PlayStation

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 01. 10. 20:16

Igen, ezeket nem menti a rendszer. Ha megnyomod a Share gombot, előjön egy menü, ott tudod elmenteni a felvett anyagot, illetve screenshot-ot, de a rendszer ezeket magától nem menti. Screenshot-ot úgy is tudsz csinálni, ha lenyomva tartod a Share gombot. Ekkor csak annyit ír ki, hogy screenshot saved.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 01. 15. 15:03

Értem, köszi! Akkor megnyugodtam. :D Sose tudtam igazán, hogy mi is ez a Share gomb, de most már világos minden. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 02. 17. 17:20

BREAKING!!!

Február 17-től - magyar idő szerint kb. este 9-től - 23-ig INGYENES multiplayer week-et tart a Sony a PS4-en! Ez azt jelenti, hogy egy hétig bárki játszhat online bármilyen multiplayeres játékban PS Plus előfizetés nélkül! Úgyhogy aki hozzám hasonlóan nem rendelkezik PS Plus-szal, az most egy héten keresztül játszhat online. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 02. 18. 13:44

Bocsi a tripla hsz-ért, de valaki meg tudná mondani nekem, hogy a gyászba kell elindítani/részt venni az ingyenes PS héten? Mert a PS hivatalos oldalán az áll, hogy nem kell regisztrálni a PS Plus-ra, nem kell bankkártyát megadni, egyszóval nem kell semmit sem csinálni, az egyetlen feltétele a részvételnek, hogy be legyél regisztrálva a PS-re meg hogy rá legyen kötve a konzolod az internetre, az meg ugye alapból is alapfeltétel, nekem is van accountom meg rá van kötve a cucc a netre, mégis amikor ma beléptem akármelyik játékba, nem tudtam multizni, mert csak a PS Plus vásárlását dobta ki opciónak a rendszer. Valakinek van valami ötlete, hogy mit csinálok rosszul és hogyan tudnék online játszani ezen az ingyenes héten?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 18. 16:32

Én úgy tudom, hogy csak 22-e és 26-a közt van az ingyenes hét. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 02. 18. 16:39

A PS hivatalos oldalán 17 és 23 között van. Képem is van róla csak egy kalap szar a rohadt laptopom és folyton ledob a netről, ezért nem tudom megmutatni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 02. 18. 23:45

22-26 között lesz ingyenes a multi. https://blog.eu.playstation.com/2017/02 ... next-week/
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 02. 19. 11:48

Az fasza. Akkor nem értem, hogy ez itt mi a tosz: https://www.playstation.com/en-us/

Bocsi, le kell görgetni, de ott van, hogy 17-22 között lesz ingyenes a multi.

Nem értem amúgy, hogy most mi a franc van, de az már biztos, hogy nektek lett igazatok, mert most nem lehet multizni. Csak azt nem értem, hogy akkor miért van két különböző dátum is feltüntetve. Amikor néztem, legelőször is azt láttam, hogy 17-22 között lehet ingyen multizni, az általatok mutatott dátumot kb. most látom először. Nem értem, hogy miért kell a Sonynak hülyítenie a népet. Most hétvégén ráértem volna, jövő héten viszont szinte biztos, hogy nem fogok ráérni, mert pénteken szalagavató, és még meg kell tanulnom a szerepemet, meg fel kell készülnöm rá. Jó, ez mondjuk az én bajom, nem is panaszkodnék, ha nem tettek volna meg az előző dátummal... -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 02. 19. 15:07

Tényleg érdekes. Megvan valamelyik játék a képen lévők közül? Lehet azoknál hamarabb elkezdődött.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 02. 19. 16:30

Nincs meg egyik sem. Nekem csak a következő játékok vannak meg egyelőre: COD: Advanced Warfare, EA Sports UFC, FIFA 15, Uncharted 4, Mortal Kombat XL. Ezekben most a hétvégén nem tudtam multizni. Lehet akkor amúgy, hogy neked van igazad és csak az ott feltüntetett játékokban kezdődött meg az ingyenes hét. De akkor is félreérthető, mivel nincs külön odaírva sehova sem, csak annyi hogy elkezdődött az ingyenes multiplayeres hét az ott feltüntetett időpontban. Úgyhogy én sem igazán értem, mindenesetre az bebizonyosodott, hogy a két dátum közül az egyik téves volt. Na mindegy. A COD-on kívül amúgy sincsen kimondottan multiplayer játékom, persze az UC4-be meg a többibe is jó multi van, aztán azokkal jó lett volna a hétvégén játszani, de hát ez van. Remélem a legközelebbi ilyennél azért valamivel konkrétabban lesz majd feltüntetve minden.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 19. 19:34

Igazából én is csalódtam ebben. Mondjuk csak amiatt, mert szívesen rúgtam volna szét a segge.. akarom mondani szívesen játszottam volna ellened MK-ban, vagy UC4-ben is akár. :D tényleg szuper az Uc multija, (ha a sok mikrótranzakciót nem nézzük.) a Survival módról nem is beszélve.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 02. 20. 18:16

Amúgy ha szombaton meg vasárnap még tart a dolog, akkor lehet hogy szétrúgom a segge... vagyis játszok veled Mortal Kombat XL-ben, mert csak hétköznap nem érek rá (főként kimondottan ezen a héten nem, mert most lesz a szalagavatóm). De mivel az általatok mondott dátumba még pont beleesik a hétvége is, ezért akkor lehet tudok majd veled/veletek játszani. ;) Csak sajnos hétköznap nem jó most. :( Tehát szerda-csütörtök-péntek napokon nem tudok részt venni az ingyenes hétben, viszont szombaton meg vasárnak beugrom majd játszani az utolsó két napra. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 02. 20. 19:37

Megbeszéltük. :D hétköznap nekem se jó amúgy, mivel koleszban vagyok. Alig várom Dani! :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 02. 20. 20:17

Én is! :D

Majd akkor 25-én ha nagy nehezen kivakarom magam az ágyból az afterparty után, akkor rádírok PS-en és játszhatunk! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: PlayStation

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 02. 28. 16:20

Bocsi, hogy nem jelentkeztem, de végül egyik régi haverommal töltöttem a PS4 ingyenes multis hetet, pontosabban csak hétvégét, mivel mindkettőnknek csak hétvégén volt ideje játékra. Jó volt egyébként. Ha a World of Tanks-et nem számítjuk bele, ez volt az első alkalom, hogy a PS4-es PSN-t használtam online játékra és azt kell mondjam, elégedett vagyok. A jelenleg meglévő 5 db játékommal mind kipróbáltam az Online multis funkciókat, és nagyon minimális volt a laggok, akadozások száma, tehát élvezhető volt az online játék. Csak hát ugye az a kár, hogy nincs ingyen, sokat kell fizetni érte. :D De ettől függetlenül jó volt, úgyhogy amint sikerül bővítenem a játékgyűjteményemet, szerintem én is veszek PS+-t, mert jó volt haverommal meg más játékosokkal online tolni a játékokat. Csak azt sajnálom, hogy pont addigra veszítette el a PSN az ingyenes multit, mire én átváltottam. Jó lett volna, ha a PS4-en még lett volna ingyen multi. Na mindegy.

Egy kis fárasztó, bár lehet, ezt inkább a "Poéntár" topicba kellett volna elsütni...:
- Mi lesz akkor, ha a PS4 összeveszik a PS4 Pro-val?
- ????
- PS Vita...
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése