Érdemes megnézni!

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 08. 17. 11:47

Köszi a tippet! :D Fizetni semmiképp sem akarok, szóval marad az ncore. Lehet, hogy most regisztrálok is, majd még meglátom. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 12. 13. 11:01

Mi mind HBO Go-ra, mind Netflix-re elő vagyunk fizetve, ezzel eljutva egy olyan pontra az életemben, hogy az óriási választék miatt egyáltalán nem tudom lekötni magam egyetlen egy sorozattal. Borzasztó.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 12. 16. 13:55

De sajnállak! :( Én az egyik csatornával is bőven meg lennék elégedve. XD Sőt, még azzal is kiegyeznék, ha sunyiban elő lennék fizetve a SuperOne Channel-re. If you know what I mean... :ninja: :roll:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 12. 16. 23:40

A Diginél az alap csomagban van, szóval nekünk van. :D Vagyis nem az alap csomagban (mert ott ugye nem lehet), hanem a felnőtt csomagban, ami 1 forintba kerül, viszont van rá 1 forint kedvezmény, és alapból jár ahhoz a csomaghoz, amiben mi vagyunk. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 12. 20. 21:21

Rockstar69 írta:A Diginél az alap csomagban van, szóval nekünk van. :D Vagyis nem az alap csomagban (mert ott ugye nem lehet), hanem a felnőtt csomagban, ami 1 forintba kerül, viszont van rá 1 forint kedvezmény, és alapból jár ahhoz a csomaghoz, amiben mi vagyunk. :D
Nekünk nem tudom milyen csomagunk van, de sajnos nincsen SuperOne. :( Szóval nekünk még a ti csomagotoknál is alapabb csomag van. :D Na mindegy. Majd remélhetőleg előfizetünk arra a bizonyos csatornára is. :D Kicsit kéne már "tornáztatnom" a dolgokat... ha értitek mire célzok :ninja: :ninja: :ninja: :cool: :cool: :cool:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 12. 20. 23:23

Igen, értjük :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 11. 12. 22:49

Te jó ég o.o Én csak most olvasom, hogy ti miről beszélgetettek....

Amit érdemes megnézni: Három óriásplakát Ebbing határában.

Elgondolkodtató, provokatív, érdekes, alapvetően akció dús... Egyszóval: ZSENI!
Évek óta nem láttam ilyen jó filmet. És újra fogom nézni.... Ami nálam nagy szó, mert nem nagyon szoktam ilyet, még a legjobbakkal sem. :)

Amiket meg akarom nézni a közeljövőben: Csillag születik, Bohém Rapszódia, Grincs, esetleg Legendás állatok.. Azért ebből a 4-ből legalább 2-t jó lenne megnézni, a többit meg majd max egyszer.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 11. 15. 18:05

Bocsi, amíg te meg más aktív kommentelők nem látogatták ezt a topicot, addig én meg a többi pasi telespammelte. XD Amúgy halkan jegyzem meg, azóta sem sikerült sajnos megszerezni azt a bizonyos csatornát amiért azért rendesen fáj még a szívem. :D

Amúgy jó filmeket soroltál fel, erről jut eszembe hogy nekem is kéne valami jó, számomra új filmet/sorozatot néznem. A Gyilkos elmék már nagyon kezd divatmúlttá válni, ráadásul a TV-be is mindig ugyanazokat a részeket adják, így nagyon ritkán van csupán meglepetés. Szóval nagyon be kellene már újítanom valamivel. :D Talán majd egyszer.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 11. 16. 17:44

A Bohém Rapszódiát én is meg akarom nézni. A Három óriásplakátról én lemaradtam, de hallottam, hogy nagyon jó film, úgyhogy majd valamikor talán bepótlom. Még a Venom és a Halloween van a listámon, de ezeken kívül nincs most olyan film, amit nagyon várnék.
Well look who's back

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 11. 16. 19:19

Nekem is be van tervezve ez a 4 film...de általában amilyen elfoglalt vagyok, örülök, ha ebből 1 összejön..

Ja igen, plusz az új Pokemon film annyira nonszensz, hogy azt viszont TUTI megnézem majd. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 11. 18. 12:37

A Venomot majd én is meg akarom nézni! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 05. 28. 16:43

Detektív Pikachu. Nem vagyok nagy Pokémonos, de a story-t minden korábbi háttérismeret nélkül érteni lehet. Sokkal rosszabbra számítottam. Vannak benne klisés részek, de frappáns fordulatok is, plusz Pikáchu cuki és "deadpool-os", ami szerintem nyerő kombó. Spoilereket nem írok, de én olyan 7/10-re értékelem. Egyszer mindenképpen megéri megnézni, szerintem én másodjára is meg fogom. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2019. 05. 30. 22:14

Sehol nem adják eredeti szinkronnal a környéken, Pestre meg csak ezért nem akarok felmenni :( Pedig csak Ryan Reynolds hangja miatt megnéztem volna.
Well look who's back

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 05. 31. 11:37

Igen, eredetiben biztos jobb. Én is (sajnos) szinkronosan néztem, bár úgy sem volt rossz.


Hát, ha a lelkiismereted nem bántja, akkor várd meg, míg felrakják arra a bizonyos oldalra, ahonnan .... tudjuk mit csinálhatsz vele. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Érdemes megnézni!

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 10. 27. 11:10

Joker. Zseniális. Nagyon elgondolkodtató.... és persze, szomorú is. Van benne néhány kisebb logikai bukfenc, de összességében azt mondanám, ezek nem jelentősek.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése