PlayStation

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 08. 03. 00:48

Rockstar69 írta:
2018. 08. 02. 04:19
Annyira azért nem rossz az. Minden évben vannak ilyen lábtörlő játékok, amikbe mindenki beletörli a lábát aztán tovább megy. Ha ez alapján vennék játékot, nem lenne meg a Medal of Honor vagy a Gran Turismo sem. Ki kell próbálni, nem a divat felháborodás alapján dönteni.
Hát igen, én is így vagyok vele, ezért is írtam azt, hogy mivel nem játszottam vele, ezért nem mondok róla véleményt. Azok a negatív gondolatok, amiket fent leírtam, nem belőlem jöttek, csak azok alapján, amiket hallottam/olvastam. Amúgy ja, ha az alapján vennék játékot, hogy mit mond a nagytöbbség, akkor most sok játék nem lenne meg nekem sem. Szóval nem írom le a Mafia 3-mat és ha lenne PS plusom talán ki is próbálnám. Mindenesetre az semmiképp nem tetszik, hogy a végén meg lehet benne ölni Vito Scalettát, a második rész főszereplőjét, mert én nagyon bírtam azt a fazont, abszolút kedvelhető karakter, és én tudtam vele azonosulni a Mafia 2-ben.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 08. 03. 04:16

Köszi a spoilert :D
Gyenge napok vannak...

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 08. 05. 15:09

Rockstar69 írta:
2018. 08. 03. 04:16
Köszi a spoilert :D

Bocsi, nem direkt volt. Csak akárhányszor keresek rá a YouTube-on vagy bárol máshol a Mafia 3-ra, mindig kidobja a Vito megöléséről szóló alternatív befejezést, ezért mertem spoilerezni, mert azt hittem, hogy ha valaki rákeres a játékra, akkor hozzám hasonlóan neki is kidobja rögtön ezt a sztori spilert, de ezek szerint tévedtem, bocsi. :D :$ :insecure:

Rockstar69
Főzelékes Feri

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 08. 05. 21:53

Ez olyan, mint hogy annó bármilyen RDR-es videót megnyitottál tuti volt egy gyökér, aki odaírta, hogy R.I.P John Marston. Én is onnan tudtam meg idő előtt a történet végét.
Gyenge napok vannak...

dani.szentgali
Régi motoros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 08. 06. 11:14

Hát igen, ez valóban nem jó. Mondjuk én talán abban a tekintetben kevésbé spoilereztem, hogy ez elvileg csak egy alternatíva, választható befejezés, ellenben mondjuk az RDR1 befejezésével, ami egy fix script, és sehogyan sem tudod megváltoztatni. Mondjuk én személy szerint emiatt örülök annak, hogy az újabb játékokban már vannak alternatív befejezések, és nem kell mindenképpen átélni a játék végén azt a traumát, mint amit az első Redemption-ben kellett. Remélem, hogy ha az RDR2-ben esetleg lesz olyan opció, amiben meghal a főhős, mellette azért lesz olyan választási lehetőséged, hogy maradjon életben. Ezt mondjuk a GTAV-ben legalább jól oldották meg anno.

Válasz küldése