PlayStation

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 09. 08. 13:30

Rockstar69 írta:Azért ez nem mindig volt így. A PS4 megjelenésével lett gyengébb a felhozatal. Előtte például volt olyan, hogy a Red Dead Redemption volt az ingyenes játék.
Én most kimondottan a PS4-ről beszéltem, nem általánosságban a Sonyról, bár az tény, hogy a hozzászólásom félrevezető, mert ott pont Sony-t írtam. Na mindegy, a lényeg, hogy azt tudom, hogy PS3-ra voltak jó ingyenes játékok is, de a PS4-re meg nem sűrűn. És mivel nekem PS4-em van, PS3-mam nem is volt és nem is lesz már, így nyilván a PS4-es játékok érdekelnének inkább, ha jókat adnának végre ingyen.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 09. 27. 22:09

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain és Amnesia: Collection a két fő cím a Plus-os játékoknál októberben! :D :D :cool:
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 09. 28. 10:30

MINDBLOOOOOWWWWWWING
Mindig is kiakartam játszani a MGSV-t saját gépen, de soha nem jutottam el a megvételig. Sony, így tovább !
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 09. 28. 22:18

Még a végén kiderül, hogy a Sony megunta, hogy a drága plus előfizetésekért szarabbnál szarabb noname játékokat toljon a játékosok pofájába és végre megemberelte magát. Ezt már szeretem, csak maradjon is így! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 09. 29. 10:44

Ezek szerint nem a semmiért lett drágább a PS Plus.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 09. 30. 19:44

Na igen. Azért a sok dicsérgetés mellé oda kell tenni azt is, hogy piszkosul drága a ps plus. Nekem már lassan egy éve megvan a konzol, de még egyszer sem vettem PS Plus-t és szerintem még jó darabig nem is fogok annak ellenére, hogy jobb lett az előfizetőknek járó játékfelhozatal.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 09. 30. 22:24

Jaj, inkább ne is vegyetek PS Plust, mert tök felesleges! Azért mondom ezt, mert én ingyen használom a PS Plus-alkalmazást. Annyit kell csak tenni ehhez a kiskapuhoz, hogy létrehozol egy új fiókot, regisztrálsz a PSN-re, és utána aktiválsz 14 napot. És ezt a végtelenségig lehet csinálni. Ha lejár a 14 nap, regisztrálsz újból a PSN-re, és akkor újabb 14 napot aktiválhatsz. Így kell ezt csinálni, srácok! :cool:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 09. 30. 23:58

Ja, csak elég szar két hetente más profillal multizni.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 10. 01. 12:39

NikitaDragovich írta:Jaj, inkább ne is vegyetek PS Plust, mert tök felesleges! Azért mondom ezt, mert én ingyen használom a PS Plus-alkalmazást. Annyit kell csak tenni ehhez a kiskapuhoz, hogy létrehozol egy új fiókot, regisztrálsz a PSN-re, és utána aktiválsz 14 napot. És ezt a végtelenségig lehet csinálni. Ha lejár a 14 nap, regisztrálsz újból a PSN-re, és akkor újabb 14 napot aktiválhatsz. Így kell ezt csinálni, srácok! :cool:
Ez jó ötlet, csak az a baj, hogy ha folyton új profilt nyitsz meg, akkor egyrészt hamar betelik a PS4 tárhelye, másrészt meg egyetlenegy multiplayerben sem tudsz fejlődni, nem maradnak meg a trófeáid, szintjeid, stb. Szóval jónak tűnik a kis life hack-ed, de ha jobban belegondolsz, sajnos nincs sok értelme, mert minden mentésed elvész. :(



Arminho írta:Ja, csak elég szar két hetente más profillal multizni.
Igen, egyetértek veled. Nem lenne rossz ez a taktika, csak kb. csak akkor lenne értelme, ha két hétig minden nap, egyfolytában egy multis játékkal játszanál, mert csak akkor tudnád végigjátszani (multiplayerben a végigjátszás alatt a max szint és az összes kioldható cucc megszerzését értem). Utána meg kitörlöd a profilt, csinálsz egy újat és megint ugyanezt megcsinálod. Szóval nem olyan kényelmes meg praktikus az egész. A legjobb az lenne, ha a Sony felismerné, hogy mekkora hülyeséget csinált ezzel a fizetős multival, és mennyire jó volt a PS3-mas érában, hogy előfizetés nélkül lehetett bármennyit multizni bármikor. De ez természetesen sajnos sosem fog bekövetkezni. :( -.- :@
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 10. 01. 17:13

Mivel azon a konzolon elsődleges a profil, amit létrehoz, az egész gépen van PS Plus, ha jól tudom.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 10. 01. 17:22

Ferinek van igaza, Dani és Ármin nagyot tévednek ezzel kapcsolatban. :P Az mindegy, hogy melyik profilban aktiválod a PS Plust, az összes fiókodban is működni fog a multizás. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 10. 01. 20:08

Ez mondjuk igaz, erre nem is gondoltam. De akkor ezt hogy is kell csinálni? Csak annyi az egész, hogy mindig új profilt csinálok? És az lesz mindig az elsődleges profil a PS-en? Végül is, így már értelmes dolog. Mondjuk nekem most van márciusig előfizetésem, aztán majd eldöntöm, hogy akarok-e ezzel bíbelődni. A havi játékok is letölthetők annak ellenére, hogy trial verziót használsz?
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 10. 02. 04:21

Persze. Apropó, szerintem az az óriási negatívum a Ps Plus-ban, hogy a havi játékokat gyakorlatilag csak bérled, mivel ha lejár a Ps Plus előfizetésed, nem fogsz tudni játszani rajtuk, ami az én szememben eléggé nagy szemétség.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 10. 02. 11:16

Rockstar69 írta:Mivel azon a konzolon elsődleges a profil, amit létrehoz, az egész gépen van PS Plus, ha jól tudom.
NikitaDragovich írta:Ferinek van igaza, Dani és Ármin nagyot tévednek ezzel kapcsolatban. :P Az mindegy, hogy melyik profilban aktiválod a PS Plust, az összes fiókodban is működni fog a multizás. ;)
Ez esetben én kérek elnézést, mert tényleg tévedtem. :D Hát így már mindjárt más a leányzó fekvése! :D Így már van értelme ennek a kis life hack-nek. ;) Lehet, hétvégén ha lesz kedvem tökölni vele, akkor majd kipróbálom. Bár többnyire single player központú játékaim vannak, azért akad jó pár multiplayer orientált is a gyűjteményemben, PS Plus-t meg nem akarok venni, mert a magas ára miatt eléggé undorító lehúzásnak tartom. Amikor még Xbox 360-om volt, még ki tudtam fizetni 12k-t egy teljes évi multiért meg egy pár ingyen játékért (amit hangosan megjegyzem, lehetett használni azután is, hogy lejárt az előfizetésed), viszont az évi 18k rohadtul nagy lehúzás, főleg úgy, hogy a játékokat csak addig használhatod, amíg aktív előfizetésed van, ahogy Gonzales is mondta.

Nem akarom szapulni a Sony-t meg a PS4-et, de azt mindenképp le kell szögeznem, hogy ezt a PSN-es, multizós, előfizetős, ingyen játékos dolgot valami katasztrofálisan és felháborítóan szarul oldották meg. Egyszerűen nem értem, miért kellett elmenni a Microsoft irányába. Ezzel a húzással elvesztették az egyik legnagyobb előnyüket, amivel az előző generációban rendelkeztek a konkurens céggel és konzoljával szemben. Az meg egyenesen undorító, hogy egyre több pénzt kérnek el az egyes előfizetésekért, mindemellett pedig az ingyen letöltött játékokkal való játék feltétele az aktív előfizetésnek. Ez még a sokat kritizált Xbox 360 esetében sem volt ilyen patkány módon megoldva, mivel ott az előfizetés lejárta után korlátlan ideig használhattad a tagsággal vagy előfizetéssel letöltött játékaidat. Szóval tripla A-s játékok ide vagy oda, a Sony bekaphatja a f@szomat a PS Plus-szal, mert ezen a téren ők is lesüllyedtek a Microsoft és az Xbox szintjére sőt, valamiben még lejjebb.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 10. 23. 11:55

Sziasztok!

Először is bocsi a dupla hozzászólásért, csak felmerült bennem egy pár kérdés a PS Now alkalmazással kapcsolatosan. A múltkor már érdeklődtem az iránt, hogy mi ez meg hogyan működik. Nagyjából meg is kaptam a válaszokat a kérdéseimre, de időközben felmerült még pár nem tiszta dolog. Ilyen például, hogy az normális-e, ha sehol nem találom meg ezt a szolgáltatást a PS4 PSN (Network) menüjében? :insecure: Tényleg mindenhol kerestem, minden menüpont alá benéztem, be is írtam a keresőbe, de úgyse dobta ki. A másik meg az, hogy miután ez történt, elkezdtem laptopon meg telefonon keresni ezt a PS Now cuccot Google-be, ott már találtam rá regisztrációs lehetőséget, konkrétan itt: https://www.playstation.com/en-us/explo ... tationnow/
Az a kérdés, hogy akkor ezek szerint csak itt lehet rá regisztrálni, nem? És gondolom ez a 7 napos próba is úgy működik, mint anno a szintén egy hetes PS Plus trial-nál, tehát regisztrálok rá, elindítom, és ha lejár akkor vége van és legközelebb már csak pénz ellenében tudom újra igénybe venni a szolgáltatást, igaz?

Köszi a választ mindenkinek előre is! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése