PlayStation

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 06. 24. 19:24

Igen, megéri ez az ajánlat! :) Fogadd el nyugodtan, nem fogod megbánni. ;) Én ma újból elővettem a PS4-et, mert még van egy-két játék PS3-on, amit ki akarok platinázni, és addig nem szeretnék PS4-en játszani. Ma azonban nem bírtam ellenállni a kísértésnek, és játszottam néhány órát a Metal Gear Solid V: The Phantom Painnel. :)
Hidd el, nem fogod megbánni, hiszen az Xboxod már úgyis rossz, és a laptopodon sem tudsz játszani, így mindenképpen megéri a PS4. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 06. 24. 19:31

Én is így gondolom, csak most néztem meg az árakat... mármint a játékok árát. Nos, elég húzós sajnos. Persze ettől még megérné az ajánlat, de sajnos csak egy konzolt kapnék, ami önmagában játék nélkül nemigen tud élményeket nyújtani. És vehetném hozzá egy rakat pénzért a játékokat. Persze ezt anno is be kellett vállalnom, amikor az Xbox 360-ra váltottam, de akkor is kicsit húzós, hogy valahol még a remastered játékok meg a régebbi címek is minimum 10k-ba fájnak. Persze vannak olcsóbb helyek is meg használtan is be lehet szerezni, de azért akkor is. Na mindegy, mivel még nincs raktáron az a PS4, amit kinéztem magamnak, ezért van még időm átgondolni, alszom rá egy párat, aztán majd eldöntöm mi lesz. :) Hidd el, hogy nagyon szeretnék PS4-et, de konzolra kell játék is, és a játékok ára meg elég magasan van még mindig. De majd eldől, ahogy magamat ismerem valószínűleg nem fogok tudni ellenállni a kísértésnek. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 06. 24. 21:17

Amíg nincsen játékod PS4-re, addig játszhatsz demókkal is. Azokkal el tudsz lenni egy darabig. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 06. 24. 21:33

De amugy sem kell aggódnod az àrak miatt. Nekem is van 3 játékom amit a saját zsebemből fizettem ki. :) jó, mondjuk itt valahogy olcsóbbak de akkor is.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 06. 25. 11:43

NikitaDragovich írta:Amíg nincsen játékod PS4-re, addig játszhatsz demókkal is. Azokkal el tudsz lenni egy darabig. ;)
Igen, erre én is gondoltam. Haverom is amikor még tavaly előtt karácsonyra megkapta a PS4-ét többnyire demókkal játszott, mert csak a Destiny volt meg neki rá (gépcsomagban kapta hozzá) és a Destiny nem tetszett neki. Szóval igazad van, csak az a baj, hogy azért a demókkal olyan nagyon sokáig nem lehet ellenni, legalábbis én néhány napnál tovább nem hiszem, hogy el tudok szórakozni egy demóval. És a játékok piszkosul drágák, de majd valahogy találok megoldást, hogy kicsit olcsóbban szerezzem be a játékokat.
Gonzales írta:De amugy sem kell aggódnod az àrak miatt. Nekem is van 3 játékom amit a saját zsebemből fizettem ki. :) jó, mondjuk itt valahogy olcsóbbak de akkor is.
Értem én, de ha te magad is mondod, hogy Romániában olcsóbb, akkor szerintem nincs miről beszélni. :D Itthon meg a legtöbb helyen olyan rohadt drága mindegyik, hogy saját zsebből örülök, ha egyet vagy maximum kettőt ki tudok fizetni. Szóval továbbra is nagyon vonz ez az ajánlat és mint mondtam, nagy valószínűséggel igent fogok mondani rá, az árakkal egyértelműen gondban leszek, mert mindegyik játék piszkosul drága.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 06. 25. 11:50

Pèldàul ott van az Infamous second son. Itt magyar pènzt szerint olyan 6-7 ezer ft, nálatok pedig 12. Legalàbbis a Media Markt-ban. De itt sok akció van. Mind az Ac Syndicate-et, mind a Last of ust is fele áron szereztem be :cool:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 06. 25. 11:57

Gonzales írta:Pèldàul ott van az Infamous second son. Itt magyar pènzt szerint olyan 6-7 ezer ft, nálatok pedig 12. Legalàbbis a Media Markt-ban. De itt sok akció van. Mind az Ac Syndicate-et, mind a Last of ust is fele áron szereztem be :cool:
Hidd el, szívből örülök annak, hogy nálatok ennyire jó akciók vannak és ilyen olcsó minden, de mivel én nem határon túli magyar vagyok, ezért engem sajnos semmilyen szinten nem vigasztal az a tény, hogy Romániában mennyibe kerül az Infamous vagy bármely másik PS4-es játék. :D A Media Markt meg egy rablóbanda az 576-tal együtt, ez a két bolt az utolsó, ahol itthon játékot vesz az ember. A KonzolVilág, KonzolokSzervize és a KonzolStúdió viszonylag korrekt ajánlatokat biztosít, bár tegnap ránéztem a KonzolStúdió oldalára és hát nagyot csalódtam az egykori kedvenc konzolboltomban, mert rohadt drágák ott is a PS4-es játékok meg maga a PS4 is. A másik két boltot még nem néztem meg, d e majd ma azokat is lecsekkolom, bár tartok tőle, hogy mindkét lista megtekintése után egyre kevesebb kedvem lesz PS4-et venni. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 06. 25. 12:19

Van egy csomó ingyenes játék is, amik nem demók. Érdemes azokat is kipróbálni, szerintem el lehet velük szórakozni egy ideig.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 06. 25. 12:32

Az ingyenes játékok nem a PS Plus előfizetéshez vannak kötve? Vagy ez csak a tripla A-s címekre vonatkozik és kevésbé ismert, úgymond "alacsonyabb kaliberű" játékok vannak ingyen PS4-re minden felhasználó számára? Bocs, hogy ennyit kérdezek, de annak ellenére, hogy haveromnál párszor már kipróbáltam a konzolt és így elmondható, hogy van egy minimális tapasztalatom, azért még elég sok dolog van, amit nem tudok a PS4-ről, a PSN-ről és általánosságban a Sony szokásairól. Nézzétek el nekem, elvégre két generáción keresztül, összesen már kb 10-11 éve Xboxos vagyok, így hiába vesznek körül a PS párti ismerősök és barátok és hiába ismerem valamilyen szinten a PS-t, azért még elég sok a kérdőjel.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 06. 25. 12:36

Nagyon szeretnék egy ps4k-t vagy Neo-t vásárolni a jövőben, de mindig elgondolkodom, hogy valóban érdemes-e, amikor valaki arról kezd beszélni, hogy milyen olcsón vett 3 éves játékokat, mert csak 6 ezer magyar aranyba került.
je

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 06. 25. 13:01

dani.szentgali írta:Az ingyenes játékok nem a PS Plus előfizetéshez vannak kötve? Vagy ez csak a tripla A-s címekre vonatkozik és kevésbé ismert, úgymond "alacsonyabb kaliberű" játékok vannak ingyen PS4-re minden felhasználó számára? Bocs, hogy ennyit kérdezek, de annak ellenére, hogy haveromnál párszor már kipróbáltam a konzolt és így elmondható, hogy van egy minimális tapasztalatom, azért még elég sok dolog van, amit nem tudok a PS4-ről, a PSN-ről és általánosságban a Sony szokásairól. Nézzétek el nekem, elvégre két generáción keresztül, összesen már kb 10-11 éve Xboxos vagyok, így hiába vesznek körül a PS párti ismerősök és barátok és hiába ismerem valamilyen szinten a PS-t, azért még elég sok a kérdőjel.
Igen, ingyenes játékokat kapsz PS Plus előfizetéssel is (júniusban pl. az NBA 2K16 volt fölszolgálva), viszont van néhány olyan ingyenes multiplayer játék, amikhez nem kell PS Plus. Ilyen pl. a Warframe, a Smite, World of Tanks, World of Warcraft. Van több is, de most nem jutnak eszembe.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 06. 25. 13:37

A mocsok oltalmazója írta:Nagyon szeretnék egy ps4k-t vagy Neo-t vásárolni a jövőben, de mindig elgondolkodom, hogy valóban érdemes-e, amikor valaki arról kezd beszélni, hogy milyen olcsón vett 3 éves játékokat, mert csak 6 ezer magyar aranyba került.

Jòlvan, köszönöm Kedves.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 06. 25. 17:24

Amíg nem sikerül rá játékot venni, passziánszozhatsz a tetején, vagy használhatod kalapsúlynak.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 06. 27. 15:07

A mocsok oltalmazója írta:Nagyon szeretnék egy ps4k-t vagy Neo-t vásárolni a jövőben, de mindig elgondolkodom, hogy valóban érdemes-e, amikor valaki arról kezd beszélni, hogy milyen olcsón vett 3 éves játékokat, mert csak 6 ezer magyar aranyba került.
WTF?!?! Te most oltogatsz koma?! :D :lol:
Arminho írta:
dani.szentgali írta:Az ingyenes játékok nem a PS Plus előfizetéshez vannak kötve? Vagy ez csak a tripla A-s címekre vonatkozik és kevésbé ismert, úgymond "alacsonyabb kaliberű" játékok vannak ingyen PS4-re minden felhasználó számára? Bocs, hogy ennyit kérdezek, de annak ellenére, hogy haveromnál párszor már kipróbáltam a konzolt és így elmondható, hogy van egy minimális tapasztalatom, azért még elég sok dolog van, amit nem tudok a PS4-ről, a PSN-ről és általánosságban a Sony szokásairól. Nézzétek el nekem, elvégre két generáción keresztül, összesen már kb 10-11 éve Xboxos vagyok, így hiába vesznek körül a PS párti ismerősök és barátok és hiába ismerem valamilyen szinten a PS-t, azért még elég sok a kérdőjel.
Igen, ingyenes játékokat kapsz PS Plus előfizetéssel is (júniusban pl. az NBA 2K16 volt fölszolgálva), viszont van néhány olyan ingyenes multiplayer játék, amikhez nem kell PS Plus. Ilyen pl. a Warframe, a Smite, World of Tanks, World of Warcraft. Van több is, de most nem jutnak eszembe.
Értem. Nos, köszönöm az infót, mert erről eddig még nem tudtam. Vagyis a PS Plus játékairól tudtam, az PS3-mon is volt, amit a Sony a Microsoft Games With Gold nevű ténykedéséről lesett el, de azt nem tudtam, hogy vannak ingyenes multiplayer játékok is, amiket minden regisztrált felhasználó megkap előfizetés nélkül is. Nos, ez egy elég jó hír. :) Egyre valószínűbb, hogy ma dumálok haverommal és megkérem, hogy rendelje meg a PS-t, aztán majd ha lesz, akkor elmegyünk érte. :) Jó lesz végre generációt váltani majd' 7 év után. :) :cool:
Rockstar69 írta:Amíg nem sikerül rá játékot venni, passziánszozhatsz a tetején, vagy használhatod kalapsúlynak.
Igen, erre én is gondoltam, bár én szívesebben pókereznék rajta. Az valamiért jobban fekszik, mert nem vagyok túlzottan jártas a többi kártyajátékban. Bár ehhez nem kell PS4-et venni, kártyázni az Xboxom tetején is lehet, igaz hogy a kontrollerek miatt az már kicsit szét van karcolva, de azért még biztosan megtenné.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 06. 27. 15:50

Nem oltogatok senkit. A játékárakkal van problémám. Például nézd meg a steam főoldalát most. Ilyet Playstation store-on nem látsz.
je

Válasz küldése