Milyen kedved van?

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 09. 03. 10:58

Se fizikából, se matekból nem vagyok jó. :D Mondjuk azt a kis Facebookos feladatot még a hülye is érti, szóval én is tudtam, hogy mi a megfejtés. :) Sajnos nem a reál tantárgyakra születtem, bár ez önmagában talán nem is lett volna akkora gond, csak még anno általánosban a műtétjeim és egyéb gondjaim okán nem tudtam mindig megfelelően készülni az iskolai tárgyakra, és mivel a matekot alapból nem szerettem, ezért mindig azt hagytam utoljára, így az rendszeresen ki is maradt. Általánosban még el lehetett szüttyögni a nagy semmivel, de középsuliban azért már egy kicsivel másabb lett a követelmény és mivel anno nem volt időm meg kedvem se készülni, plusz tehetségem sem nagyon volt hozzá, így már negyedik éve szívok folyamatosan a matekkal és az érettségire sincs komolyabb célom (na meg esélyem) egy elégségesnél. Meg nem is igazán a matek, fizika, kémia, informatika és társai a kedvenc tárgyaim, inkább a humán tantárgyakból vagyok jó, amelyek nem igényelnek annyi gondolkodást meg logikát, csak szimplán meg kell őket tanulni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 09. 03. 14:43

Én is sokkal inkább humànos vagyok, de a mateket meg fizikát tudni szeretném. Kémia meg az egyik kedvenc tantàrgyam. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 09. 04. 11:32

Akkor mégsem vagy humán beállítottságú, ha a reál tárgyak is érdekelnek. :D Ebben az esetben te egy olyan szerencsés helyzetben vagy, hogy mindenre fogékony vagy és minden érdekel. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 11. 04. 14:07

10/10, mert megvan a jogsim! :D

Kisebb félreértésekből adódóan kicsit elhúzódott... januárban kezdtem a kreszt, de legalább megvan. :D Egy gonddal kevesebb...
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 11. 04. 14:26

Gratulálok a jogsidhoz, Luszie! :lol: :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 11. 04. 14:36

Gratulálok hozzá, ügyes vagy! ;) Nekem szerencsére már több, mint egy éve megvan. :) Örülök is, hogy nem kell szórakoznom vele most már. Így is bőségesen elég az érettségire való felkészülés, sőt... :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 11. 06. 10:05

Én se örülök, hogy egyetemre maradt, főleg az egyik legnehezebb szemeszteremre.. De ennél sokkal hamarabb sajna nem tudtam volna megcsinálni.

Köszönöm! :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 11. 08. 07:26

Gratulálok! Én is most csinálom, csütörtökön lesz a KRESZ vizsgám.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 11. 08. 13:02

Sok sikert hozzá! :) Biztos jól fog menni! ;) Én is elsőre átmentem majdnem maximális pontszámmal, pedig amikor még elsőnek gyakoroltam 20 pontom se lett a teszteken.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 11. 09. 10:09

Hajrá. Én még akkor csináltam a kreszt, amikor még nem voltak benne videók, csak erősen tesztelés alatt álltak.. Nem tudom, mennyire nehezíti meg az egészet. Feltételezem, azért nem annyira... bár, hallottam rémtörténeteket... :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 11. 09. 12:59

Én is attól félek. Én úgy tudom, hogy a videók két képes kérdést váltanak ki. Az edukresz oldalán vannak olyan ingyenes tesztek (válaszok nélkül), amiben van videó, és az alapján nem tűnik vészesnek. Itthon az utóbbi napokban szinte mindig 70 pont feletti tesztek töltök, párszor már volt hibátlan is, szóval remélem ott sem lesz gond. Elsőbbség adásnál már nem szoktam hibázni, ami ugye 3 pont kérdésenként.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 11. 09. 16:35

Milyen videós feladatokról beszéltek ti?!? :D Milyen hülyeséggel reformálták már megint ezt a hülye KRESZ tanfolyamot? Amikor én csináltam még nem volt ilyesmi. Persze akkor se volt könnyű, de én anno a SZAKOE.HU-n készültem fel és a végén 72 ponttal mentem át. Amúgy elég hülyeség ez a KRESZ. Az egész jogosítványszerzéssel az a probléma, hogy csak a lehúzásról szól. Ha jobban megnézzük, undorító rablás az egész. Na mindegy, sok sikert kívánok hozzá, ha a tesztek ilyen jól sikerültek, akkor biztos fog menni élesben is csak ne izgulj! ;)

Én most leginkább az érettségi miatt izgulok, mert kéne egy egyetemet vagy legalább fősulit összehoznom, de sajnos nem bízom annyira a tudásomban, hogy tudjam, hogy össze fog jönni. Na mindegy, majd megjátjuk mi lesz. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 11. 09. 19:34

10/10 = Most, hogy 18 éves lettem, hivatalosan is játszhatok már a GTA-játékokkal! :cool: :lol: :ninja: Kép Kép Kép Kép Kép
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 11. 10. 16:23

Ja... nem zavar amúgy senkit sem, hogy már tíz évvel ezelőtt is GTA-ztál. :D :lol:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 11. 10. 20:40

dani.szentgali írta:Amúgy elég hülyeség ez a KRESZ. Az egész jogosítványszerzéssel az a probléma, hogy csak a lehúzásról szól. Ha jobban megnézzük, undorító rablás az egész.
Azért a KRESZ elég fontos része a jogosítványszerzésnek... :D Ha a 3 részét mérlegelni kellene, én az elsősegélyre mondanám azt, hogy a legkevésbé szükséges...De úgy nem tudsz biztonságosan közelekedni, mikor a közelekedés szabályait sem tudod. Persze, ezek a szabályok majd csak akkor épülnek be igazán, mikor már forgalomban vezetsz, na de ha nincs minek beépülnie....

Rablásnak meg rablás, ez igaz. Bár azért a jogsi megszerzése elég nagy előnyökkel jár, így nem csoda, hogy nem kettő ft. Az autósiskolák meg dobnak rá egy "kis" hasznot, hogy ők is meg tudjanak élni valamiből..ebből a szemszögből teljesen érthető a dolog. Ha lenne autósiskolám, én is így csinálnám.
Az az egy dolog azért felháborító, mikor tudod, hogy az üzemanyag ára folyamatosan csökken, de a vezetés ára csak nő.... :D bár engem ez kevésbé érintett, mert a 30 + xy mennyiségű órámat befizettem előre.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése