Milyen kedved van?

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 02. 12. 00:32

Dani, nálatok hogyhogy ilyen későn van szalagtűző? Nálunk már december elején volt. Nem gondoltam volna, hogy más iskolák sokkal később tartják a szalagavatókat. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: MateL » 2017. 02. 12. 10:59

Beszéd? Prezentáció? Nálunk csak ránkbaszta ofő a szalagokat a színházterem színpadán, majd mentünk vissza leülni. :D
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 02. 12. 11:48

Nekünk ugyan ez volt, csak egy diszkóban. :D Szerencsére oda nem lehetett meghívni rokonokat, meg táncolni se kellett.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 02. 12. 15:51

Nálunk úgy volt, hogy az igazgatóhelyettes mondott egy hosszú beszédet, utána pedig ránk tették a szalagokat az alsóbb évfolyamosok.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 02. 12. 18:00

Nálunk meg elvileg úgy lesz, hogy elkezdődik a szalagavató, a végzős osztályok előadnak egy saját színdarabot a színpadon - ja, elfelejtettem említeni, hogy a prezentáció és a beszéd mellett még a darabban is benne vagyok a Rendőrakadémia c. film törzsőrmestereként - , utána mondom a beszédemet, utána valamelyik 11.-es is mond egy búcsúbeszédet, utána jön az igazgató a beszédével, és végül jön a szalagtűzés, amiben a színpad hátterére lesz kivetítve az általam készített prezentáció. Úgy fog kinézni, hogy első dián lesz címként hogy a 12/A osztály szalagtűzése, utána egy kép az Ofőről a nevével, utána pedig névsor szerint a diákok, akik jönnek majd az ofőhöz a szalagért, végül pedig egy "Köszönjük!" felirat, ami alá beszúrtam a tablóképünket, amit nemmellesleg szintén én csináltam! :D És emellett még felvételit is töltök ki a felvi.hu-n, meg emelt angolra is külön készülök, mivel a tanár nem hajlandó csak a középszintre felkészíteni. Úgyhogy tényleg nem tudom, hogyan fogom utolérni magam ebben a hónapban. :D Na mindegy, legalább az afterparty jó lesz a szalagavató után. :D

NikitaDragovich: Hát nálunk most lesz a szalagtűzés. Amúgy én sem értem, hogy miért most kell ezt megrendezni. Jobb volna, ha nálunk is úgy működne, hogy decemberben vagy legkésőbb januárban letudjuk ezt az egész perpatvart, utána meg februárban lehetne koncentrálni csak a felvételire meg a továbbtanulásra. Így most jelenleg ott tartok, hogy még nem adtam le a jelentkezési lapomat, ráadásul mivel nem kaptam meg csak a félévi bizonyítványaimat, ezért holnap be kell másznom a tanáriba az év végiekért, mert fejből ugyan beírtam pár eredményemet, amiben 90%-ban biztos vagyok, de azért ez mégiscsak egy fontos, hivatalos dokumentum, úgyhogy jó volna ha le tudnám ellenőrizni. Szóval kívánjatok szerencsét az elkövetkezendő időszak túléléséhez! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 03. 13. 13:20

0/10 Szegény kismacskánkat megölte egy köcsög kandúr. :( Nem tudom miért csinálják ezt. 2x épphogy sikerült megmenteni tőle tavaly nyáron, azóta bent volt velünk. Most is csak egy kicsit volt kint, az a rohadék meg megölte, pedig már 10 hónapos volt.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 03. 13. 19:52

Részvétem. Nekem is vannak macskáim, ezért őszintén sajnálom, hogy meghalt a tiéd. :( Sajnos már két napja eltűnt az egyik kandúrmacskám. Két napja nem láttam őt. Emlékszem, hogy ugattak rá a kutyák, mikor utoljára láttam, de a kutyák meg voltak kötve. Remélem, nem lett semmi baja.
Amúgy az a kandúr, aki megölte a macskádat, az is a tiéd volt vagy csak egy kóbor?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 03. 13. 19:57

Macskáknál 2 nap semmi... Ha több hét után nem kerül elő, akkor ESETLEG lett vele valami, de lehet, hogy még akkor is visszatalál.. :D Két kandúrcicánk kifejezetten kóborlós volt, mindketten 2-3 hétre szerettek eltűnni, de mindig visszajöttek... :)

Am a kedvem 8/10. Semmi különös. Átlagos.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 03. 13. 20:08

Nekünk még október és december környékén volt egy kisebb cirmos macskánk. Hónapok keresztül a kazánházban aludt, mert nagyon hideg volt kint, és a macska sokáig nagyon beteg volt. Később aztán jobban lett, és többször is elengedtük, hogy levegőzzön egy kicsit. Sajnos egyszer olyan sokáig kint volt, hogy nem jött vissza többet. Ez már decemberben volt, és azóta nem jött vissza. Lehet, hogy azért ment el, mert volt egy seb a nyakán, és érezte, hogy meg fog halni, ezért elment, hogy ne nálunk haljon meg. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 13. 20:34

Sajnálom, hogy meghalt, nyugodjon békében! :( Nem sok háziállatom volt eddigi életem során, de én sem örültem, amikor meg kellett válnom tőlük. Mondjuk szerencsére nálam egyik esetben sem halál volt az ok, de azért az se sokkal jobb, ha a szüleid közlik, hogy félnek az amúgy teljesen ártalmatlan, másfél méteres vörös gabonasiklódtól, ezért alig két év után elpasszolják egy hüllőgyűjtőnek. :( Amúgy nekem is volt kiscicám, csak anyám kiakadt, mert egyszer ráraktam a tiszta ágyneműjére és ezután meg kellett válnom tőle. :( Kutyám sosem volt, bár szerettem volna mindig is, csak a kis zseboroszlánokat nem komálom annyira a lakásban, nagyobb kutyához meg sajnos több energia és jobb fizikai állapot kell annál, mint amilyen nekem van. :( Egzotikus állatokban gondolkodtam még, de azt meg a családom nem támogatja, mert félnek a kígyóktól, pókoktól, nagyobb gyíkoktól, akikkel én amúgy teljesen jól elvagyok. A fentebb említett gabonasiklómat is nagyon szerettem, csak kicsi lett a terráriuma, újat nem tudtunk sem venni sem készíteni, és mivel már erős volt, fel tudta emelni a tetejét és többször a szoba közepén találtam meg, így meg anyámék kiutálták a házból szegényt. :( Amúgy lehet, hogy lassan megpróbálkozok még egy háziállattal, csak most az a gondom, hogy sokkal kevesebb hely van a szobámban pl. egy hüllő terráriuma már nem férne el. Na mindegy, azért remélem szerzek majd magamnak valami szeretnivaló, cuki pókot vagy hüllőt, akivel eltölthetem a szabadidőm, ha már barátnőm nincs. XD :D :P
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 03. 13. 23:02

NikitaDragovich: Nem a miénk volt, aki megölte. Van nekünk is egy kandúrunk, de ő csak játszott vele. Jár ide egy csomó macska, de csak az egyik ilyen rohadék. A te macskád miatt még ne aggódj szerintem. A miénk pont 1 hete tűnt el két napra, de visszajött. Ilyenkor meg főleg megvannak kergülve.

Dani: Nekem sincs, ne aggódj. Amúgy igen, a terráriummal az a baj, hogy sok hely kell neki, kisebb helyen tartani meg kínzás. Mondjuk így se a legjobb szerintem. Nekünk van egy teknősünk, de sajnálom szegényt, hogy így kell élnie.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 03. 14. 20:33

Már mindegy. Tegnap este előjött a kandúr. :D :lol:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 03. 21. 10:34

0/10 Meghalt az anyja is kismacskának. Ma jött volna ki hozzá az állatorvos...
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 21. 13:03

Rockstar69 írta:0/10 Meghalt az anyja is kismacskának. Ma jött volna ki hozzá az állatorvos...
Őszintén sajnálom! :( Téged aztán utolért a tragédia macska ügyben mostanság. :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 03. 21. 19:12

Sajnálom. Őszinte részvétem. :( Betegségben halt meg?
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése