Kedvenc Sorozat

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 17. 19:36

Nem, nem Hodor... hanem Jon. De MICSODA? HODOR IS MEGHAL? ;_;
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 02. 17. 19:50

Nem biztos, hogy egyszerűen meghal. Történhet más is vele, nem?
je

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 02. 17. 22:15

Ezaz. Bran sem halt meg, pedig mindannyian azt hittük a sorozat egyes pontjainál. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 17. 22:29

Bran az más tál tészta. Viszont téptem a hajam egyes részeknél mikor ott állt (azaz feküdt. :D) Jon-t nézve, és mégsem tett semmit, hogy együtt legyenek. Küldetés ide vagy oda, a család az első, nem? Főleg ilyen helyzetekben mikor szinte az egész Stark familia a kihalás szélén van..
Mondjuk elég rég hallottam Bran felől, de ezekszerint nem kell aggódjak. Kap ő szerepet a hatodik évadban is.. :D egyébként nagyon el szeretném kezdeni olvasni a könyveket is. Be kellene szerezni pár kötetet. :P
Keses úr is mond valamit. Jaqen H'ghar is meghalt aztán mégse.. aztán Arya is csak simán megvakult, az jobb mint a halál, nem?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 02. 17. 22:54

A 6. évad megnézése után térjünk vissza erre a beszélgetésre. :D Most még túl sok minden máshogy van, mint ahogy lesz. 1 évad sok idő... :D Spoilerezni meg nem akarok többet.


A könyvek egyébként jók. Kicsit más az elbeszélés, mert mindig adott karakterek szemszögéből írják le a történéseket, de kimondottan jók. Én mondjuk lassan haladok az 1. kötettel is, mert nem köt le annyira, mint a sorozat.. De ez sajna alaphiba nálam. Ha a filmesített változatot megnézem elsőnek, akkor -hiába "jobb" és részletesebb a könyv- már nehezen veszem rá magam, hogy elolvassam azt. Főleg, ha több ezer oldalról beszélünk. Nagy Harry Potter b*zi is vagyok, de a 6-7. kötetet még a mai napig nem olvastam el.... :( :D Majd talán a nyáron, mindig be van tervezve...
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 19. 13:40

My watch has ended...

Nem vicceltél, ezt az évadot fogalmam sincs hova tegyem. :D imádtam minden percét. Főleg a kilencedik részt :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 02. 19. 20:30

Ez már a 6. ? :D Jajjj. :( ugye milyen rossz, hogy vége?

A 10. rész a kedvencem az egész sorozatból.. Bár úgy magában a 6. évad is nagyon jó lett.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 20. 08:21

Igen. Szőrnyen kiváncsi voltam a végére így befejeztem ezen a hétvégén. :D nagyon tetszett, főleg a kilencedik rész. Na meg végre megkaptuk amit mindenki akart, Jon megnyerte a csatát Ramsay ellen :lol: Hodor halála szomorú volt.. Viszont amikor levágták Bolton-ék zászlóját Winterfell falairól az egyszerűen csodás volt. :D Jon királlyá választásáról nem is beszélve, de Bran-t nem értem. Még annó Cat azt mondja neki, hogy ne mászkáljon, erre ő mégis és most meg nem tud járni. Majd az öreg utasítja, hogy ne menjen be a "vízióba" egyedül, ő mégis és így meghal Hodor meg az öreg. Arya története mondjuk még mindig izgalmas. Alig várom a folytatást. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 02. 20. 17:07

Reméljük senki nem akarja megnézni a Got-t közülünk, mert annak most jó sok mindent lelőttél. :D

Igazad van..bár Bran-nek most már mindegy. :D Neki még nagy szerepe lesz, az tuti...
Arya a végén kaszabol egy picit, és valszeg ezt folytatni is fogja a 7. évadban, ahogy remélem Sansa is "bevadul".
Kisujj egyébként olyan, mint az egyik egyetemi tanárom, így nagyon sajnálom, amikor meghal... :D de úgyis meg fog... Túl sok rossz van már a háza táján.
Illetve kiváncsi vagyok ez a "targaryen-snow-stark" dolog mikor fog kiderülni, és az érintettek hogyan fogadják.

A "jóslat" bevégzésére is kiváncsi vagyok, hogyan valósítják meg...


Egy szóval: IZGI lesz.. Csak az lehet. Túl sok kérdés, túl sok megválaszolatlan válasz...és mindre valami izgalmasat fognak lépni az alkotók. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 20. 19:43

Bárki elolvasta, megérdemli... én is túl sok mindent tudtam meg túlságosan hamar :D
Én nem értem egyébként ezt a Jon Snow Targaryan cuccot. Ned testvére szülte, így igazából nem is Bastard, de hogy jön a képbe a Targaryen familia? Hisz abban a vízióban amit Bran látott nem volt más csak az újszülőtt Jon Snow, Ned, pár mellékszereplő meg Lyanna. Ennyi. Ebből hogy lehet arra következtetni, hogy Jon Targaryen-i? :D
De várni fogom, mivel biztos Bran fogja elmondani ezt a hírt, ami eléggé érdekes lesz.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 02. 20. 21:09

Lyana az a nő, akibe Robert Baratheon nagyon szerelmes volt. A sorozat elején erről a szálról több szó esik: Ekkor ugyanis kiderül, hogy Robert leginkább azért akarja eltenni Daenerys-t láb alól, mert a drágalátos bátyja (nevén szólva: Rhaegar Targaryen) elrabolta szeretett nőjét, Lyana-t és emiatt robbant ki egy őt visszaszerző háború.
A részletek most nem fontosak, de a lényeg az, hogy innen tudjuk, hogy Lyana-t Rhaegar rabolta el (és feltételezhetően erőszakolta meg/hált vele). Így a megszült fiú csak Targaryen lehet. (Aki Jon "Snow")

Na igen, az elejét nyilván tudtad annak amit mondtam. Az érdekesség ebben a storyline-ban leginkább az, hogy annyira soká térnek vissza erre (kb az első évadot kivéve nem esett róla szó), hogy mindenki elfelejti, mi is volt itt valójában... :D (Hacsak nem olvastad a könyvet, de feltételezem nem..)

Megj: Egyébként annyiból, hogy Lyana szülte, még nem derül ki, hogy nem "fattyú", hiszen az apáról ha nem tudnánk semmit, még lehetne az. Ned-del nyilván nem hált együtt. :D De se a sorozatra se a könyvre nem jellemző, hogy nobilis nőket "összepároztasson" az aljanéppel... tehát ez itt sem játszik.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 21. 17:07

Így már érthető.. Várom majd azt a pillanatot amikor Arya meg Bran is visszakerül Winterfellbe, és közlik egymással a nagy kalandjaikat. Érdekes évad elé nézünk. :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 02. 21. 17:18

Nem vagyok benne biztos, hogy a 4 (még élő) testvér látni fogja egymást. Arya biztosan visszatér Winterfell-be, de hogy Bran-nel mi lesz... Jó kérdés.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 21. 18:56

Wow, tényleg! Elfelejtettem, hogy ez Trónok Harca. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
STEVEN SMG
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2016. 10. 19. 15:47
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kedvenc Sorozat

Hozzászólás Szerző: STEVEN SMG » 2017. 03. 13. 22:01

Family guy
:lol:

Válasz küldése