PlayStation

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 06. 27. 16:10

A mocsok oltalmazója írta:Nem oltogatok senkit. A játékárakkal van problémám. Például nézd meg a steam főoldalát most. Ilyet Playstation store-on nem látsz.
A játékok árával van nekem is a problémám, ahogy azt már egyszer-kétszer le is írtam. :) A Steam-en meg persze hogy vannak sokkal jobb akciók, mint a PS Store-on, de PC-re alapból sokkal olcsóbbak a játékok, mint konzolokra. Cserébe a PC drágább a konzoloknál és ha csak egy specifikációd is kicsit gyengébb, már baszhatod az egész pénzedet a játékok szempontjából, ahogy én is jártam a PC-vel. :) De mindegy, nem akarok PC-Konzol háborút generálni, ez csak a véleményem azok után, hogy vettem egy olyan árkategóriás gépet, amiről azt hittem, hogy legalább a GTA San Andreast elviszi majd. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 06. 27. 16:52

Ennek ellenére szerintem mégy így is megveszem azt a ps-t. Nekem az első normális (Nem kínai vacak) konzolom egy ps1 volt, amit 7 éves korom körül kaptam, aztán tizenpár évesen hozzájutottam egy ps2-höz is, szóval én mondhatni, romantikus érzelmeket fűzök a Sony-hoz. Sajnos az előző generációban xbox-om volt, mert nem volt pénzem eredeti játékra, és olcsón lehetett kapni flash-elt 360-at, ezért lemaradtam a Ps3-ról, és az exkluzív játékairól. Én még a Crash Bandicoot miatt nézek fel a Naughty Dog-ra, a God of War szériából is csak az első kettővel játszottam. Már csak a remastered ps3 játékok miatt is megvenném a neo-t. Journey, Gow3, Uncharted széria, Last of us, Heavy Rain, (Imádtam a Fahrenheit-et is) de a Bloodborne, az Until Dawn, Az Infamous, a Wild, az uncharted 4(ÚRISTEN HOGY NÉZ KI AZ A JÁTÉK???) és a múltkori E3 miatt ez kötelező vétel lesz.
je

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 11. 05. 21:50

Sziasztok!
Nagy problémám van. Mikor bejelentkeznék PSN-re, mindig a következő hibakódot dobja ki: WS-37379-9. Utánanéztem, és ez azt jelenti, hogy a Sony bannolta az IP-címem. És való igaz, nem tudok belépni gépen keresztül sem a Playstation oldalaira. Van valami megoldás erre azon kívül, hogy IP-címet vagy routert cserélek? Valakinek volt már ilyen problémája? Nagyon fontos a dolog, jó lenne ha valaki válaszolna.
Well look who's back

Avatar
YUNG $LICK UNIVERSAL
Puding
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2013. 08. 21. 20:27
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: YUNG $LICK UNIVERSAL » 2016. 11. 05. 23:55

Arminho írta:Sziasztok!
Nagy problémám van. Mikor bejelentkeznék PSN-re, mindig a következő hibakódot dobja ki: WS-37379-9. Utánanéztem, és ez azt jelenti, hogy a Sony bannolta az IP-címem. És való igaz, nem tudok belépni gépen keresztül sem a Playstation oldalaira. Van valami megoldás erre azon kívül, hogy IP-címet vagy routert cserélek? Valakinek volt már ilyen problémája? Nagyon fontos a dolog, jó lenne ha valaki válaszolna.
Tudod, hogy miért bannoltak? Mett ha nem, akkor szerintem írhatnál a Sony-nak, hogy csinálják vissza....a router cserén kívűl még ez tűnik reális megoldásnak.
my life may be a world of pain, but from here on out it’s gonna be cool, comfortable, air-conditioned pain.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 11. 06. 16:16

Közben valahogy megoldottam. Állítottam valamit a DNS szervereken, aztán jó lett. Egyébként nem tettem semmi olyat, amiért bannolnának. De azért bekaphatja a Sony.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 12. 29. 18:57

Sziasztok! Valaki tudja, hogy egy játék telepítése mennyi időbe telik a PS4-en? Gondolom/tudom, hogy ez elsősorban a játék méretétől függ és a mostani játékok mérete elég nagy, de egy átlag játék (ami azt hiszem kb. 30-50 GB között van az átlag) telepítése mennyi időt vesz igénybe? És az is kérdésem lenne, hogy érdemesebb-e kábellel internethez csatlakozni vagy a wifi funkció is ugyanazt a sebességet/minőséget tudja hozni? A válaszokat előre is köszönöm! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 12. 29. 20:28

