Konzol

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 25. 11:12

Nem vagyok jártas a témában,nem PS-es vagyok,de haveromék azok,és mivel sokat kockulok náluk,ezért valamit én is értek a PS3hoz.Én is úgy tudom,hogy semmivel nem tud többet,mint a PS3 Slim,és annyiból még a haverom szerint veszélyesebb is,hogy a PS2 Slimhez hasonlóan a PS3 Superslimnek is a tetején kell berakni a játékot,és haverom még anno a PS2 Slimmel egy csomó játékot elveszített a felülről betuszkolós megoldás miatt,mert megkarcolódott a lemez.Persze én nem tapasztaltam,de haverom amióta az eszét tudja PS-en játszik,szóval hiszek neki.És ha esetleg nem vagy megelégedve a hellyel,akkor tudtommal X360hoz hasonlóan PS3nál is lehet külön venni vincsesztert,és ki lehet cserélni,szóval szerintem se a Superslimet válaszd. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 12. 25. 18:51

1, Szerintem is slimet vegyél, a superslim nem éri meg azt a plussz pénzt!
2, Ne a Media Markt-ba meg a Saturnba nézd, mert ott nevetséges áron van minden!!! Inkább rendelj netről.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 26. 17:41

Vagy menj a Konzolstúdióba,ott viszonylag baráti árak vannak.Saturnhoz meg MediaMarkthoz képest ingyen van.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
EaRl
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012. 12. 02. 16:05
Tartózkodási hely: Bécs

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: EaRl » 2012. 12. 27. 17:23

Hát nem most lesz még a vásárlás, karácsony nem úgy sikerült ahogy terveztem :shock:
de sebaj több időm van olcsó helyek után kutakodni :lol:

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 12. 27. 20:05

Hát a legolcsóbb hely az az internet... ;)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 28. 00:19

Sziasztok!
Szükségem lenne egy kis segítségre:Nemrég beváltottam XBOX360omon az XBOXLIVE-on néhány száz MS pontot.Mivel egyik haveromnak köszönhetően részben megváltozott a véleményem a GTAIV két letölthető része közül az egyikről,ezért a pontokat felhasználva szeretném megszerezni.A gond csak az,hogy egy rendszerfrissítés következtében(aminek pont az volt a célja,hogy átláthatóbb legyen a LIVE)egyszerűen sehol sem találom se a GTAIV-et,se a DLC-t,hiába keresem(minden XBL keresőbe beírtam,de hiába).
Ha valaki X360os,vagy nagyon jártas ebben a témában és tudna segíteni nekem,annak hálásan megköszönném. :) Köszönöm a figyelmet! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 28. 11:56

Szerintetek megéri kicsippeltetni egy X360-t, vagy ink. maradjon a régi? :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 28. 12:02

Dave:Attól függ,hogy számodra mi a fontosabb:az,hogy ingyen hozzájuss egy csomó játékhoz,vagy hogy multiplayerezz.Mert ha kicsippelteted a boxot,tudtommal ugrik a multi lehetősége.Nos,mivel nemsoká jön a PS4,és mivel nemcsak a baj,hanem a konzol sem jár egyedül,ezért valószínűleg jön a PS mellé majd az új box is,és szép lassan lemegy majd az előd játékainak ára,hogy a piacon helyet csináljanak az új xboxnak,és így viszonylag olcsón juthatsz játékokhoz.Szóval ha kicsit türelmes vagy,akkor nem csippelteted ki,hanem kivárod,amíg megjön az új box(persze nem azonnal fog lemenni a 360 cuccok ára,ez is egy folyamat)és annak megjelenését kihasználva már olcsó 360as játékokat vásárolsz.Persze ha nem izgat kicsit sem a multi,akkor feltétlen csippeltesd ki,mert akkor nagyon olcsók rá a játékok. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2012. 12. 28. 12:07

dani.szentgali írta:Dave:Attól függ,hogy számodra mi a fontosabb:az,hogy ingyen hozzájuss egy csomó játékhoz,vagy hogy multiplayerezz.Mert ha kicsippelteted a boxot,tudtommal ugrik a multi lehetősége.Nos,mivel nemsoká jön a PS4,és mivel nemcsak a baj,hanem a konzol sem jár egyedül,ezért valószínűleg jön a PS mellé majd az új box is,és szép lassan lemegy majd az előd játékainak ára,hogy a piacon helyet csináljanak az új xboxnak,és így viszonylag olcsón juthatsz játékokhoz.Szóval ha kicsit türelmes vagy,akkor nem csippelteted ki,hanem kivárod,amíg megjön az új box(persze nem azonnal fog lemenni a 360 cuccok ára,ez is egy folyamat)és annak megjelenését kihasználva már olcsó 360as játékokat vásárolsz.Persze ha nem izgat kicsit sem a multi,akkor feltétlen csippeltesd ki,mert akkor nagyon olcsók rá a játékok. ;)
Köszi a választ, nem multizok Box-on.
1000Ft-t tudnák bármilyen játékot szerezni, ha kivan csippelve, de nem tudom, ha kivan csippelve annak nincs meg a varázsa.:D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 28. 12:29

Dave:Hát igen,én is így vagyok vele,de ahogy gondolod.Nekem már több,mint 3 és fél éve megvan a box,és nincs kicsippelve,így is van rá 38db játékom.Bár most már nem nagyon tervezek új játékot szerezni rá a GTAVöt leszámítva,azon kívül megvan minden játék,amit akartam Xboxra. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 02. 15:18

Ma végre megkaptam, az új Conrollerem(Xbox 360/PC), és Xbox 360-n kiválóan működik, de a PC nem érzékeli, valaki tudna nekem segíteni?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 02. 17:01

Dave:Megnyomtad a kis fekete gombot a kontrolleren a Microsoft felirat mellett?Mert ha nem,akkor nem is fogja érzékelni,ahogy az xbox sem.Ha viszont megnyomtad és ennek ellenére nem érzékelte a gép,akkor nagy valószínűséggel nem kompatibilis a PC-d vagy be kell állítanod rajta valamit,hogy érzékelje a kontrolleredet.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 02. 17:06

Amúgy hol van a pc-n a vevő? Gondolom nem mindegyikben van. Vagy igen?

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 02. 18:19

Na megoldottam a problémát, amit kaptam Controllert az valamiért nem jó az érzékelőhöz, megpróbáltam azzal a Controllerrel amit kaptam magához az Xboxhoz, és ezt valamiért elfogadta.
dani.szentgali: Igen benyomtam a "kis gombot"! :)
Köszi a válaszokat! :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Konzol

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 02. 18:30

Dave:Te Debreceni vagy?
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése