Konzol

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 13. 12:31

Hali!

Tudom, hogy a Shadow of Mordornál azt írtam, hogy azért nem akarom már beszerezni, mert már "nem aktuális", és ez teljesen elmondható a régebbi PS4 exkluzív játékokról is, viszont ezen játékok esetében kész lennék kivételt tenni. Vagyis, a korábbi PS4 exkluzívokat tervezem hamarosan bepótolni így a generáció végén xD. Kíváncsi vagyok, ki mit gondol az olyan korai PS4 játékokról, mint az Infamous Second Sun+First Light, a Killzone: Shadow Fall, vagy a The Order 1887. Szerintetek jó PS exkluzív címek, amiket a koruk ellenére érdemes lehet bepótolni (az áruk már nyilván nagyon kedvező, főleg a Storeban), vagy inkább hagyjam ki őket, mert nem annyira jók? Van ezek közül olyan játék, amikkel játszottatok vagy hallottatok róla és ez alapján esetleg tudnátok véleményezni, hogy megéri e őket pár ezresért bezsákolni, vagy már inkább ne nyúljak hozzájuk? :insecure:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2020. 05. 13. 15:23

Szia.

Nem, nem jók. Vagy legalábbis azt mondanám, hogy eléggé átlagosak...

Ráadásul az infamous-nek már a szerverei sem nagyon mennek, szóval ami multis és régi, azon elgondolkodnék.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 14. 11:29

Az Infamous-ok azok nem sztorisak? Meg a The Order? Én úgy tudtam, hogy ott nincs multi, csak a Killzone-ban, bár ott is van kampány mód multi nélkül, és én leginkább sztoris játékokat szeretek a Sony-tól, nem a multikat. Azt én is sejtettem, hogy ami multis, annak a szerverei már vagy nem is élnek, vagy ha mégis, akkor kurvára nem működnek. xD

Hát... ha valóban átlagosak, akkor inkább kihagyom őket. Bár elég nehéz bármelyik Sony játékot is átlagosnak képzelni, szóval... :D De persze, elfogadom a véleményed és ez alapján komolyan megfontolom, hogy tényleg ki akarom e próbálni ezeket a címeket. És persze köszi a választ is, így van időm még átgondolni, hogy akarok e ezek közül játékot venni, vagy sem. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2020. 05. 14. 11:37

Nézz róluk gameplay videót. Aztán majd te magad eldöntöd.

Játszottam némelyikkel, egyik sem hagyott mély nyomot. Az infamous egyébként eléggé spider-man jellegű.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 14. 11:57

Videók alapján nekem igazából mindegyik egész jónak tűnik. Hangulatra, grafikára legalábbis a videók alapján nem lehet panasz (jó, nyilván közel sem annyira szépek, mint a mostanában megjelent játékok, de ez mindig is így volt, hogy a generációk végén megjelenő alkotások mindig is sokkal szebbek voltak, mint a generáció elején kiadott próbálkozások, épp ezért van az is, hogy egy adott generációváltásnál a legelején még nem nagyon látszik semmilyen érdemi fejlődés, de ebbe most ne menjünk bele), és azok alapján, amiket olvastam, a történetük sem lehet olyan szar. De ja, úgyis majd én döntöm el, nyilván, csak érdekelt azért a te véleményed/ti véleményetek is. ;) Egyébként, mivel ugye elég régi játékok, gondolom a Storeban már nem kerülnek sokkal többe 1500 jó magyar forintnál, az meg talán akkor sem egy életveszélyes bukás, ha végül mégsem tetszenének nekem sem ezek a játékok.

Ja, azt vágom, hogy az Infamous-ök szuperhősös játékok, és a Batman-re építenek játékmenetben, akárcsak a Pókember játék. Szerintem én előbb-utóbb a nyár folyamán teszek majd velük egy próbát, bár egyelőre még elvagyok azzal, ami van, szóval egyelőre ezek még mindenképpen várnak. Mindenesetre köszi az őszinte véleményed! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2020. 05. 15. 15:37

Az Infamous: Second Son nekem eléggé monoton volt, annyira nem jött be. Ha játszottál az előző részekkel, akkor szerintem sokat nem hagysz ki. Egy másik témában is említettem, hogy a Bioshock hasonló típusú játék és szerintem sokkal jobb. A Killzone: Shadow Fall sztorija nagyon gagyi és unalmas. A multi nem rossz, de szerintem senki sem játszik már vele. Az Order-t nem ismerem.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 17. 14:05

Köszi a segítséget! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 09. 18. 12:54

Sziasztok! :D

Na, ki mit gondol a novemberben érkező, újgenerációs konzolokról? Specifikációk (PC-sek is nyugodtan írják le az ezzel kapcsolatos gondolataikat), játékok, kiegészítők és maguk a konzolok is persze, na meg ezek árai.

Személyes vélemény: Nekem tetszik mindkét gép, és megértem, hogy ezek már a specifikációk alapján erős gépek, plusz a játékok fejlesztése is sokkal drágább lett, de én személy szerint egy picivel olcsóbb, vagyis inkább kedvezőbb árra számítottam. Főleg a játékok lettek piszok drágák (30k lesz a legtöbb új cím) és a kiegészítők, de maguk a gépek sem az olcsó kategória, ráadásul az online multiplayeres szolgáltatások ára is nagy valószínűséggel emelkedni fog, így a Gold/plus előfizu ára is valszeg durva lesz. Szóval én biztos várok még egy komolyabb leárazást. Mondjuk a gépek ára a specifikációkat tekintve még elmegy, inkább a kiegészítők és a játékok lettek nagyon durván drágák.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2020. 09. 18. 21:17

Én várok még a vásárlással pár évet, de szerintem nem volt meglepő az árazás, én többre számítottan. Kinézetre nekem egyik sem igazán jön be, bár én a jelenlegi generációval is így vagyok. A PS5-tel az a baj, hogy fektetve nem valami szép.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2020. 09. 25. 14:03

Engem igazából semmi sem fogott meg annyira, hogy a boltokba rohanjak november 19-én. Baromi jó a 8K funkció, de még 4K-s TV-m sincs. Az FPS szám és a rövidebb töltőidők szépek, de annyira nem hoznak lázba, hogy újítsak. A konzol dizájnja szerintem nagyon gagyi, bár még mindig jobb, mint az Xbox-é. Az új kontroller forradalmi funkciói sem érintenek meg különösebben. Amíg nem jön ki egy új GTA rész vagy valami nagyon atom játék exkluzívan az új generációra, addig nem fogok váltani, bár ha így haladunk, akkor már a PS6-ot is megvárhatom szerintem. :lol: A PS4-es listámon így is van egy csomó játék, amit ki akarok még vinni/próbálni (Amnesia Rebirth, Control, Metro játékok, Cyberpunk, GoW IV, WD Legion, AC Valhalla, FIFA 21).
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 09. 29. 17:10

Jaja, én is egyetértek veletek. Mindenképp várni kell még. Amúgy nekem sincs 4K tv-m sem, szóval főként emiatt nem váltok még. Különben is ráér. Nekem azért tetszettek az újítások, azért látszik, hogy sokkal erősebb gépek lesznek, mint a mostaniak (sokkal nagyobb a technikai előrelépés, mint az előző generációváltásnál, igaz, ez árban is megmutatkozik). De abban egyetértek, hogy amíg nem jönnek ki rá igazán jó játékok, illetve amíg nincs hozzá megfelelő TV-nk, addig teljesen felesleges lenne váltani.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése