PlayStation

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 11. 25. 14:54

NikitaDragovich írta:És valaki nem tudja elmagyarázni, hogy hogyan működik ez a PSNow? Engem nagyon érdekelne. :D :$
Ha tudsz jól angolul, akkor itt egy link.

https://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_Now

Itt nagyjából leírja, mi is ez a PS Now és a működését is leírja. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 11. 25. 15:42

Köcce! :D :P :cool:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 11. 25. 20:23

Bátyám vesz PS4-et karira, szóval majd kipróbálom. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 11. 27. 16:10

Luszie írta:Bátyám vesz PS4-et karira, szóval majd kipróbálom. :)
Jó neked. Nekem is vehetne már valaki egy PS4-et karira. :D Főleg, hogy a jó öreg X360 már kezd fáradni a sok használattól.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
BullsEye
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. 06. 22. 20:26
Tartózkodási hely: Tata

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: BullsEye » 2015. 12. 11. 18:26

Cső !

A Dying Light-al játszottam ps4-en single-ben story módban és egyszer csak megjelent egy online játékos , aztán még kettő. Hogy a nyavajába ha nem multiban játszottam ? Egyébként péntektől hétfőig ingyenes a multi , de attól még , hogy a bánatba tudnak belépni hozzám single-be ? Meg is szívtam , mert felvettem amit eldobáltak. Kezdhetem előlről a játékot....
Your future hinges upon this fight! - Albert Wesker
You are merely postponing the inevitable! - Albert Wesker

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 12. 13. 18:08

PS4-es kollégáktól kérdezem: mennyire éri meg a PS Plus? Ugye, a multihoz kell venni, viszont én nem nagyon szeretnék erre költeni még pluszba. Van valami olyan szolgáltatása a multin kívül, amire azt lehet mondani, hogy megérte egy évben 15 ezret rápazarolni?
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 13. 18:27

Havonta 3 ingyen játék. De persze nem valami nagy címek. Amugy többet mondani nem tudok, de amikor beüzemelteted a Ps4-ed, nem tudom hányadik lépésnél kiírja, hogy mik az előnyei. Na meg ha veszel akkor egyértelműen 1 éves Ps+ -ot vegyél. Sokat spórolsz vele.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 13. 19:03

Tárolhatod felhőben a mentéseket, frissíti magat a PS, ha nem használod, meg a PS Plusoknak szokott plusz kedvezmény lenni az akciós játékokra.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 12. 13. 19:44

És mennyire éri meg fizetni a multiért? Vagy ki lehet bírni az egyjátékos módokkal? Bár én épp azért mennék PS4-re, hogy a többiekkel tudjak játszani.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 13. 19:59

Csak szoritsatok nekem, hogy 24-én majd a Karácsonyfa alatt egy nagy doboz legyen, csomagolópapirral körbetekerve, benne egy fekete Ps4-el! :D

na meg a vicces az lenne, hogy amikor kibontom, akkor mondanák, hogy: "Várj, nem az a tiéd!" és a kezembe tolnának egy akkora dobozt mintamekorra az öklöm.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 13. 21:50

Arminho írta:És mennyire éri meg fizetni a multiért? Vagy ki lehet bírni az egyjátékos módokkal? Bár én épp azért mennék PS4-re, hogy a többiekkel tudjak játszani.
Nem a GTA Online miatt akartál PS4-et venni?
Gonzales írta:Csak szoritsatok nekem, hogy 24-én majd a Karácsonyfa alatt egy nagy doboz legyen, csomagolópapirral körbetekerve, benne egy fekete Ps4-el! :D

na meg a vicces az lenne, hogy amikor kibontom, akkor mondanák, hogy: "Várj, nem az a tiéd!" és a kezembe tolnának egy akkora dobozt mintamekorra az öklöm.
Remélem fehér lesz! Vagy nehogy viccből egy üres dobozt adjanak neked, ami megvan fertőzve lépfenével.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 13. 22:30

Gonzales írta:Csak szoritsatok nekem, hogy 24-én majd a Karácsonyfa alatt egy nagy doboz legyen, csomagolópapirral körbetekerve, benne egy fekete Ps4-el! :D

na meg a vicces az lenne, hogy amikor kibontom, akkor mondanák, hogy: "Várj, nem az a tiéd!" és a kezembe tolnának egy akkora dobozt mintamekorra az öklöm.

Én szurkolok neked! :) És kérlek, te is és a többiek is szorítsatok értem, ha minden igaz, holnap derül ki, hogy lesz-e PS4-em idén karácsonyra, vagy lehúzhatok még egy évet az X360-nal. Ma ugyan beszéltem faterral, de egyrészt nem került szóba, hogy mit kérek karácsonyra, másrészt nem nagyon volt jó hangulata, így nekem meg elszállt a bátorságom, hogy szóvá tegyem egy több mint százezer forintos karácsonyi kívánságom. Holnap elvileg megint beszélek vele és akkor már szóba hozom a PS4-et. Remélem, nem fog azonnal nemet mondani.


Arminho: Valóban nagyon drága a PS Plus, de azt csak és kizárólag te tudod eldönteni, hogy megéri-e előfizetned a PS Plusra. Ha szeretsz multizni és elsősorban a multizás miatt vetted a PS4-et, akkor szerintem évi szinten a 15 ezer forint megéri, főleg ha sokat multizol. Ha megvagy a multiplayer nélkül és beéred azzal, hogy egyedül játszol, akkor viszont egyértelműen fölösleges a PS Plus-ba ölni évi 15ezret, főleg úgy, hogy ahogy korábban már elhangzott, a PS Plusos ingyen játékok elég névtelen, béna címek, amiket az ember nem szívesen tölt le még ingyen se. Szóval ez teljes mértékben a te döntésed. Egyébkén X360-osként én már hozzá vagyok szokva, hogy a multiért fizetni kell és mivel a Gold tagság csak néhány ezerrel olcsóbb a PS Plusnál, így én úgy vagyok vele, hogy ha netalán lenne egy PS4-em, akkor évi szinten kibírnám a PS Plusra való előfizetést azért, hogy multizhassak.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 14. 06:44

Rockstar69 írta: Remélem fehér lesz! .
Ez kedves. :D

Dani, én is szoritok neked viszont! :D Szeretném ha veled is tudnánk Ps4-ezni! :D
Egész szép kis banda gyűlt eddig össze :roll:
Ármin, akkor vegyél egy 3 hónaposat, az fele annyi. Csak nagyobb lenne a kiadás :P
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 14. 08:14

Lassan z egész oldal PlayStation-ös lesz. Ez multizás szempontjából jó.

Egyébként nem tudom még működik e, de régen, ha csináltál egy japán accountot és aktiváltad a 14 napos PS Plus trialt, nem kért bankártyát, így a végtelenségig aktív maradt a PS Plus. Tehát ingyen volt a multi. https://youtu.be/KQj-MkQi0TA De az annyira nem legális, meg ahogy olvasom a kommenteket már nem működik.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 14. 17:32

Na... sajnos nagyon úgy tűnik, hogy még egy évet várhatok a PS4-re... :( :( :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése