PlayStation

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 04. 07. 15:36

Köszi a válaszokat! :D A játékok mellett a jövőben akarok majd BlueRay filmeket is vásárolni, csak ezért akartam biztosra menni. Azért egy BlueRay film kicsit drágább, mint a normál CD/DVD-k, ezért kellett meggyőződnöm erről a dologról. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 04. 12. 11:32

PS4-ről lehet YouTube csatornára streamelni meg gameplayeket feltölteni? :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 04. 12. 15:20

Igen.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 04. 13. 10:19

Köcce! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 05. 23. 11:17

Hooollllyy shiiit
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 05. 23. 11:24

Aztakurva!!! :o Ez atomkemény lesz!!! :D Már alig várom, hogy láthassam/hallhassam az idei E3-mat! :D

Amúgy csak szerintem biztató jel, hogy a videóban szerepel az RDR2 címe és a traileréből egy bejátszás is? :D Lehet, hogy a Rockstar idén fellép a Sony konferenciáján valamilyen gameplay tartalommal, vagy csak pár képpel meg infóval? :ninja: :insecure: :ninja:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 05. 23. 11:55

Nagyon fasza lesz!!! :cool: :lol: :ninja:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 07. 02. 21:14

Until Dawn lesz az egyik júliusi ingyenes játék ! Ez szuper ! Végre egy okos húzás. ;)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 07. 02. 21:21

Jaja, bár nekem már lassan két hónapja megvan, de lehet, hogy majd nyaralás után én is újra végigtolom majd. :D Amúgy ez tényleg egy normális döntés volt a Sonytól, több ilyet kéne meglépni. Sajnos azt kell mondjam, hogy a PS4 megjelenése óta eddig finoman szólva nem erőltették meg magukat a PS Plusosoknak járó ingyenjátékok terén. Az Until Dawn viszont mindenképpen egy nagyon jó ajánlat, csak ajánlani tudom annak, akinek van Plus-sza. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 07. 03. 09:42

Végre ismét egy nagy címet kapnak az előfizetők. Yay! Mindig is ki akartam próbálni ezt a játékot.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 07. 04. 12:09

Arminho írta:Végre ismét egy nagy címet kapnak az előfizetők. Yay! Mindig is ki akartam próbálni ezt a játékot.
Nem csodálom, nagyon jó játék. Én két hónapja vettem meg, azóta nem sikerült megint végigtolnom, de nyaralás után az lesz az első, hogy újra nekiesek. Személy szerint nem vagyok oda a horror műfajért sem játékban, sem filmben, sem könyvben, meg úgy kb. semmiben, de az Until Dawn még a horrortól távolabb álló játékosokat is képes simán beszippantani. A grafika bőven megállja a helyét, a sztori jó és sokszor fordulatos is, a karakterek a sztori előre haladtával kisebb-nagyobb változásokon, jellemfejlődésen esnek keresztül, a Wendigók elég ijesztőre lettek megcsinálva, a helyszínek szépen vannak kidolgozva és változatosak is (az erdei faháztól a földalatti bányákon, pincéken át a sűrű, havas erdőig és az elmegyógyintézetig van itt minden). All in all, akinek van PS Plus-sza és eddig még nem játszott ezzel a játékkal, az sürgősen tegye meg, garantáltan nem fog csalódni! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 07. 26. 17:53

Wow, a Sony nagyon beindult ! Just Cause 3 és Assassin's Creed Freedom Cry augusztusra. ;)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 07. 27. 10:55

Gonzales írta:Wow, a Sony nagyon beindult ! Just Cause 3 és Assassin's Creed Freedom Cry augusztusra. ;)
Végre kezdenek rájönni, hogy finoman szólva pofátlanság minden hónapban egy vagy két noname indie, alsókategóriás, kisebb túlzással PS2 grafikai szintű játékot kiadni a fizető felhasználóknak, majd elvárni, hogy ennek mindenki örüljön. Bár nem akarom elkiabálni, én még biztosan várok a PS Plus-szal. Majd ha eljutnak odáig, hogy minden hónapban, de legalább kéthavonta normális játékokat adnak ki ingyen a PS Plus-ra, akkor majd veszek egy egyéves tagságot. De amíg az elvárható csodának számít a Sonytól, addig dugják fel maguknak a PS Plus-ukat!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 07. 29. 11:57

Bocsi a duplaposztért, de ma végre elkezdtem kihasználni a PS4 streamelési és videofeltöltős funkcióit. Itt az első videóm, és vele együtt máris az első kérdésem is jön.



A videón látszik, hogy a kép kisebb és körülötte meg van a SharePlay kerete (vagy nem tudom, mi ez pontosan, de gondolom látjátok). Szóval az lenne a kérdésem, hogy azt el lehet-e tüntetni valahogy broadcastolás közben? És ha igen, akkor hogyan? Vagy ha nem, akkor tudok videoklipeket feltölteni enélkül az idegesítő keret nélkül? Köszi a válaszokat előre is! :)

Szerk1.: Plusz még egy kérdés: Hogyan tudnám jobb minőségűre megcsinálni a videófelvételt? Csak mert elég szarul néz ki, ahogy ti is látjátok... melyik a legjobb/legajánlottabb felbontási beállítás a streameléshez?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 07. 29. 12:35

Jó kis harcok. :lol: A videó körül lévő keretet le tudod venni. Nyomd meg a Share gombot, és ott lesz egy olyan, hogy Broadcast Settings, azon belül Advanced Settings. Ott tudod valamelyik opciónál levenni a keretet. Videoklipet a Share gomb megnyomásával, majd a Save Video Clip opcióval tudsz lementeni, majd a Capture Gallery-ből tudod őket feltölteni. A minőség nem tudom, miért ilyen rossz, nekem alapból 720p-be teszi fel a YouTube-ra a PS.
Well look who's back

Válasz küldése