Konzol

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
bodom26

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 05. 22. 21:35

Azért van rendesen bőr a pofáján a MS-nak. Eddig csak a multi volt fizetős náluk, most már a single is. Rohadjanak el!
Ilyen időkben is nyúzzák a bőrt az emberről. A többiről nem is beszélve.
Egyépként a ps4-nél is van ez a "egyszer egy nap jelentkezned kell a neten (itt vagyok jelen) faszság?"

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 22. 21:39

bodom26 írta:Azért van rendesen bőr a pofáján a MS-nak. Eddig csak a multi volt fizetős náluk, most már a single is. Rohadjanak el!
Ilyen időkben is nyúzzák a bőrt az emberről. A többiről nem is beszélve.
Egyépként a ps4-nél is van ez a "egyszer egy nap jelentkezned kell a neten (itt vagyok jelen) faszság?"

Nem, ilyet a Sonynál eddig nem tettek közzé. (Nyilván nem is fognak, mert ez értelmetlen)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 22. 21:43

bodom26 írta:Azért van rendesen bőr a pofáján a MS-nak. Eddig csak a multi volt fizetős náluk, most már a single is. Rohadjanak el!
Ilyen időkben is nyúzzák a bőrt az emberről. A többiről nem is beszélve.
Egyépként a ps4-nél is van ez a "egyszer egy nap jelentkezned kell a neten (itt vagyok jelen) faszság?"
Tényleg elrohadhat a Microsoft, én biztos nem fogok fizetni a szingliért, elég volt fizetnem 8k-t az egy éves multiért, szóval én maradok az X360-nál, a nextgenek meg maradjanak maguknak meg azoknak, akiknek kell!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 05. 22. 21:52

realostew: Inkább szemétség! A fizetős single-t úgy értettem, hogy internetkapcsolat szükséges ahhoz, hogy használható legyen a konzol. Legalább egyszer egy nap jelentkezni kell a neten. Az internetért meg fizetni kell. Tehát már egydül sem játszhatok ingyen.
De végül is igazad van, semmi értelme, de attól még így lesz.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bodom26 2013. 05. 22. 22:05-kor.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 22. 21:54

Az még hagyján, hogy internetkapcsolat meg rendszeres bejelentkezés, de még a használt játék piacot is beölik, mert felhasználóhoz kötik a megvásárolt játékokat beregisztrált kódokkal. Ebben csak az a ráadás szopás, hogy még haverodhoz sem fogsz tudni átvinni egy PES-t vagy egy TEKKEN-t... kib*szás az emberekkel.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 22. 21:59

Látjátok gyerekek, ezért kell maradni a mostani konzolgenerációnál, legalábbis addig, amíg a nextgeneket ilyen pénztárcaevő, játékok terén semmit vagy csak nagyon kevés újat mutató, közösségi oldalakat helyettesíteni próbáló sz*rokra csinálják!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 05. 22. 22:02

dani: Igen egy darabig bisztos maradok én is 360-as. De, ha veszek is nextgen-t, az nem a One lesz és nem a WmiiaU.
Egy-két múlva, ha ilyen internet hülyeség nem lesz a ps4-nél akkor lehet átigazolok és veszek egy japán kütyüt.

realostew: Ahogy mondod, erre nem lehet mást mondani csak azt, hogy KIBASZÁS!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 23. 11:45

A PS4-el nincs semmi bajom, nekem eddig tetszik. Viszont az Xbox tényleg szar. A neve is értelmetlen...

Amúgy tii hol olvastátok, hogy állandó net kapcsolat kell? Én itt azt olvastam, hogy nem kell.

XD

Amúgy elég durva, hogy egy csomó olyan dolgot mutattak be újdonság ként az Xbox One-ál, amit a PS3 már rég tud :D

Kép
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 05. 23. 13:10


Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 23. 14:07

Elvileg lesz olyan is, hogy ha a haverodnak kölcsön akarsz adni egy játékot, amit te már 13000-ért megvettél, akkor neki jó sokat kell fizetnie az XBOX Live-ra, hogy kipróbálhassa...
Van egy olyan érzésem, hogy ha a Mikrosütő nem csinál valamit nagyon gyorsan, ez lesz az utolsó XBOX.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 23. 14:36

bodom26 írta:Itt.
Ja, kösz a linket. Az igen... Még jó, hogy Én PS b*zi vagyok :D
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 05. 23. 14:57

Ha így marad, megyek és átigazolok a Japánokhoz.
A Xbox One után most ez a gtaV hír! Faszom kivan!!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 05. 23. 14:59

bodom26 írta:Ha így marad, megyek és átigazolok a Japánokhoz.
A Xbox One után most ez a gtaV hír! Faszom kivan!!
Nem csak neked bodom! Három napon belül két olyan hír, ami úgy felbaszott, hogy azt most ki se tudnám fejezni! :@
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 23. 15:08

Én alapból is Sony-s vagyok, így sem, úgy sem húz fel a doboz, szóval nem baszott fel, a PS4 meg idáig még tetszik eléggé.

A GTAV hír meg még annyira sem húzott fel, amit olvashattok a megfelelő topicban, nemrég írtam le oda a véleményem.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 23. 19:41

Bocs, de a GTAV hír feldobta a napomat! Az, hogy itt anyáztok, ez meg egyszerűen nevetséges.
A Microsoftnak végre itt volt az alkalma, de elsiette, és elrontotta. Megtehette volna azt, mint ami miatt a PS3 jobb volt az előző generációban. Szépen megvárta, amíg kijön a 360 és annak a hibáiból tanulva jobbat csinált. Most meg tehette volna a Microsoft, hogy megvárja, míg a PS4 kijön, és az X-Box One-t ezt a nevet :D jobbá teszik az idő segítségével. De kimondhatatlanul elrontották, és, ha az E3-on nem történik valami sorsfordító valószínűleg nem fog, akkor maradok a Sony konzoljánál.Ami ugyanúgy tele van a hülyeségeivel, de figyelve a lényeges dolgokra. Abban még megvan a lehetőség, azzal nagyot alkothatnak.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése