Konzol

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 06. 13. 18:20

Szerintem hagyjátok ezt a konzolháborút.Mindegyiknek megvan a maga jó és rossz oldala.Mellesleg nem értem mi bajotok a Kinectel.Tök jó nekem tetszik.Nem meríti a kontrollered ellentétben a headset.Mellesleg nem kötelező már Kinectet venni az X1-oz.Mellesleg lehet hogy most a PS4 k**va fasza meg minden de időközben szerintem majd az X1 is lesz olyan mint a PS4.Multi terén azért mégis az X1 a győztes.Mellesleg nekem azért az X1 jön be jobban mert én ellentétben a legtöbb emberrel szemben én kipróbáltam az X1-t is meg a PS4-et is.Nekem a PS4 kontrollere nem jön be.Az olyan kis tenyerűeknek való.Én azt mondom hogy mindenkinek megvan a saját véleménye de ha nem próbálta ki a legtöbb ember az X1-t addig ne szarozza le a pletykák alapján.Ezt mondjuk a legtöbb fórumozónak is ezt javaslom.Szarozzátok az X1-t de bisztos a többsége ki se próbálta.Nekem ennyi a bajom.Ha kipróbálájátok és nem tetszik azután szarozzátok de addig KUSS!!!!
Ezzel nem mondom hogy a PS4 szar.Mind a kettő k**va jó konzol lett de azért most mégis csak az Xbox One exklúzívok jobbak mint a PS4 exkluzívok JELENLEG!!!!De szerintem úgy is lesznek PS fanatikusok itt. :@
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 06. 13. 19:39

realostew írta:Az X1 esetében köteles vagy megvenni egy tök felesleges Kinect-et ami jól rásóz az árára, ráadásul a szolgáltatásai (nem LIVE-ra gondolok) 80%-a Magyarországon soha nem lesz elérhető, de a konzol értékébe beleszámítják(valamint gondolom a LIVE előfizetés értékébe is belefogják..-.-). Nem azért mert a PS4 istenkirály hibátlan szerkezet, az X1 pedig a kutyaszarnál is rosszabb, de hazánkban értelmetlen szerintem az X1 vásárlása -egyszerűen amcsiknak és briteknek szánták ezt a konzolt elsősorban. Kivéve ha olyan exkluzív jön ki rá amit semmiféleképp nem akarsz kihagyni, de szerintem a Sony részéről sokkal erősebb felhozatal várható, mint mindig.
Ne haragudj, de ezúttal kissé informálatlan voltál. :) Már kapható Xbox One Kinect nélkül is. De még így is magas mindkét konzol ára. -.-

Az exkluzívokra vonatkozó kijelentéseddel kapcsolatban csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy kinek a pap, kinek a papné. Bár Xboxos létére én is abban a táborban vagyok, amelyik a Sony exkluzívokat részesíti előnyben, nem kevés olyan ember van, akik másként gondolják ezt a dolgot és bármennyire is hihetetlen a számodra (meg az én számomra is) mégis az Xbox exkluzívokat tartják jobbnak. Szóval az exkluzívokkal kapcsolatban nem tudok egyetérteni, ez abszolút ízlés kérdése, hogy ki melyik cég exkluzív játékait szereti (még akkor is, ha esetleg a kritikusok többnyire a Sony exkluzívait tartják jobbnak). Nem mindenkinek alapigazság az, hogy a Sony "mint mindig, jobb exkluzívokat fog készíteni". :) És hangsúlyozom, ezt most nem azért írtam, mert általánosságban nem értek egyet ezzel a dologgal, mert épp ellenkezőleg, nekem is többnyire jobban tetszenek a Sony exkluzívok. :) Csak vannak azért szép számmal olyanok is, akik ezzel nem értenek egyet. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2014. 06. 14. 07:28

Nekem csak azt mondjátok meg, hogy miért jobb a Xbox One a PS4-nél multi terén?
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 06. 14. 09:18

Dani.: Annyit írtam, hogy szerintem jobbak lesznek a Sony exkluzívok most is. Azaz nem egy törvényt fektettem le hanem a saját véleményemet írtam meg, pont mint az, aki pl az xbox exkluzívokat részesíti előnyben. De azért valljuk be a Halo és a Forza fanokon kívül nem sok xbox exkluzívat szoktak kiemelni mint ami annyira húdeistenkirály a Sonyhoz képest (szerintem ezek sem, de másoknak tetszhet). Most jött a Titanfall, de az ugrálást leszámítva egy nagy adag COD, a készítők is részben ugyan azok, szóval nem is csoda, gyorsan lefog csengeni szerintem ez a Titanfall mánia (sokan már nem tartják annyira nagy számnak, ettől függetlenül nem azt mondom hogy egy rossz játék, csak túlhypeolt).

Tigrito: Ezen a fórumon mindenki ezt szajkózza, de én sem értem, hogy ez miért lenne így.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 06. 14. 11:30

Azért tartják az Xbox One-t a multi terén jobbnak mint a PS4-et mert már olyan játékokat ejtünk mint a Titanfall Forza PvZ Garden Warfare és még sok más is.Pl még a FIFA 14 is jobban megvan oldva Xboxon mert ott vannak legendák jobbak a packek a gameplay nem annyira lassú mint a PS4-es és még 1000 ok is van hogy miért jobb FIFA Xboxon mint PS-en.Forza a világ legjobb autó szimulátora,ezerrel jobb mint a Grand Turismo.A PvZ egy remek multi játék.Jobb mint a Team Fortress 2.A Halo az remek multi játék de single playerben olyan karakterek vann hogy egyszerűen tátott szájjal néztem a storyt,az eseményeket a karaktereket és a helyszíneket de a grafikát főleg hogy.Sokkal jobban néz ki a Halo 4 és még a Halo Reach is mint a COD Ghost sőt a BO2-él is jobban nézz ki és a Halo 4 lassan 2 éves a Reach az 4 éves játék lesz.De mellesleg ezért a pár játékért meg a szokásos FPS és GTA miatt veszek Xbox One-t mert egyszerűen ezeknek a játékoknak a multija kihagyhatatlan.Mellesleg még azért is jobb mert a bug lagg fix az meg van oldva meg ha multi teréről beszélünk az EA Activison meg az ilyen cégek szinte csak multira mennek és ők inkább a Microsoftal dolgoznak eggyütt.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2014. 06. 14. 11:40

Hadd kérdezzem meg, te tapasztalatból beszélsz? Kipróbáltad már a PS4-et? Nem szekálásból, csak úgy beszélsz.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2014. 06. 14. 13:42

Niko Bellic1300: szerintem te nagyon össze-vissza beszélsz. Egyszer azt mondod, hogy ne szarozzuk az X1-et, mert még nem próbáltuk. Akkor gondolom te már 1000 órát beletoltál a PS4-be, hogy ennyire sarazod az egész gépet. Olyan szintű elfogultság szaga van az egész írásodnak, hogy azt elmondani nem lehet.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 06. 14. 17:44

Ki szarozta?Én azt mondtam hogy multi terén semmi az X1-oz de a single playerben ez fordítva van.
Cube Head:Persze hogy játszottam vele.Saját tapasztalatból beszélek.Haveromnál kipróbáltam és sokat is játszottam vele.Single Playerben isten király a PS4 de multiban az X1 az isten király.Ha azt hiszed hogy hazudok akkor megtapsollak.Én legalább nem pletykából beszélek hanem kipróbálom a játékokat ellentétben veled ;)
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2014. 06. 14. 18:24

Te miről beszélsz? Milyen pletykák? A fórumozók véleményét kérdeztem, vagy már ez is pletykának számít? Nem hiszem hogy hazudsz, de gondoltam megkérdezem, mert elég furcsán beszéltél. Veled ellentétben én saját pénzből veszek játékokat, ezért kevesebbet is próbálok ki. Ha már ennyire személyeskedünk.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 06. 14. 19:00

Nem ismersz engem.Azt hiszed hogy én anyám pénzéből veszem?Nem.Saját pénzemből veszem én is csak tudod jól mennyi a különbség Anglia és Magyarország között.Ezért van lehetőségem sok játékot kipróbálni.De ne személyeskedjünk mert abból még csak a baj lesz.Mindenkinek megvan a saját élete.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 06. 14. 19:01

De mitől jobb multiban az Xbox One? :D Ja látom már leírtad.

De írd már lesz azt is, hogy a Forza mitől jobb, mint a Gran Turismo!? :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2014. 06. 14. 19:44

Niko Bellic1300 írta:Nem ismersz engem.Azt hiszed hogy én anyám pénzéből veszem?Nem.Saját pénzemből veszem én is csak tudod jól mennyi a különbség Anglia és Magyarország között.Ezért van lehetőségem sok játékot kipróbálni.De ne személyeskedjünk mert abból még csak a baj lesz.Mindenkinek megvan a saját élete.
Nem én kezdtem el.
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2014. 06. 15. 08:15

Rockstar69 írta:De írd már lesz azt is, hogy a Forza mitől jobb, mint a Gran Turismo!? :D
Ezt is meg akartam kérdezni :D
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 06. 15. 10:28

Rockstar69 írta:De mitől jobb multiban az Xbox One? :D Ja látom már leírtad.

De írd már lesz azt is, hogy a Forza mitől jobb, mint a Gran Turismo!? :D
A Gran Turismo és a Forza nagyjából egy és ugyanaz a játék. Annyi csupán a lényegi különbség, hogy az egyik Xbox, a másik PS exkluzív. Talán annyiban jobb a Gran Turismo, hogy ott rallyzhatunk, gokartozhatunk, vezethetünk holdjárót, valamint a játékban több autó és kihívás van, amitől valamivel tartalmasabb a játék. De ebben ki is merül a különbség szerintem, a két játéksorozat grafikailag ugyanazt tette le az asztalra. Talán a GT szebb egy picivel versenyzés közben, mert a Forzákban (legalábbis a Motorsport 4-ben) kicsit eltúlozták a fényeffektetek (főleg a napot), viszont a Forzában mintha egy picivel realisztikusabbak és változatosabbak lennének a motorhangok. Persze ez csak a saját véleményem, így nem szeretnék senkivel sem vitába szállni miatta. Annyit így a végére azért megjegyeznék, hogy szerintem ha nem nézzük az apróságokat, csak a lényeget, akkor a két játék kb. ugyanazt az élményt adja vissza, csak más platformokon (tapasztalatból mondom, sokat játszottam a Motorsport 4-gyel és a GT5-tel).
Cube Head írta:
Niko Bellic1300 írta:Nem ismersz engem.Azt hiszed hogy én anyám pénzéből veszem?Nem.Saját pénzemből veszem én is csak tudod jól mennyi a különbség Anglia és Magyarország között.Ezért van lehetőségem sok játékot kipróbálni.De ne személyeskedjünk mert abból még csak a baj lesz.Mindenkinek megvan a saját élete.
Nem én kezdtem el.
Szerintem teljesen mindegy, hogy ki kezdte, a lényeg, hogy most már hagyjuk abba az értelmetlen eszmecserét. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2014. 06. 15. 15:04

Niko Bellic1300 írta:Szerintem hagyjátok ezt a konzolháborút.Mindegyiknek megvan a maga jó és rossz oldala.Mellesleg nem értem mi bajotok a Kinectel.Tök jó nekem tetszik.Nem meríti a kontrollered ellentétben a headset.Mellesleg nem kötelező már Kinectet venni az X1-oz.Mellesleg lehet hogy most a PS4 k**va fasza meg minden de időközben szerintem majd az X1 is lesz olyan mint a PS4.Multi terén azért mégis az X1 a győztes.Mellesleg nekem azért az X1 jön be jobban mert én ellentétben a legtöbb emberrel szemben én kipróbáltam az X1-t is meg a PS4-et is.Nekem a PS4 kontrollere nem jön be.Az olyan kis tenyerűeknek való.Én azt mondom hogy mindenkinek megvan a saját véleménye de ha nem próbálta ki a legtöbb ember az X1-t addig ne szarozza le a pletykák alapján.Ezt mondjuk a legtöbb fórumozónak is ezt javaslom.Szarozzátok az X1-t de bisztos a többsége ki se próbálta.Nekem ennyi a bajom.Ha kipróbálájátok és nem tetszik azután szarozzátok de addig KUSS!!!!
Ezzel nem mondom hogy a PS4 szar.Mind a kettő k**va jó konzol lett de azért most mégis csak az Xbox One exklúzívok jobbak mint a PS4 exkluzívok JELENLEG!!!!De szerintem úgy is lesznek PS fanatikusok itt. :@
Milyen konzolháborút? Szerintem épp te robbantottad most ki. Javaslom, még egyszer olvasd át a kommenteket, mert senki sem szarozta az Xbox One-t, és nem arról beszéltünk, hogy melyik konzol a jobb. Cube Head kérdezte, hogy mi melyik konzolt vennénk, és miért. Senki nem szidta a másikat. Csak érveket, véleményeket írtunk le, hogy mi melyiket választanánk a kettő közül.


Azt pedig, hogy az exkluzív címek jobbak, ne általánosítsd. Ez a te saját véleményed, relatív, hogy kinek melyik játékok tetszenek és miért. Ízlés kérdése.

Válasz küldése