PlayStation

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 12. 06. 18:16

Azt mondjuk aláírom, hogy néhány helyen kissé magyartalan. Például mikor a PS kiírja, hogy melyik barátod mivel játszik, és valaki épp GTA Online-ban van, felkínálja a lehetőséget a PS, hogy instant csatlakozzunk. Ilyenkor a gomb angolul azt írja ki, hogy Join Session, magyarul pedig Munkamenet csatlakozás. Szóval van néhány ilyen dolog, amit kicsit bénán oldottak meg, de ezt leszámítva is hasznos tud lenni, főleg például a beállítások menüben, ahol én nem mindent értek, de azon kívül is sok helyen.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 12. 06. 22:14

Mondjuk ez tényleg furán hangzik. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 12. 09. 16:24

Szerintem nem lett rossz a PS4 menüjének magyarítása. Tény, hogy sok apróbb hibával meg fordítási bakival bír, de szerintem ha mindenki jól magába néz, akkor senki sem gondolta, hogy tökéletesen vagy nagyon magas színvonalon lesz minden lefordítva. Ennek ellenére szerintem nem rossz. Bár azt én is aláírom, hogy eleinte furcsa lesz a jól megszokott angol nyelv után átállni. :D Én pl. az átállítás napján háromszor alvó módba, kétszer meg újraindításba kapcsoltam a PS4-et, mire nagy nehezen rájöttem a zavarodottságomban, hogy pontosan hol és hogyan kell kikapcsolni. :D Szóval kezdetben könnyen megzavarhatja az angolra átállt agyat, plusz tényleg messze van a tökéletestől, de amúgy szerintem nem lett rossz egyáltalán, sőt még használhatónak is mondhatom. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: realostew » 2017. 12. 10. 00:59

Hello srácok,

Megvettem pc-re (is) a gta v-t de őőő lehet h nem mostanában volt, hogy utoljára használtam a social club accom. Jól van na bevallom, fogalmam sincs már, hogy mi volt rá az email jelszó páros. A reset-el viszont hiába adom meg az email-em, nem kapok rá password reset emailt. =( Valakinek van valami ötlete, hogy mivel tudnám vissza szerezni az accom?

Köszi előre is!
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 12. 10. 17:53

Szia!

Hű, de jó rég kommenteltél utoljára az oldalon! :D
Na mindegy, ez csak személyes megjegyzéssel vegyített rácsodálkozás volt, üdv újra itt! ;) A lényegre térve: Fogalmam sincs, hogyan tudnád visszaszerezni az accountodat. Én csak annyit tudnék javasolni, hogy írj egy emailt a Rockstar Support-nak, hátha ők tudnak ebben segíteni. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 12. 28. 23:27

Ha valaki esetleg lemaradt volna róla, (mint én) jövőre elvileg lehet majd felhasználónevet változtatni PSN-en. http://hu.ign.com/m/playstation-network ... pcsolatban
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 12. 29. 12:21

Ez nagyon jó hír! Végre átírhatom azt a hülye nevemet PS4-en, és akkor sohasem fognak már Gerinek szólítani a játékosok. :D :lol: :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 12. 29. 18:27

Ez valóban jó dolog, csak legyen már ingyenes. Akkor lenne igazán jól.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 12. 29. 18:43

Hát nyilván az lenne a legjobb.... de a szervereket is valamiből fent kell tartani. :D Szóval sajnos ez igen valószínűtlen. :( Egyébként hónapokra lebontva nem vészes összeg, és téged ismerve, te ki is használnád. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 12. 29. 22:19

Jól le büdös kockáztad szegényt. :D Egyébként érdemes kihasználni az akciókat. Most decemberben kétszer is volt kedvezmény az előfizetésre. Én is 13 500-ért fizettem elő 1 évre.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 01. 03. 14:24

Luszie írta:Hát nyilván az lenne a legjobb.... de a szervereket is valamiből fent kell tartani. :D Szóval sajnos ez igen valószínűtlen. :( Egyébként hónapokra lebontva nem vészes összeg, és téged ismerve, te ki is használnád. :D
Hát ezt most kikérem magamnak, mert nem igaz. :D Oké, nagy kocka vagyok, többet költök játékra meg gaminghez köthető dolgokra, mint amennyit kellene, de azért sose fizetnék, hogy megváltoztathassam a nevemet. Az Xbox 360-om ugye 7 évig volt meg, azon is csak egyszer változtattam meg az online nevemet, és azt is csak azért, mert egyszer ingyenes a névcsere Xbox 360-on. Én pénzért ilyen apróságokat sosem veszek igénybe. Sőt, csak hogy tudd, mivel sokallom a PS Plus-ért elkért éves tagdíjat, ezért még egyszer se vettem, pedig már egy éve megvan a PS4. :D Szóval nem, én az ilyet nem használnám ki. Ha ingyenes lenne, mint a PS3-mon volt (legalábbis úgy emlékszem, hogy ott volt időszak, amikor ingyenes volt a névcsere, haverom legalábbis jó pár éve nagyon hencegett vele, hogy ő ingyenesen tud nevet cserélni míg nekem az X360-on csak egyszer lehet ingyen cserélni és utána meg fizetnem kell érte), akkor persze, hogy párszor kihasználnám, de fizetni semmiképp sem fogok egy online névért, főleg úgy, hogy PS Plus hiányában nem is venném túl sok hasznát az online nevem cserélgetésének. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 01. 03. 14:52

Ja bocs.. látom, hogy itt a névváltoztatásról van szó. Én úgy amblokk a PS plus-ra, mint fizetős szolgáltatásra gondoltam. :) [Nem ártott volna értő olvasni. Most már értem a felháborodásokat. :D ]
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 01. 03. 23:08

A bárátod nem tudom mivel hencegett. Sohasem volt lehetőség arra, hogy megváltoztasd a SEN felhasználóneved, se ingyen, se pénzért.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 01. 05. 12:16

Luszie írta:Ja bocs.. látom, hogy itt a névváltoztatásról van szó. Én úgy amblokk a PS plus-ra, mint fizetős szolgáltatásra gondoltam. :) [Nem ártott volna értő olvasni. Most már értem a felháborodásokat. :D ]
Semmi baj, bárkivel megeshet az ilyesmi. :D
Rockstar69 írta:A bárátod nem tudom mivel hencegett. Sohasem volt lehetőség arra, hogy megváltoztasd a SEN felhasználóneved, se ingyen, se pénzért.
Akkor ezekszerint félreértettem valamit, vagy rosszul láttam, vagy nemtudom. :D Arra emlékszem, hogy volt valami kis minigame szerűség a PS3-mas PSN-en, ahol a felhasználók figurái meg avatarjai voltak összegyűjtve, és mintha ott változtatta volna meg többször is a nevét. Aztán lehet, hogy tévedek vagy valamit nagyon benéztem, de nekem úgy rémlik, hogy a haveromnak először valami hülye neve volt, aztán kicserélte azt valami olyanra, ami tetszett neki, és ezt ebben az online avatar világban csinálta. De elég rég volt, és sanszos hogy nagyon keverem valamivel, szóval sorry. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 01. 05. 22:12

Amiről beszélsz, az szerintem a PlayStation Home volt (már megszűntették). Én sohasem próbáltam ki, szóval nem tudom, hogy ott lehett e külön nevet beállítani.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése