PlayStation

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 01. 05. 23:37

Emberek..
A "January Sale" (tudjátok, a 60%-os) meddig fog tartani a Ps store-ban? :o
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 01. 06. 10:21

Január 22.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 01. 06. 10:29

Ahhh fuck yeaah! Nagyon jó akciók vannak amugy, tényleg. :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
John Silver
Pogo, a majom
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2015. 07. 07. 10:35
Tartózkodási hely: Arad

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: John Silver » 2016. 01. 08. 13:06

Sziasztok! Tudna valaki segíteni, honnan lehet játékokat android PSP emulátorba letölteni, illetve, hogy mivel érdemes kicsomagolni! Előre is kösz a válaszokat :) !
"Try before it, you buy it! No credit? No problem! Shoot now, pay later!"

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 01. 14. 22:32

Nagy dilemma előtt állok.

Mortal Kombat X vs Last of us Remastered
Round 1, Fight!
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 01. 14. 22:51

Vedd meg a Battlefront-ot, hogy ne csesztess folyton a Share Play-jel!
Well look who's back

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2016. 01. 15. 00:24

Gonzales írta:Nagy dilemma előtt állok.

Mortal Kombat X vs Last of us Remastered
Round 1, Fight!
Fallout 4 :D Inkább a Mortalt választanám a helyedben, a Last Of Us már úgyis megvolt prevgen-en.
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 01. 17. 23:07

Jó a Last of Us, de szerintem is jobb döntés lenne a Mortal Kombat. Bár az is igaz, hogy utóbbi sztorijának hossza töredéke sincs a Last of Us sztorijának hosszával, szóval ez egy plusz pont az előbbi játéknak, de az egy hátrány, hogy ahogy már előttem is írták, a Last of Us már volt prevgenre, míg a Mortal Kombat ízig-vérig a jelenlegi konzolgenerációra termett.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 01. 17. 23:17

Nem is tudom. Számomra a Last of Us akár lehetett volna Ps1-es játék is, én még most is megvenném. :D de amugy, ahogy mondta Dani, a Tlou sztorija nem ér fel az MK-val szemben. Na meg az MK-nál max kivinném a sztorit, kicsi Tower-ezgetés, kicsi online, kicsi(t) ketté tépni, kilyukasztani, porrá törni, 73727-be vágni pár barátot s kész. Ennyi volt az MK :lol: Szerintem Tlou(R) nyert. :D

Amugy Samu, a Fallout-al nincs gond, de ha megajándékozol 1-2 bankkártya adattal, rajta +20 ezer ft-vel, akkor én örömmel rohanék is megvenni. :D röviden, k**va Drága a Fallout. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2016. 01. 18. 22:30

Hááát akkor.... itt az ideje egy alternatív bevételi forrás után nézned. Ha érted mire gondolok :D
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2016. 01. 21. 19:56

Lassan 1 hónapja, hogy megvan a PS4, ez az 1 hónap bőven elég volt számomra, hogy megtudjam a Sony konzoljai nem nekem lettek kitalálva...
Szerverekpark: Ez alatt az 1 hónap alatt mindennap küzdök a szerverekkel, tudni illik FIFA és Need for Speed fan vagyok, mint 2 játékban nagy szerepe van az Online kapcsolatnak, tehát ha a kedves Sony mindennap kibaszik velem és nem enged belépni a saját profilomba akkor egyértelmű, hogy nem tudok játszani és nem, nem a netemmel van a baj.
Controller: Minden játékban nagy szerepet játszik a Controller kényelme, a gombok minősége és persze a Triggerek(L2/R2) keménysége, a Triggereket olyan könnyű lenyomni, hogy nem érzem azt, hogy én szabályoznám a sebességet egy autós játékban, Xbox-on ez teljesen el volt találva. A Stickek(L3/R3) se tökéletesek, tanult a Sony a hibájából és végre süllyesztettek lettek a Stickek, de még mindig nem az igazi, igaz, hogy sülyesztett lett, de a közepén vagy egy kis kitüremkedés, ami nem igazán kényelmes, legalábbis számomra 5 év Xbox Controller használat után.
Másra igazából nincs panaszom, de én azon a véleményen vagyok, hogy végigjátszom a The Nathan Drake Collectiont, a Last of Ust és az Uncharted 4-et és, valamikor évvége felé váltok Xbox One-ra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Davekoma 2016. 01. 21. 22:34-kor.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 01. 21. 20:20

Addigra biztos más lesz a véleményed. :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 01. 21. 21:13

Davekoma írta:Lassan 1 hónapja, hogy megvan a PS4, ez az 1 hónap bőven elég volt számomra, hogy megtudjam a Sony konzoljai nem nekem lettek kitalálva...
Szerverekpark: Ez alatt az 1 hónap alatt mindennap küzdök a szerverekkel, tudni illik FIFA és Need for Speed fan vagyok, mint 2 játékban nagy szerepe van az Online kapcsolatnak, tehát ha a kedves Sony mindennap kibaszik velem és nem enged belépni a saját profilomba akkor egyértelmű, hogy nem tudok játszani és nem, nem a netemmel van a baj.
Controller: Minden játékban nagy szerepet játszik a Controller kényelme, a gombok minősége és persze a Triggerek(L2/R2) keménysége, a Triggereket olyan könnyű lenyomni, hogy nem érzem azt, hogy én szabályoznám a sebességet egy autós játékban, Xbox-on ez teljesen el volt találva. A Stickek(L3/R3) se tökéletes, tanult a Sony a hibájából és végre süllyesztettek lettek a Stickek, de még mindig nem az igazi, igaz, hogy sülyesztett lett, de a közepén vagy egy kis kitüremkedés, ami nem igazán kényelmes, legalábbis számomra 5 év Xbox Controller használat után.
Másra igazából nincs panaszom, de én azon a véleményen vagyok, hogy végigjátszom a The Nathan Drake Collectiont, a Last of Ust és az Uncharted 4-et és, valamikor évvége felé váltok Xbox One-ra.
Nem lehet, hogy az ea szerverek uzik? Mármint nem úgy hogy melegek, hanem hogy meglegszen vics evő k.
Amúgy nyáron vettem egy ps vitát, és elég vegyesek az érzéseim. Az baromi jó, hogy tudok metal gear solidot, binding of isaac-et, és hotline miamit játszani rajta helyi kötöttségek nélkül, (Ez főleg az utolsó kettőnek áll jól) de ha nem vagy egy weeaboo állat, akkor ezeken kívül igen csekély az élvezhető játékok száma. A magyar ps store-ra pedig az a kifejezés, hogy halott egyenesen dícséret lenne.
je

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 01. 21. 21:32

Ja amugy meg igen. Az EA szerverekkel nem tudom mi lehet, én sem tudok Plants Vs Zombies GW 2 Bétázni, mert ahogy a játék kiirta "a zombik betörtek s megették minden alkalmazott agyát".
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2016. 01. 21. 21:49

Elindítom a PS-t, alapból ugye magától beléptet a profilomba, de néha nem és amikor elindítom a játékot jelez a gép, hogy te hülye lépj már be a profilodba, majd amikor már 5x-re se léptet be inkább kikapcsolom a p*csába...

Válasz küldése