Milyen kedved van?

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 08. 15. 09:46

10/8 lassan vége a nyárnak, skacok. Én mondjuk kifejezetten várom az iskolát. Egyrészt mert érdekel milyen lesz a tizedik, és milyenek lesznek a kis gólyák, másrészt mert nagyon szeretem a várost ahol sulizok. Rengeteg a lehetőség. :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2017. 08. 15. 11:04

Ez az izgalom vagy várakozás szerintem kb. az első hétig fog kitartani, legalábbis ha magamból indulok ki. Én nem igazán várom, annak ellenére sem, hogy én is szeretem a helyet, ahol tanulok (mind a várost, mind a sulit), valamint hogy az ismerőseim, barátaim nagy része is ott van. A 10. az csak nehezebb lesz, ahogy minden további osztály az előzőnél.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 08. 15. 11:45

De jó érzés, hogy nekem már nem kell középiskolába mennem szeptember elsején. :D Mindig is utáltam, ezért most nagyon örülök, hogy végre megszabadultam tőle. :D Ráadásul az egyetem később kezdődik, hiszen a tanítás csak szeptember 11-én kezdődik nálunk (micsoda felemelő dátum XD). Mondjuk van épp elég szöszölés ezzel a "fantasztikus" neptunnal meg a beiratkozással, de inkább ezzel szenvedek itt augusztus közepén, mint az érettségire való felkészüléssel vagy azzal, hogy megint megvegyek egy rakat füzetet az összes idióta tantárgynak, amik közül kettő-három kivételével egyik sem érdekelt. Mondjuk az csak jó, ha várjátok a sulit. Én is várom már az egyetemet, remélem nem bukok meg az első vizsgaidőszak alatt. :D
Arminho írta:Ez az izgalom vagy várakozás szerintem kb. az első hétig fog kitartani, legalábbis ha magamból indulok ki. Én nem igazán várom, annak ellenére sem, hogy én is szeretem a helyet, ahol tanulok (mind a várost, mind a sulit), valamint hogy az ismerőseim, barátaim nagy része is ott van. A 10. az csak nehezebb lesz, ahogy minden további osztály az előzőnél.
Emlékeim szerint a tizedik osztály még pont nem volt olyan nehéz. Én általában a páratlan számú évfolyamokon szoptam többet a sulival. Tehát a 9. és 11. osztály volt a legnehezebb számomra és ezeken voltak a gyengébb bizonyítványaim. A 10. és 12. annyira nem nehéz. Sokat kell tanulni viszonylag a jó eredményért, de szerintem kevesebbet, mint a páratlan években. Amúgy anno a középsuliban én is csak az első hetet élveztem, utána nekem is alábbhagyott a nagy ovációm. :D Remélem, hogy majd most az egyetemen ez másképp alakul majd. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 08. 15. 15:14

Vicces, nálunk a hivatalos iskolakezdési nap is szeptember 11.-én van, az egyetemistáknak pedig valamikor októberben. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 08. 15. 16:31

Gondolom a románok kitalálták, hogy szeptember 11-én nagyon sok román veszett oda, sőt New York valójában román gyarmat, csak a gaz nagyhatalmak meghamisították a történelmet a magyarok befolyására, és azért tették szeptember 11-ére a tanévkezdést, hogy ezzel jelképezzék, hogy az elkövetők erősen tanulatlan emberek voltak, de ők a fantasztikus oktatási rendszerükkel fényt hoznak a sötét agyakba, ezáltal jobb hellyé téve a világot és biztosítva Románia és a tökéletes, minden nép felett álló árja románok fennmaradását.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 08. 15. 17:32

dani.szentgali írta:De jó érzés, hogy nekem már nem kell középiskolába mennem szeptember elsején. :D Mindig is utáltam, ezért most nagyon örülök, hogy végre megszabadultam tőle. :D
Egyetértek veled. Tényleg tök jó érzés! :lol: :P Nekem majdcsak szeptember 4-én kell mennem elsőnek.
Rockstar69 írta:Gondolom a románok kitalálták, hogy szeptember 11-én nagyon sok román veszett oda, sőt New York valójában román gyarmat, csak a gaz nagyhatalmak meghamisították a történelmet a magyarok befolyására, és azért tették szeptember 11-ére a tanévkezdést, hogy ezzel jelképezzék, hogy az elkövetők erősen tanulatlan emberek voltak, de ők a fantasztikus oktatási rendszerükkel fényt hoznak a sötét agyakba, ezáltal jobb hellyé téve a világot és biztosítva Románia és a tökéletes, minden nép felett álló árja románok fennmaradását.
Haha! :lol: :D XD
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 08. 17. 11:42

Rockstar69: Szakadok bakker! XDXDXD :D :D :D :P :P :P :lol: :lol: :lol:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 08. 26. 20:36

10/10!

Ugyan tegnap meghalt az egyik kedvenc testépítőm, Rich Piana, mégis jó kedvem van, mert megkaptam a vadiúj irodai forgószékemet! :D Tök kényelmes, és jól is néz ki! :P Ráadásul holnap hajnalban lesz a Floyd Mayweather - Conor McGregor bokszmeccs, amit már régóta várok, szóval jó a hangulatom ma! :D :lol:

Kép
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 08. 27. 15:35

Velem is hasonló a helyzet. 10/10
Ma reggel korán keltem, nyomtam 20 fekvőt, csináltam magamnak egy óriási reggelit, majd elmentem futni. Ezután a jó időnek hála kifeküdtem az egyik fa alá a hátsókertben egy adag limonádéval, fülhallgatóimmal, és egy Robin Hood könyvvel. ( jelenleg nincs semmi olvasni valóm, így csupán leemeltem egy random kötetet a polcról.) Productives days, yes please
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 09. 16. 17:37

Nekem ebben az elmúlt pár napban nem volt túl jó a kedvem, mert rossz dolgok történtek. :( Először is, szerdán elütötte az egyik szürke macskámat az autó. Még múlt vasárnap eltűnt, aztán szerdán megtaláltam őt az úttesten feküdve, haldokolva. :( Amikor megláttam, hogy az úttesten fekszik, tele volt legyekkel és az egyik szeme tiszta véres volt. Szerencsére még lélegzett, ezért gyorsan hazavittem őt. Azt hittem, hogy túl fogja élni az éjszakát, és akkor reggel az állatorvos beoltja majd, de már túl késő volt. Négy órán keresztül szenvedett és haldoklott, míg végül meghalt. A halála előtt végig rángatózott és dobálta magát, majd meghalt. Nagyon rosszul éreztem magam miatta, mert már több mint egyéves volt ez a macska, és már régóta én neveltem őt. Ráadásul, ebben a két hónapban elvesztettem összesen négy macskát. Ebből hármat autó ütött el, az egyik pedig eltűnt már 6 napja. Nem valószínű, hogy előjön, mert még kismacska volt csak. Most jelenleg 8 macskám maradt. Hát ez történt. :insecure: :@ (Másnap el is temettük a macskámat, akit az autó ütött el... Sajnos nem lehetett már őt megmenteni, mert úgy átment rajta az autó, hogy kilyukadt a tüdeje, és alig kapott levegőt.)

Szerencsére a csütörtöki napom már sokkal jobb volt, mint a szerdai, mert borkonferencia volt a főiskolán, és külföldről érkeztek professzorok és borászok Szekszárdra. Sőt, végre-valahára megismerkedtem a messzi rokonommal, Bock Józseffel, aki a Bock borok forgalmazója és alapítója. :D

Sajnos még most is rosszul érzem magam a macskám miatt. Remélem, elmúlik majd a fájdalom. :|
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 09. 16. 21:10

A szerdai napodat sajnálom, nekünk is annó rengeteg macskánk volt, 10-20 közt állandóan. A csütörtökkel ellentétben, valami álom válhatott valóra ! :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 09. 16. 21:32

Nagyon sajnálom. :( Őszinte részvétem. Tényleg nagyon együtt érzek veled. Tudom milyen rossz elveszíteni egy állatot. :(
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 09. 17. 10:49

Köszönöm mindenkinek az együttérzését. :) Egyébként hamarosan meg fog elleni az egyik anyamacskám, szóval újabb macskáim lesznek megint. :D :P
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 10. 22. 00:02

Sajnos a mai kedvem nagyon-nagyon-nagyon rossz, mert egy hónappal később elvesztettem még egy macskát. :( Ez egy négy hónapos, perzsakeverék kismacska volt, és hosszú betegeskedés után végleg kilehelte a lelkét. 23:10 körül halhatott meg szegény. :( Mostanában nagyon sokat nyávogott, és nem értettük, hogy mi baja lehet. De aztán ebben az egy hétben nagyon rossz lett az állapota, ezért egy héten keresztül ápoltuk őt. Az egyik szeme tele volt váladékkel, ezért naponta ki kellett mosni kamillával. Tegnap reggel például egy hüvelykujjnyi váladékot szedtünk ki a szeméből. Mindegy, ez most lényegtelen.

Tegnapelőtt reggel beoltotta őt az állatorvos, mert szerinte valamilyen fertőzést kapott el. Én azt hittem, hogy túl fogja élni a macska ezt a nyavalyát, de nagyot tévedtem! :@ Tegnap éjjel a kismacska meghalt. Minden úgy történt, hogy a bátyám mondta, hogy nézzem meg a macskát. Én lementem a garázsba, hogy megnézem őt. Ekkor a kismacska már fent volt, ült a kosárban és nézett engem, majd nyávogott. Én odatettem neki a tejet, hogy igyon, de ő nem ivott, hanem visszafeküdt aludni. Így hát otthagytam őt, és becsuktam az ajtót.

Öt perccel később aztán hallottuk, ahogyan a kismacska felordított. Egy nagyon hangos macskaordítást hallottunk, és én egyből tudtam, hogy baj van. Gyorsan lefutottam, kinyitottam az ajtót, de a macska már halott volt. Ott feküdt az ajtó előtt, holtan. Vagyis még nem halt meg, de már haldoklott. Láttam, ahogyan a szája nyitva van és levegőért kapkod. Másodpercenként kapkodott a levegőért, és én nem bírtam tovább nézni. Kimentem onnan, és otthagytam meghalni őt.

Mindegy, ez van. Ez történt. Majdcsak megnyugszom valahogy, és elfelejtem ezt az egészet. Mondjuk, ez volt idén a hatodik macska, akit elvesztettem, mert néhány héttel ezelőtt egy még kisebb macskát vesztettem el, aki beragadt a padlás egyik kis részében, és már nem lehetett kihozni onnan. Ott halt meg étlen-szomjan. -.- :( :@ :insecure:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 10. 22. 08:00

Ezeket miért írod le mindig ennyire részletesen? Nagyon sajnálom, hogy meghalt még egy macskád, de ezeket szörnyű olvasni... A haldokló hozzátartozóink szenvedését sem vesézzük ki részletesen. Meghalt, kész. Elég ezt leírni, további részleteket nem szívesen olvas szerintem senki.

Egyébként az én kedvem is rossz, mert én meg ma tudtam meg, hogy egy kedves hozzátartozóm haldoklik. :(
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése