Milyen kedved van?

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 09. 04. 15:00

VoorstedelijkeViking írta:This whole misery makes no sense. Go to the OFF topic, pals. - Ennek az egész nyomorúságnak nincs értelme. Menjetek az OFF témába, srácok.
Ne haragudj, de a "Milyen kedved van?" téma is az OFF téma része, ráadásul ez konkrétan azért van, hogy leírjuk, milyen kedvünk van és hogy ha szar, akkor azt is elmeséljük (azoknak, akik kíváncsiak rá), hogy mégis mitől. Elvégre elég hülyén néz ki az egy idő után, hogy xy felhasználó kiírja, hogy 10-esből 0-ás a hangulata, de azt nem írja ki, hogy miért. Persze ha úgy gondolja, hogy nem tartozik másokra, akkor oké, de azt nem értem, hogy miért baj, ha nem csak az értékelést írja ki valaki, hanem az okát is? Nem gondolom, hogy ezt OFF-nak kéne számítani ebben a topicban. Viszont abban most már egyetértek, hogy siránkozásnak nincs sok értelme. Tudom, hogy nemrég én is nyafiztam egy picit, de rájöttem, hogy nincs értelme. Ha az ember folyton stresszel, előbb-utóbb depis lesz, annyit meg nem ér semmi, még az iskola sem. Sőt, minél nagyobb a stressz, annál kevésbé megy minden. Így van ez a sulival, a munkával, az egész élettel. Problémák vannak és mindig lesznek, de meg kell őket oldani, aztán meg el kell őket felejteni. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 09. 04. 15:36

Azért kicsit más dolog az iskolai rendszer megvitatása, és tudod őszintén szólva nem hiszem, hogy a "milyen kedved van" -hoz hozzátartozik, hogy a szomszéd Maris néni nem lát, és a kocsijával megkarcolta a tiédet... HAT ÉVVEL EZELŐTT!
Szóval azért van egy kis OFF itt, ez azért nem az életed összes rossz vagy jó pillanatának listázására szolgál.
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 09. 04. 17:02

Ha jobban megnézed a fórumot, akkor ez a topic, amelyen jelenleg vitázunk, az OFF topic része. Ergo nem kötelességünk elhúzni az OFF topicon belüli, szintén OFF névvel ellátott topicba ahhoz, hogy kibeszéljünk egy olyan témát, amely nem az oldal témáival kapcsolatos, hanem OFF. Nem érdekel, hogy a vak Maris néni hat évvel ezelőtt megkarcolta valakinek a kocsiját? Abban az esetben, ha nem, akkor kerüld az OFF topicot, de mielőtt kiírod ide, hogy mi érdekel téged és mi nem, meg mielőtt elküldöd a többi, látászavarban nem szenvedő felhasználót az OFF fórumrészleg egyik altémájából az OFF topicba, azelőtt egy kicsit nézz körül. Nem akarok személyeskedni, kérlek, hogy ezt a stílust ne vedd annak, emellett van pár érvem is az álláspontom mellett, melyek a következők:
1. Az OFF fórumrészleg azért OFF, mert nem kapcsolódik az oldal főtémájához. Innentől kezdve ezen fórumrészlegen belüli összes topicban BÁRMIRŐL lehet szó, legyen az a sulis dolgok kibeszélése, avagy a Maris nénis példa.
2. Ezt az érvet már az előző hozzászólásomban is leírtam, de leírom még egyszer. Az ember kíváncsi faj, és ha egy idő után csak 1-től 10-ig tartó számokat lát, amelyekhez nem kapcsolódik semmilyen indok, megfogalmazódik benne a kérdés: miért épp 10-es a hangulata ennek az embernek? Ellenkező esetben miért van 0-ás hangulata? Onnantól kezdve, hogy megszületik ez a kérdés a fejben, elkerülhetetlenné válik a számodra OFF-nak minősülő hozzászólások megjelenése. És így jutunk el oda, hogy beszélünk az iskoláról, a tanügyről és minden olyan dologról, amely befolyásolja az embernek a hangulatát, hogy az éppen 0-ás vagy 10-es. És igazából csak azt nem értem, hogy ezzel az OFF fórumrészlegen belül mi a gond. De tudom, hogy neked különösen zokon esik, ha egyszer nem neked van igazad a fórumon, vagy ha nem fogadják el mindig a véleményedet, így a lelki békédért én a magam részéről mostantól csak az OFF topicban fogom kifejteni bizonyos, hangulatomat befolyásoló tényezőkkel kapcsolatos véleményeimet, gondjaimat. Legyen béke és egyetértés köztünk, igazad van! Peace! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 09. 04. 17:52

dani.szentgali írta:De tudom, hogy neked különösen zokon esik, ha egyszer nem neked van igazad a fórumon, vagy ha nem fogadják el mindig a véleményedet, így a lelki békédért én a magam részéről mostantól csak az OFF topicban fogom kifejteni bizonyos, hangulatomat befolyásoló tényezőkkel kapcsolatos véleményeimet, gondjaimat. Legyen béke és egyetértés köztünk, igazad van! Peace! :)
Erre elég teátrálisan egy mondat jutott eszembe (kábé úgy hangzott, hogy F*ck off [Ne vedd a szívedre, ne vedd komolyan.]), de mivel nem vagyok reakciós, hamar túléltem azt, hogy az én beszélgetési technikám orientációját ilyen puritán módon, abszolút ferdítéssel leírtad. Ettől függetlenül most beléd fogok kötni minden támadható felületen. Hát ja, nem arról van szó, hogy igazam van-e, vagy sem, de a véleményemet elmondom. Amúgy neked sem esik jól, ha úgy gondolod, hogy nincs igazad. Én elfogadom maximum. Ez viszont olyan téma (mármint nem maga a téma, hanem amiről per pillanat beszélünk) amiben sajnos abszolút igazad neked sem lehet, kicsi zöld barátom (bocsánat az idézetért :)).
Azzal, hogy lekezelően beszélsz az állításomról sajnos igen sokat érsz el, mert általában az ember hajlamos az alapján ítélni egy rajta túlmutató, vitában (aminek szemlélője, tehát ő kívülálló) és ezért nyilván arra fog "szavazni" ami keményebben hangzott. Azzal, hogy elkezded ezt a lelki béke maszlagot pedig csak azt éred el, amiről azt írod, hogy nem akarod elérni (ami nem jelenti azt, hogy nem akarod azt elérni hiszen aki ilyen stílust használ, nem véletlenül teszi).
Meg hát különben is. Akkor nézzük át az OFF téma részleget, ha már felhoztad. Az OFF körök arra jók, hogy GTA -tól független dolgokat beszéljünk meg. Viszont nem véletlenül van egy OFF társalgó, nem gondolod? Magyarán hattól még, hogy valami az OFF részlegben van, (mint téma) még nem jelenti azt, hogy annak a témának nincs egy konkrét iránya (mondjuk az, hogy milyen kedved van), amit ne lehetne egy nem odaillő (tehát off) hozzászólással zavarni. Hogy csak egy példát mondjak, ez a vita nem illik ebbe a részlegbe, ebben például egyetértünk? Na, akkor azzal, hogy a milyen kedved van témába ilyenről vitatkozunk, off, vagy nem off?
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 09. 04. 21:08

1 pont Viking-nek :)
amugy szerintem is nem itt kell megbeszélni azt, hogy "Maris néni nem lát, és nekiment az autómnak... HAT ÉVE.."
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 09. 05. 08:07

Szerinted is nem? oké.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 09. 05. 18:28

10/10 Végre hétvége, megvan az új tabletem, van új karórám és fel van gyorsítva a netünk és 12GB re van emelve. :cool:
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 09. 05. 18:55

Nekem 30GB-s mobilnetem volt az albérletben. Hát nem sokra volt elég.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 09. 05. 18:56

Mondjuk a letöltések és a World Of Tanks leszedett pár megát
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 09. 06. 23:39

10/10 = Ma volt Bogyiszlón a szüreti nap, melynek során az öcsém jegyző volt. Érdekes, hogy én is népviseleti ruhában jelentem meg. Sőt, találkoztam a tesitanárommal is, akit most nagyon megkedveltem! Kiderült, hogy a bogyiszlói néptáncosoknak a tagja, s tisztáztuk a múltkori "balhénkat" is :D. Tök rendes volt, egyébként. Mindemellett apám barátai meghívtak egy italra. Jó volt a harmincas-negyvenes korosztállyal beszélgetni. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 09. 08. 19:30

7/10
Ugyan suliidő van, de egy csomó olyan dolog történt a napokban, amik kicsit feldobták a hangulatomat.
Kezdem is: megkaptam az év első jegyét, ami szerencsére 5-ös lett, szombaton indulok egy tenisz versenyen a középiskolás korosztályban (ált. isk.-be járok, a 7. évfolyamra), ahol tavaly 2. lettem (a 6-ból :P ), megjött előző hét szombatján a legújabb Szomszédnéni videó a YouTbob-on (itt megtaláljátok), ami egész jó lett, és amúgy is jól mennek a dolgok mind a suliban, mind otthon.
A szmájlis értékelés: :)
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 09. 09. 07:48

2/10 kiakadok, hogy nincs pénzem gta online-ban :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
domikax1
Puding
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2014. 07. 03. 08:47
Tartózkodási hely: somogy

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: domikax1 » 2014. 09. 09. 16:12

nyugi franklin465 nekem sincs valami sok :P
Nee bassz lovat a garázsbann!!!!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 09. 09. 16:43

0/10. Ma jól összevesztem az osztályfőnökkel. -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 09. 09. 18:51

dani.szentgali: Van ilyen. Én inkább a szülőkkel szoktam összeveszni, lévén, hogy jól viselkedek a suliban (otthon is, de valami hibát csak találnak viselkedésemben az ősök). :lol:

Egyébként a hangulatom ma is 7/10-et kapott, mivel holnap 3 óránk is elmarad, ennek ellenére baromi dühös vagyok a hülye ének miatt! A francia himnuszt kell megtanulnunk (szerencsére csak az 1. versszakát), és olyan hülye dallama van, hogy nem bírom megtanulni! 3 órát töltöttem azzal, hogy újra és újra meghallgattam, elénekeltem, még egyszer meghallgattam, és elénekeltem, és így tovább! :@ Nem értem miért kell ezzel kínozni a nebulókat! -.- Pfuj! :@
Well look who's back

Válasz küldése