Milyen kedved van?

A Grand theft Auto sorozatot nem érintő viták helye.
Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: MateL » 2014. 11. 03. 22:06

Ebben még nekem is volt új információ. Amúgy azt írtam le, amit tudok. Pontosabban, amennyit ebből az egészből még értek. :D
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 04. 15:35

Davekoma írta:Nyugi tanulj szorgalmasan ne legyél hanyag soha, mert ennél már csak rosszabb lesz, a saját életedet te alakítod, sokan fogják még mondani, hogy tanulj mert ebből fogsz megélni, hallgass rájuk, igazuk van.
8.-ig teljes gőzzel tanulj, utána is ugyanígy kell teljesíteni, de jön a kamaszkor és változni fogsz, de minden előtt mindig a TANULÁS!!!
További sok sikert és egyszer még nagy ember lesz belőled. :)
Ohh hát köszönöm :) jól eset ez a bátoritás :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 11. 04. 18:46

Neked komolyan az a legnagyobb gondod, hogy nem engedik, hogy felelj? :D Én most fogok neki a tanulásnak (szerencsére holnapra nem kell sokat), mert eddig a sulis szarsággal voltam elfoglalva. De a GTA Place-re mindig van idő. :D
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 04. 18:49

Azért akarok felelni mert szar jegyeket hajtok be :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 11. 06. 13:34

Mivel én szakközépiskolába járok (és sajnos nem is egy túlzottan jóba), ezért nekem nincs második nyelvem, de komolyan mondom, szívesebben tanulnék inkább németet/olaszt vagy bármi mást az angol mellé, minthogy hetekkel, majd hónapokkal rövidítsék meg a nyári szünetünket a gyakorlat miatt. Ráadásul érettségi szünet sincs nálunk, hanem be kell jönni rövidített órákra. Ja, meg síszünet sincs. -.- Mondjuk nálunk van néhány tantárgy, amit a szakmai tagozatra való tekintettel nem erőszakolnak belénk annyira. Lediktálják a kötelező, alap dolgokat, ezeket meg kell tanulnunk, de általában csak az érettségi tantárgyakból (no meg persze az infóból) szívatnak minket nagyon. Például a fizikát egyáltalán nem veszik nálunk komolyan. :D

Ami a jegyeimet illeti, most éppen beteg vagyok, de nemrég néztem föl az e-Ellenőrzőmbe, és a kémiát leszámítva egész jól állok (kémia jelenleg bukó :D ). Amúgy, ha jól tudom, a legtöbb gimibe/szakközépbe nemrég bevezetésre került ez az elektronikus napló. Ennek ellenére azonban van pár, más suliba járó ismerősöm, akiknél még mindig a régi napló van... ezt mondjuk furcsálltam kicsit. :D Na mindegy.

OFF-olásom itt véget is ért. A kedvem pedig nem túl jó, mert ahogy már fentebb említettem, lebetegedtem. Ugyan most tudok pihenni (amikor éppen nem okádok), de ez csak pillanatnyi öröm, hisz lemaradok a suliban, ami egy olyan osztályban, ahol 3.95-4.00-ás átlaggal te vagy a legjobb tanuló, mindenki más meg szarik bele az egészbe, elég végzetes lehet, mivel nem sűrűn küldik el a betegeskedő diáknak az órai anyagot. :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 11. 07. 23:51

dani.szentgali: Valamiért úgy érzem,hogy te tényleg sok mindenben hasonlítasz rám..:D

A mondataidnak kb 80%-a rám is igaz volt. Amúgy nálunk sincs e-napló,pedig infós suli vagyunk xD
U.I: Jobbulást:) sajnos most van ez a "beteg-időszak",egy csomó barátom is ezekkel a betegségekkel szenved,meg már én is túlestem rajta egy-két hete (hányás,fejfájás,hasmenés stb. ...wáá de utálom,nem jó betegnek lenni.. :@ )

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 08. 07:25

Chh... Akkor az ebolás emberek mit mondjanak Stanie? :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 11. 08. 13:29

Stan98 írta:dani.szentgali: Valamiért úgy érzem,hogy te tényleg sok mindenben hasonlítasz rám..:D

A mondataidnak kb 80%-a rám is igaz volt. Amúgy nálunk sincs e-napló,pedig infós suli vagyunk xD
U.I: Jobbulást:) sajnos most van ez a "beteg-időszak",egy csomó barátom is ezekkel a betegségekkel szenved,meg már én is túlestem rajta egy-két hete (hányás,fejfájás,hasmenés stb. ...wáá de utálom,nem jó betegnek lenni.. :@ )
Ezek szerint akkor valóban mégsem divat mindenhol az elektronikus napló, függetlenül attól, hogy elvileg ez egy központosított tanügyi meghatározás alapján ettől a tanévtől minden középoktatási intézménynek kötelező lett. Na mindegy, ezen nem kéne meglepődnöm, Magyarországon alap dolog az ilyen. XD

Hááááát... mivel a betegségeim miatt már megszoktam magát az érzést, ezért nekem már nincs annyi bajom a betegségekkel. Mindig amikor beteg vagyok és valami átlag betegségem van, tehát hányás, hasmenés, stb., akkor visszagondolok a kiskoromban elszenvedett súlyos betegségeimre, műtéteimre, és ezek mellett máris eltörpül egy laza hasmenés által okozott kellemetlenség. :D Amúgy én is úgy gondolom, hogy sok mindenben hasonlítunk egymásra. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 11. 08. 16:27

2/10
El vagyok szomorodva. Fel akartam tölteni egy új GTA videót, de a Föld országaiknak a felén, köztük Magyarországon is le lett tiltva, mert rátettem egy zenét, amit nem kellett volna. Úgyhogy holnap ráteszek egy másik zenét.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2014. 11. 08. 22:12

Gonzales: ne kezd nekem te is az ebolát légyszíves...sajnálom azokat az embereket,akik megszenvedtek vele,de Magyarországra szerencsére nem ért el (és remélhetőleg nem is fog),szóval nem is gondolkodok ezen a víruson...kérlek ne hozd fel mégegyszer,mert megőrülök mikor már egy csomó osztálytársam is ezen viccelődik...szerintem ez rohadtul komoly dolog,nem kéne rajta poénkodni :) Örüljünk hogy nekünk csak a hasmenésen kell még aggódni..

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 09. 00:00

Szerintem is.. Habár itt Romániában, Kolozsváron már van pár karantén :insecure:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
domikax1
Puding
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2014. 07. 03. 08:47
Tartózkodási hely: somogy

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: domikax1 » 2014. 11. 09. 08:43

10/10 volt a falunkban 1 irtó jó buli! :cool:
Nee bassz lovat a garázsbann!!!!

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2014. 11. 09. 09:47

10/10 = Boldog születésnapot, NikitaDragovichnak a világegyetemi urbanisztikában :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 11. 09. 09:53

Úgy bizony :)
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Milyen kedved van?

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 09. 13:43

NikitaDragovich írta:10/10 = Boldog születésnapot, NikitaDragovichnak a világegyetemi urbanisztikában :D.
Ha az évszámot nem nézzük akkor idősebb vagyok nálad :D :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése