Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2016. 09. 25. 04:39
Kriss X
Díler
Tegnap elég sokat játszottam azzal a játékkal, aminél ez előfordult és nem történt semmi, úgyhogy egy kis takarítás megoldotta a problémám, de köszi a tippeket. :)
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √
  • 2016. 09. 25. 11:55
dani.szentgali
Fejvadász
Valaki tudja, hogy miért tűnik el szőrén-szálán az akkumulátor-töltöttséget mutató ikon Windows 10-nél a képernyő jobb alsó sarkából a tálcán? És ami még fontosabb, azt tudjátok, hogyan lehet vissza rakni? :insecure:
"Listen to me. When the time comes, you gotta run and don't look back. This is over."
  • 2016. 09. 25. 12:23
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Jobb gom a tálcára -> Beállítások -> Tálca -> Rendszerikonon engedélyezése, vagy letiltása
je
  • 2016. 09. 26. 19:40
dani.szentgali
Fejvadász
A mocsok oltalmazója írta:
Jobb gom a tálcára -> Beállítások -> Tálca -> Rendszerikonon engedélyezése, vagy letiltása

Köszi, időközben megoldódott a probléma - bár nem a fenti módon, sőt, az igazat megvallva én nem is tettem érte semmit. :D Most ahogy bekapcsoltam a gépet, hirtelen magától "visszatért". Úgyhogy már szerencsére nem aktuális a dolog, mert önmagától megoldódott a probléma, de azért köszönöm a segítséget! :)
"Listen to me. When the time comes, you gotta run and don't look back. This is over."
  • 2016. 12. 27. 20:02
Kriss X
Díler
Sziasztok.
Egy haverom most van gépfelújítás alatt.
Arra kíváncsi, hogy lenne-e bármilyen teljesítménybeli különbség attól, ha egy Intel procihoz AMD videokártyát vesz és nem NVidia-t.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √
  • 2016. 12. 27. 20:56
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Ismerek olyanokat, akik intelcpu+amdgpu párost használnak, és soha nem panaszkodtak rá. Nem hiszem, hogy bármiféle érzékelhető probléma lenne belőle.
je
  • 2016. 12. 28. 09:21
Kriss X
Díler
Rendben, köszi. :)
  • 2017. 05. 12. 19:00
dani.szentgali
Fejvadász
Sziasztok! :)

Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e közületek olyasvalaki, aki tudna nekem ajánlani egy ingyenes, alacsony rendszerkövetelményű, megbízható, vírus/kémprogram mentes videófelvevő programot?
  • 2017. 05. 13. 12:05
NikitaDragovich
Törzstag
Videófelvevőnek a Frapset, videószerkesztésre pedig a Sony Vegas Prót ajánlanám.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic
  • 2017. 05. 13. 12:12
Luszie
Mackós
A fraps azért eléggé tudja zabálni a gépet..de végülis..a legkönnyebben elérhető. :D
A Sony Vegas-t már én is próbáltam, könnyen kezelhető. A Hypercan és társai is jók még.
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA Vice City - 100% (2017)
GTA San Andreas - 100% (2017)
GTA IV Complete edition - 100% (2013)
  • 2017. 05. 14. 18:43
dani.szentgali
Fejvadász
Köszönöm szépen az ötleteket/tippeket, srácok! :)
  • 2017. 09. 12. 16:31
dani.szentgali
Fejvadász
Sziasztok!

A következő problémám támadt: le akartam törölni pár napja a gépemen lévő játékokat, ezért be is léptem a gépházba, rá is mentem az eltávolításra, de nem akart letörlődni az a két-három játék. Többször is eljátszottam ezt, remélve, hogy sikerül, de csak nem akart törlődni egyik játék sem. Ezért hát bementem a Steam-be és az Origin-be, tehát a játékokat működtető programokba, hogy onnan töröljem a játékokat, hátha, de onnan sem működött. Ezután letöröltem a Steam-et meg az Origin-t, ezeket szerencsére engedte törölni a gép. Csakhogy most meg egyáltalán nem engedi letörölni a fennmaradt játékokat a rendszer, mert már nem találja azok helyét.

Valakinek van valami ötlete, hogy mit tudnék csinálni?