Huuu, hát példaként felhozom az Uncharted 4-et. 61 GB, és nem is különösen a telepítés vesz sok időt igénybe, hanem a frissitések, nálam 3-5 órát szokta tölteni. De van egy "start application without updating" opció amire ha rámész simán elkezdheted és élvezheted a játékot. :) csak a multi nem fog működni amig le nem töltödik a frissités. Viszont szerintem ez nem akadály, mert a fennebb említett Uncharted-nél amúgysem a multinak szöknél neki először. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 12. 29. 23:08

dani.szentgali írta:Sziasztok! Valaki tudja, hogy egy játék telepítése mennyi időbe telik a PS4-en? Gondolom/tudom, hogy ez elsősorban a játék méretétől függ és a mostani játékok mérete elég nagy, de egy átlag játék (ami azt hiszem kb. 30-50 GB között van az átlag) telepítése mennyi időt vesz igénybe? És az is kérdésem lenne, hogy érdemesebb-e kábellel internethez csatlakozni vagy a wifi funkció is ugyanazt a sebességet/minőséget tudja hozni? A válaszokat előre is köszönöm! :)
Kábellel kösd rá!
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 12. 31. 11:28

Rendben, köszi, kábellel kötöttem rá! Végre-valahára megvan a PS4-em! :D Ennek örömére be is írom ide az Online PSN ID-met, nyugodtan jelöljetek be, bár játszani még egy darabig nem fogunk tudni, mert nincs PS Plusom. Az ID-m tehát: KingSlayer20860

Köszönöm az eddigi segítségeket. Kezdem lassan kiismerni a rendszert, de lehet, hogy lesznek még kérdéseim, mert elég új nekem a PS, úgyhogy remélem továbbra sem lesz gond, ha sok kérdést fogok feltenni nektek a PS4 dolgaival kapcsolatban. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 12. 31. 12:59

Nyugodtan kérdezhetsz engem PS-en is. Bejelöltelek barátnak.
Well look who's back

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 12. 31. 13:49

Örülök, hogy végre megszerezted a PS4-et. Majd bejelöllek barátnak. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 12. 31. 20:41

dani.szentgali írta:KingSlayer20860
Jaime Lannister? :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 01. 02. 20:29

Neeeem XD. COD Advanced Warfare-ból szereztem. Tudod a COD-okban (legalábbis az újabbakban) vannak ilyen minősítések minden komolyabb ölés után multiplayerben, és a Kingslayer is az egyik ilyen minősítés ami annyira megtetszett nekem, hogy menten be is állítottam Online névnek. :D Ez a PSN ID-m története nagyon röviden. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 01. 10. 17:23

Máris jönnék egy kérdéssel. Kb. egy hete - vagyis amikor megkaptam a PS-t - véletlenül kíváncsiságból megnyomtam a dualshock4 kontrolleren a "Share" gombot és azóta valahányszor játszok, mindig kiírja, hogy felveszi azt, ahogy játszom (gameplay recording has started vagy valami ilyesmit ír ki). És amikor belépek egy átvezető videóba, amit a PS share felvevő programja csak "blocked scene-ként" emleget, akkor abbamarad a felvétel (ezt ki is írja, hogy gameplay recording has stopped because you entered a blocked scene). Aztán vége az átvezetőnek, erre pedig azt írja, hogy folytatódik a felvétel, mert kiléptem a "blokkolt jelenetből" (gameplay recording has continued because you exited blocked scene). Ez tök jó meg minden, csak azóta sem tudtam kikapcsolni. :D Próbáltam újra lenyomni a Share gombot a kontrolleren, de nem történt semmi. A beállítások közül is nézegettem, hátha megtalálom a kikapcs gombot, de nem jártam sikerrel. A YouTube-ba is beírtam, hogy mit dob ki erre a problémára, de nem találtam számomra felhasználható információt. Valószínűleg ott kell lennie a beállítások menüben, de én nem találom. Úgyhogy hálás lennék, ha valaki megmondaná, hogy melyik menüpontban lehet ezt az automatikus felvételes módot kikapcsolni, mert nem találom és nem akarom, hogy feleslegesen menjen a háttérben. Előre is köszönöm a segítségeket! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 01. 10. 18:11

Ne aggódj ezek miatt. A gép automatikusan csinálja, nem te kapcsoltad be. Hogy kikapcsolni lehet-e nem tudom, de ha megakarod tartani külön le kell mentsd, magától nem fognak megmaradni. Maximum 15 perc egy felvétel.
Remélem segíthettem. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése