PlayStation

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 02. 03. 20:15

Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2016. 02. 03. 20:48

Nem értem a panaszt, mindig van legalább 1 fantasztikus indie cím a kínálatba, most pl: a Broforce ami nagyon komoly lesz, az egyik legjobb co-op játék. Én a magam részéről örülnék ezeknek a játékoknak...
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 02. 03. 21:08

Igazából nekem is bejönnek az indie játékok, de adhatnának azért valami nagyobb címet is néha-néha.
Amikor még nem volt Ps4-em akkor persze, hogy volt Infamous first light, MGSV Ground Zeroes, Rocket League, Super Meat boy.. :P :D

Szerk: A Broforce-al kapcsolatban meg imádkozok, hogy arra szavazzanak az emberek. Mivel az csak márciusban jön, s lehetőségünk van szavazni a Broforce meg még 2 egyéb játék közt.

Amugy meg a Store-ban minden EA játékon 50%-60%-os akció van. :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 02. 07. 08:10

2 hónappal így a Ps4 után kezedbe venni a Ps3-as kontrollert... Furcsa. :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2016. 02. 07. 19:43

Nekem pont fordítva volt. Elmentem ingyenélni az egyik barátomhoz és nekem baromi fura volt elsore :D Kissé kényelmetlennek éreztem, de mondjuk lehet, hogy csak az én kezeim retardáltak :D
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 02. 07. 19:53

Valószinűleg az utóbbi. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 02. 23. 07:07

Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 03. 11. 22:42

Beszereztem a Mad Max-et, ha valaki keresne, egy rozsdás izomautóban megtaláltok.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 03. 11. 23:18

Csak nehogy megsemmisüljön az a rozsdás izomautó a sivatag kellős közepén. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 03. 12. 00:12

Áhh, azért mégis csak én vezetek. :D
Egyébként eddig nem is olyan rossz a játék, a vezetéssel még mondjuk barátkoznom kell.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2016. 03. 12. 12:48

Egy PS4 vásárlása előtt állok és lenne néhány kérdésem a konzollal kapcsolatban, na de vágjunk is bele:

1, Ki hol vette a konzolt és mennyiért? Én a (meglepően olcsón az üzlethez képest)Media Markt-ban néztem az 500 GB-s alapgépet 99900 Ft-ért, eddig ez volt a legjobb ár, a többi helyen 106000-110000 Ft között mozogtak az árak, ugyanennél a kiszerelésnél, bár a legtöbb helyen jelenleg nincs is raktáron csak 1TB-os.

2, A következő kérdés pedig az 1TB-os modellel kapcsolatban lenne, mégpedig az, hogy megéri e a plusz pénzt? Mert hallottam pár rémhírt erről a modellről: pl túlmelegszik és hangosabb.

3, Vélemények ezekről a játékokról?

~(ezeket venném hozzá első körben):
-UNCHARTED: The Nathan Drake Collection
-Drive Club
-DiRT Rally

~(ezeket venném hozzá év végéig):
-Uncharted 4: A Thief's End
-Mafia III
-The Last Of Us
-Gran Turismo SPORT

(Illetve nem játék, de egy éves PS+ előfizetést is kötnék.)

4, A felsorolt játékok közt van olyan amiben elérhető osztott képernyős multi? Tehát ami miatt megérné még egy kontrollert venni, mert ha nincs akkor, azt csak később szereznék be.

Előre is köszönöm a válaszokat!
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 03. 12. 17:12

kekesi írta:Egy PS4 vásárlása előtt állok és lenne néhány kérdésem a konzollal kapcsolatban, na de vágjunk is bele:

1, Ki hol vette a konzolt és mennyiért? Én a (meglepően olcsón az üzlethez képest)Media Markt-ban néztem az 500 GB-s alapgépet 99900 Ft-ért, eddig ez volt a legjobb ár, a többi helyen 106000-110000 Ft között mozogtak az árak, ugyanennél a kiszerelésnél, bár a legtöbb helyen jelenleg nincs is raktáron csak 1TB-os.

2, A következő kérdés pedig az 1TB-os modellel kapcsolatban lenne, mégpedig az, hogy megéri e a plusz pénzt? Mert hallottam pár rémhírt erről a modellről: pl túlmelegszik és hangosabb.

3, Vélemények ezekről a játékokról?

~(ezeket venném hozzá első körben):
-UNCHARTED: The Nathan Drake Collection
-Drive Club
-DiRT Rally

~(ezeket venném hozzá év végéig):
-Uncharted 4: A Thief's End
-Mafia III
-The Last Of Us
-Gran Turismo SPORT

(Illetve nem játék, de egy éves PS+ előfizetést is kötnék.)

4, A felsorolt játékok közt van olyan amiben elérhető osztott képernyős multi? Tehát ami miatt megérné még egy kontrollert venni, mert ha nincs akkor, azt csak később szereznék be.

Előre is köszönöm a válaszokat!
1. Erre a kérdésre mondjuk hiába válaszolok, mivel én nem Magyaroszágon élek. De az a Media Marktos Ps4 szerintem a legjobb, ha már az a legolcsóbb.
2. Ééén szerinteeeem előnyösebb 500 GB-set venni, aztán majd egy 1 TB-s vinyót. Persze ha csak igényeled. Nem muszáj 1 TB-re fejleszteni ha nem telt be még az 500 Gb se.
3. Az UCTNDC meg a Driveclub szerintem jó választás. A harmadiknál semlegesen állok.
UC 4 meg Last of us szerintem kötelezően ott kell pihenjenek minden Ps4 játékos polcán.. Maffia 3 meg igéretesnek tűnik, én is megvenném.
4. Ps3-an az Uncharted 3-ban volt. Driveclubban meg Gran turismoban is biztos van. A Last of us-ban nincs, UC 4-ben meglátjuk.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 03. 12. 20:29

Drága. 95k egy PS4. http://www.arukereso.hu/jatekkonzol-c31 ... 167263182/

A játékok szerintem mind jók, amiket kinéztél. A GranTurismo Sport--ban szerintem lesz osztott képernyős multi. A GT5-ben meg a GT6-ban is van.
Gyenge napok vannak...

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2016. 03. 13. 10:25

Köszi a válaszokat!
Amúgy tényleg van 95-96 ezer körül is, de lehet megéri inkább a Media Markt-ban azt a +5ezret. A lényeg, hogy 180 ezerbe férjen bele az első körben kinézett játékokkal is. Mondjuk még várok vele 1-2 hónapot, hogy legyek túl legalább az írásbeli érettségiken.
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 03. 13. 12:57

Addig hátha csökken egy kicsit az ára. Januárban még 100k volt a legolcsóbb, pár hónapja meg 90k. Most valamiért drágább lett.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése