizsgám, meg egy töris. Mindegyikre van 1-1 hét szinte (ami bőven elég), tehát most már szinte hawaii van. Mögöttem van 8 vizsga. Előttem már szerencsére csak 2. :)
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA Vice City - 100% (2017)
GTA San Andreas - 100% (2017)
GTA IV Complete edition - 100% (2012)
  • 2017. 01. 10. 15:27
dani.szentgali
Bankrabló
Gratulálok, ügyes vagy! :) Biztos sikerülni fog a maradék két vizsgád is! ;) Csak így tovább és akkor biztosan simán meglesz a diploma! :D
"Listen to me. When the time comes, you gotta run and don't look back. This is over."
  • 2017. 01. 10. 15:51
Luszie
Őrszem
Köszi-köszi.

Azoknál nem az a kérdés, hogy "meg lesznek-e", hanem hogy hanyasra. :D
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

• 2017. 01. 10. 15:52
dani.szentgali
Bankrabló
Ez a helyes hozzáállás! :D
"Listen to me. When the time comes, you gotta run and don't look back. This is over."
  • 2017. 01. 10. 20:18
Arminho
Brother-brother
Gratula, Luszie! :D Így tovább!
  • 2017. 01. 11. 13:24
Luszie
Őrszem
Köszönöm a kedves szavakat. :)

• 2017. 01. 14. 15:29
Kriss X
Díler
10/10

Ma került haza a gépem. Újra lett telepítve és kapott egy erősebb processzor hűtőt. Még sok program és játék telepítés vár rám, de megérte.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √
  • 2017. 01. 15. 14:54
NikitaDragovich
Vinewoodi producer
Gratulálok, Luszie! Ügyes vagy. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic
  • 2017. 01. 15. 21:25
A mocsok oltalmazója
Puding
Kedvenc youtuberem két hét kihagyás után feltöltötte az új végigjátszás sorozatának a második részét. Ennél boldogabb nem is lehetnék. :D
"Rádverek öcsém ötöt-hatot, hívod a nulla-hatot."
Kobra
  • 2017. 01. 15. 21:56
NikitaDragovich
Vinewoodi producer
Köszi, Keses. Egyből tudtam, hogy rám gondoltál. :P :lol:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic
  • 2017. 02. 11. 13:55
dani.szentgali
Bankrabló
0/10. Nyakig ülök a feladatokban meg a szarban. 24-én szalagavató lesz, és én voltam olyan hülye, hogy bevállaltam a szalagavatóra a búcsúbeszédet meg a szalagtűzéses prezentációt is. Előbbi már kész, utóbbit viszont nem tudom hogyan készítem el időben, mert a sok gyökér osztálytársan nem hajlandó elküldeni a kibaszott tablóképüket meg gyerekkori képüket. :@ :@ :@
  • 2017. 02. 11. 14:22
Luszie
Őrszem
Az cink.

Amikor nekem volt szalagavatóm, akkor szintén én csináltam a PPT-t, de az már decemberben kész volt... :D Pont emiatt.

Hajrá.

• 2017. 02. 11. 18:07
dani.szentgali
Bankrabló
Köszi! Majd valahogy megoldom. Egyébként lassan kezd összeállni az egész, csak most a háttéren vitatkozunk, pontosabban én le lettem barmolva az első ötletemért, azóta meg természetesen mindenki baszik segíteni, hogy milyen háttérkép lenne a jó. Most feldobtam egy pergamen-szerű hátteret, mivel ofőnk a töritanár is egyben, és most várom a visszajelzéseket. Remélem meg lesznek elégedve, vagy ha nem, legalább arra veszik a fáradságot, hogy keressenek jobbat. -.-
  • 2017. 02. 11. 23:35
Rockstar69
Főzelékes Feri
Istenem de jó, hogy nekem nem volt normális szalagtűzőm.