PlayStation

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 28. 16:51

Ps Marha.. (vita románul marha, ahahaha)
Amúgy én se voltam fent sokat, szóval emiatt is elmaradt a játék. Na nem gond, most megúsztad az MK-zást.. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 02. 28. 17:58

Gonzales írta:Ps Marha.. (vita románul marha, ahahaha)
Amúgy én se voltam fent sokat, szóval emiatt is elmaradt a játék. Na nem gond, most megúsztad az MK-zást.. :D

Szerintem inkább te úsztad meg... haveromnak már lassan két éve megvan az MKX és hétvégén amikor játszottunk 10-ből 9-szer legyőztem. :D Elég jól tolom, bár ez karakterfüggő is, mert még elég kevés karakternek meg variánsnak ismerem a mozdulatait. Mondjuk Alien meg Predator már kiismerve teljesen, na meg Scorpion meg Sub-Zero is, de azért rajtuk kívül bőven vannak még karakterek, akiknek meg kell tanulni mindegyik fogását. Ráadásul Triborg-nak három helyett négy variánsa is van, ugyanis az alap Smoke-Sektor-Cyrax hármas mellett van egy rejtett negyedik is, amivel Cyber Sub-Zero lesz belőle. :D Ráadásul a Kriptában még sok dolog van, amit nem szereztem meg, sok Fatality hiányzik még, Stage Fatality-m meg még egy karakterrel sincs meg. :D Úgyhogy van még mit megszereznem/kiismernem ebben a király bunyós játékban. :) :cool:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 28. 20:16

Kecsegtetőn hangzik. Kiváncsian várom. :D ugyan nem MK-ztam még ellened, nem is becsüllek alá, és egoista se akarok lenni, de Johnnyval meg Erron Black-kel kitűnő lennék, Johnnyval maximum 65%-os kombót tudok lenyomni, Erron Blackkel meg 50%-at. Tényleg szörnyen kiváncsi leszek. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 01. 18:54

Én nem nagy összsebzésű kombókat nyomok le, hanem inkább a sok kicsi sokra megy elven nyomom. :D Tehát inkább a sima kombókat viszem be, utána meg kivédekezem az ellentámadást, aztán így tovább, ezt ismételgetem addig amíg nem szerzek X-Ray-t, aztán ha van akkor beviszem. :D Meg ha nem jön össze semmi, akkor jönnek a pályainterakciós segédeszközök, ha meg minden kötél szakad, akkor meg jönnek az idegesítő uppercutok. :D :D :D Hát mivel nem nagyon lesz most a közeljövőben se ingyenes multis hét, sem pedig PS Plus-om, így még várnod kell a kíváncsiságoddal, mert nem mostanában fogunk egymás ellen játszani. :D De előbb-utóbb biztos tesztelhetjük egymás tudását. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 03. 01. 19:03

Uppercut-ok... :D :D imádom őket. :lol: a Ps+ trialokat nem próbáltad még ki? Ingyen kapsz 2 hetet. :P
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 01. 19:10

Ja, ott ahol mutattad screenshoton? Ott asszem nekem csak egy 2 napos van, bár lehet, hogy félre néztem és az két hét nem pedig két nap. :D Hát azt majd tervezem aktiválni majd valamikor, csak még azt nem tudom, hogy mikor. :D Mindegy, ha majd úgy döntök, hogy aktiválom, akkor úgy is szólok majd neked itt is meg PSN-en is, szóval úgyis fogsz róla tudni. ;) Bár a nyáron mindenképp akarok érettségi után egy három hónapos PS Plus-t venni, szóval legkésőbb június közepe-vége felé nekem is lesz Plus-om, szóval nyáron mindenképp nyomunk pár meccset. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 03. 02. 07:18

Ott lehet egy 2 naposat, a Ps storeban pedig egy 2 heteset. A 2 hetes értelemszerűen jobban megéri, hisz ha aktiválod a 2 naposat, a 2 hetes opció eltűnik. Ugyanígy fordítva persze. :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 02. 16:18

Hú, köszi! Ezt jó tudni! Majd akkor inkább a PS Store-ból szerzem majd meg a két heteset, értelemszerűen az éri meg jobban, nem pedig a két napos. Két hétért a két napot bőven megéri beáldozni. :D Majd akkor a jövőben biztosan beváltom majd ezt a két hetet, azt viszont még nem tudom, hogy erre mikor kerül majd sor, de nem mostanában. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2017. 04. 05. 11:48

Csak szólok hogy a humble bundle csinált egy ps bundle-t. Nézzetek . 15 dodóért 15 játék az nem rossz biznisz.
je

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 04. 06. 15:57

Kösz a tippet, de most szerintem kihagyom. Ha minden igaz, haverommal meg tudok egyezni, miszerint megveszem tőle a Driveclubot 4k-ért plusz egy üveg Coronáért, szóval megintcsak lesz új játék, amivel elszórakozhatok. :D

Szerk.: Amúgy a Driveclub szerintetek jó? Valakinek esetleg van hosszabb távú tapasztalata a játékkal? Én is játszottam már vele egyszer-kétszer haveromnál, de azért az mégsem volt olyan hosszú idő, szóval azért kérdezem, hogy megérné-e a 4ezret plusz a sört? Azt tudom, hogy a boltban a 8-9ezer forintos árat nem éri meg, de úgy vagyok vele, hogy kell azért egy autós játék addig, amíg nem megy le radikálisan a hamarosan érkező Gran Turismo Sport ára.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 04. 06. 19:42

Tipikus autós játék, semmi nagyobb extrával. Közelébe nem ér a GT-nek, de szerintem 4 ezret (meg egy sört) megér. Egy darabig el lehet vele játszani. Nekem egy ideig megvolt, de gyorsan meguntam, úgyhogy elcseréltem egy másik játékra.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 04. 06. 22:35

Köszi a választ! Igen, azt gondoltam, hogy a GT nyomába sem ér, bár nem is azt akartam, hogy egy tökéletes, mindent verő autós játékot vegyek. Csak akartam egy autós játékot, amivel kihúzom addig, amíg le nem megy a hamarosan megjelenő GT Sport ára. Amúgy én is úgy gondolom, hogy azért 4k-t plusz a sört csak megéri, annyira biztos nem rossz játék, hogy ennyit ne érjen meg adni érte. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 04. 07. 14:53

Bocs a dupla hsz-ért, egyúttal tudom, hogy egy nagyon hülye kérdést fogok feltenni, hiszen a PS4-nek elvileg blueray lejátszója van, de azért megkérdezem, hogy a PS4 (a sima, nem a Slim vagy a Pro) le tud játszani blueray filmeket, igaz? :$
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 04. 07. 15:09

Elvileg letud, bár gyakorlatban sosem próbáltam még. :D
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 04. 07. 15:31

Persze. Már a PS3 is tudott.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése