Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2018. 06. 08. 19:10
Arminho
Brother-brother
Solo-ról, Deadpool 2-ről vélemények? Az elmúlt hetekben megnéztem mindkettőt, és nekem bejöttek. A Deadpool fenomenális volt, a Solo annyira nem volt érdekes, de izgalmas és látványos volt szerintem.
Aztán jön most egy nagyon jónak beharangozott horror film, az Örökség. Az előzetes alapján szerintem is elég fasza lesz, kicsit hasonlít az Ördögűzőre. Belinkelem az előzetest, valaki hallott már róla?
  • 2018. 06. 13. 21:59
Franklin
Sprunk-függő
Valaki tudna segíteni?
Ma megpróbáltam letölteni a Google Chrome-ot a laptomra bit64-ben. A lényeg annyi, hogy .exe fájlt nem tudom megnyitni. Próbáltam rendszergazda “módban” is futtani, de semmi. Nem nyitja meg a telepítőt.
Tegnap már letöltöttem egy másik alkalmazást ugyan ilyen bit64 “formátumban”, gondolom nem ez lehet a baj. A google oldaláról próbáltam, hely is van bőségesen.
Mi lehet a gond? Valakinél volt már ilyen?
Franklin: We can't repo the assets of a dead man, "big sitting chief asshole!"

A volt felhasználónevem Franklin volt.

PSN ID: feherakos
  • 2018. 06. 14. 23:12
dani.szentgali
Fejvadász
Franklin írta:
Valaki tudna segíteni?
Ma megpróbáltam letölteni a Google Chrome-ot a laptomra bit64-ben. A lényeg annyi, hogy .exe fájlt nem tudom megnyitni. Próbáltam rendszergazda “módban” is futtani, de semmi. Nem nyitja meg a telepítőt.
Tegnap már letöltöttem egy másik alkalmazást ugyan ilyen bit64 “formátumban”, gondolom nem ez lehet a baj. A google oldaláról próbáltam, hely is van bőségesen.

Az oké, hogy 64bites oprendszered van, de konkrétan milyen? Melyik Windows? Újratelepítés esetén is ezt produkálja? Nincs olyan beállításod a gépeden, ami esetleg egy másik böngészőt használ alapértelmezettként, és a többit meg letiltja? Ha újra letöltöd és felrakod az nem segít?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan
  • 2018. 06. 15. 10:31
Franklin
Sprunk-függő
dani.szentgali írta:
Franklin írta:
Valaki tudna segíteni?

Az oké, hogy 64bites oprendszered van, de konkrétan milyen? Melyik Windows? Újratelepítés esetén is ezt produkálja? Nincs olyan beállításod a gépeden, ami esetleg egy másik böngészőt használ alapértelmezettként, és a többit meg letiltja? Ha újra letöltöd és felrakod az nem segít?

Win7. Lehet különben hogy egy másik böngésző van beállítva alapértelmezettként. Ezt hogy tudom megnézni/ vagy kikapcsolni?
Franklin: We can't repo the assets of a dead man, "big sitting chief asshole!"

A volt felhasználónevem Franklin volt.

PSN ID: feherakos
  • 2018. 06. 16. 13:15
dani.szentgali
Fejvadász
Windows 10-esen "alkalmazás-és böngészővezérlés" néven fut a dolog, Windows 7 esetében sajnos fogalmam sincs, de feltételezhetően hasonló az elnevezése. Illetve, ha a beállításokon belül találsz valami böngészővel kapcsolatos menüpontot, ott minden bizonnyal megtalálod a módját a böngészőprogramok kezelésének.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan
  • 2018. 06. 16. 23:01
NikitaDragovich
Őrszem
Boldog 17. születésnapot, Arminho! :D :D :D Kép Kép Kép Kép
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic
  • 2018. 06. 17. 07:45
Arminho
Brother-brother
Hehe, köszi! :D :D
  • 2018. 06. 17. 12:24
NikitaDragovich
Őrszem
Nincs mit. :D Én mindig gondolok rád, mikor születésnapod van. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic
  • 2018. 06. 17. 14:56
Rockstar69
Főzelékes Feri
Boldog Szülinapot Ármin! :)
Gyenge napok vannak...
  • 2018. 06. 18. 10:27
Arminho
Brother-brother
Köszönöm szépen. :lol: :D
  • 2018. 06. 18. 12:54
dani.szentgali
Fejvadász