Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2017. 12. 28. 23:14
Rockstar69
Főzelékes Feri
Boldog Születésnapot Dani! :)
Gyenge napok vannak...
  • 2017. 12. 29. 18:22
dani.szentgali
Fejvadász
Köszönöm szépen! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan
  • 2018. 02. 01. 21:13
Luszie
Mackós
dani.szentgali írta:
úgy néz ki, hogy pont lecsúsztam az ösztöndíjas átlagról, már ami a tanulói pénzt illeti (nem tudom még, hogyan nevezik ezt hivatalosan...)

Nem kell nagy dologra gondolni, tanulmányi ösztöndíj a neve. :)
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA VC - 100% GTA SA - 100% GTA IV EFLC 100%
  • 2018. 02. 02. 12:59
dani.szentgali
Fejvadász
Na igen, az. :) A lényeg, hogy épp lecsúsztam róla, szóval ez egy kicsit bosszant, de ez van, tanulok belőle és majd lesz ez jobb is. :D
  • 2018. 02. 02. 16:01
Luszie
Mackós
De nálatok ez hogy derül ki ilyen korán? Mi akkor tudjuk meg, hogy kaptunk-e, ha már 1 hónapja tart a szemeszter. Én is március magasságában fogom megtudni. (Bár tudom, hogy kapok).
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

• 2018. 02. 03. 20:34
dani.szentgali
Fejvadász
Én onnan tudom, hogy kiszámoltam az átlagom, és mivel 3.9 lett és nálunk 4.0 felett jár a tanulmányi ösztöndíj, ezért még az én matektudásommal sem nehéz kiszámolni, hogy ennyivel nem kapok pénzt a tavaszi szemeszterben. :D

Szerk.: Amúgy az normális, hogy még nem írták be Neptunba, hogy teljesítettem a félévet meg a krediteket, vagy kezdjek el aggódni, hogy valami gáz van? :insecure:
  • 2018. 02. 04. 01:29
Luszie
Mackós
Normális.

• 2018. 02. 05. 11:38
dani.szentgali
Fejvadász
Okés, köszi! :)
  • 2018. 02. 05. 21:48
Luszie
Mackós
Nálunk az SZTE-n ma kezdődött el a félév, így ma már bent vannak az átlagok (bár sokaknál még nem a tényleges eredmény szerepel.)

• 2018. 02. 06. 12:09
dani.szentgali
Fejvadász
Nálunk meg a legtöbb pesti egyetemen csak 12-én, azaz jövő héten kezdődik az oktatás. Viszont tegnap volt a tárgyfelvétel, ami nálunk konkrétan borzalmasan van megoldva. Hiába tervezed be napokkal előtte h mit hogy akarsz felvenni, hiába ébredsz fel időben aznap és mászol fel a gépre, egyrészt irreálisan kevés a hely és az időpont, másrészt az időpontok konkrétan mind egymásba csúsznak vagy konkrétan egyszerre vannak és ütik egymást, kurzusbővítést meg nem sűrűn csinálnak. -.- Ennek tetejében meg ott van, hogy a Neptun úgy szar, ahogy van. Folyton kidob, vagy be se enged. A tárgyak rendezése is összevissza van, keresgélni meg nincs idő, hiszen gyorsan elhappolják a helyet. Most emiatt mehetek majd be a retkes iskolába kikönyörögni, hogy 800 emberre legyenek már kedvesek nem csak 6 férőhelyes kurzusokat létrehozni. :@ Szóval tele van a micsodám már most ezzel az egész egyetemmel, pedig még csak most kezdődött. :D
  • 2018. 02. 06. 14:53
Luszie
Mackós
A Neptun mindenhol ilyen. Szar volt mindig is, és az is marad. Akkor látod meg igazán, mennyire igénytelen egy rendszer, amikor előtte ETR-t használtál évekig (lásd :én). Ég és föld.

Igen, az SZTE nyitja leghamarabb a tanévet. :)

• 2018. 02. 12. 18:49
Franklin
Sprunk-függő
https://www.google.hu/amp/s/24.hu/kulfo ... bloja/amp/
Nem tudom hogy hallottatok-e az ügyről. Elég érdekes...
Franklin: We can't repo the assets of a dead man, "big sitting chief asshole!"

A volt felhasználónevem Franklin volt.

PSN ID: feherakos
  • 2018. 02. 12. 22:19
Arminho
Brother-brother
Nem hallottam még, de érdekes egy történet.